The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 06-12-2013
Марко Узунов Марко Узунов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Свързване на Panasonic VIERA TX-P42X50E към PC

Здравейте ,
Имам телевизор Panasonic VIERA TX-P42X50E и настолен компютър с видео карта GeForce 8800 GT с vga порт. Искам да свържа компютъра с TV-то , за целта си взех този конвертор: Estillo VGA TO HDMI Конвертор 1080P и HDMI кабел. Проблемът е следния , като свържа всичко и пусна вече ТВ-то да ми е монитор и включа компютъра на ТВ-то се вижда началната информация , мога да ровя в БИОС , но продължа ли напред , тоест към зареждане на самия windows , телевизорът започва да показва само черен екран. Като свържа пак обикновения си монитор , виждам , че ми е познало ТВ-то , резолюцията ми се е сменила , появили са се 2 монитора (Analog и Digital). Въпросът е какво да направя , за да изкарам картина на ТВ-то. Искам да подчертая , че аз не използвам стандартния си монитор. Изключвам го тотално него и не искам да споделям картина между два монитора , а искам ТВ-то да стане основен монитор. С Windows 7 съм.

Благодаря предварително за помощта !
Поздрави
Отговори с цитат
  #2  
Стар 06-12-2013
eeevgeniii eeevgeniii не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: ЛОМ
Мнения: 1,269
Благодари: 212
Получил благодарност:
277 пъти в 202 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марко Узунов Вижте мненията
Здравейте ,
Имам телевизор Panasonic VIERA TX-P42X50E и настолен компютър с видео карта GeForce 8800 GT с vga порт. Искам да свържа компютъра с TV-то , за целта си взех този конвертор: Estillo VGA TO HDMI Конвертор 1080P и HDMI кабел. Проблемът е следния , като свържа всичко и пусна вече ТВ-то да ми е монитор и включа компютъра на ТВ-то се вижда началната информация , мога да ровя в БИОС , но продължа ли напред , тоест към зареждане на самия windows , телевизорът започва да показва само черен екран. Като свържа пак обикновения си монитор , виждам , че ми е познало ТВ-то , резолюцията ми се е сменила , появили са се 2 монитора (Analog и Digital). Въпросът е какво да направя , за да изкарам картина на ТВ-то. Искам да подчертая , че аз не използвам стандартния си монитор. Изключвам го тотално него и не искам да споделям картина между два монитора , а искам ТВ-то да стане основен монитор. С Windows 7 съм.

Благодаря предварително за помощта !
Поздрави
Да беше LED или LCD да го ползваш за монитор но той е плазма ще го нашариш с статични образи
Отговори с цитат
  #3  
Стар 06-12-2013
Аватара на koko313
koko313 koko313 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2007
Мнения: 539
Благодари: 44
Получил благодарност:
268 пъти в 92 поста
Сваляния: 204
Ъплоуди: 16
По подразбиране

ДЕКСТОП.... Работен плот( десен бутон)>Разделителна способност на екрана.. в панела избираш кой дисплей да ти е първи кой втори, можеш също да зададеш , разделителните и способности.
И мишката да влачиш, от един дисплей на друг, която програма където желаеш да ти се появява.
__________________
Отговори с цитат
  #4  
Стар 07-12-2013
Аватара на STUDITOV
STUDITOV STUDITOV не е на линия
μάστιγα του Θεού
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 135
Благодари: 150
Получил благодарност:
95 пъти в 44 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вместо да си купуваш конвертор да си беше взел една нова видеокарта за 80-90 лв с HDMI
__________________
AVATAR 2+
Отговори с цитат
  #5  
Стар 07-12-2013
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А телевизорът ти няма ли pc in VGA вход ,да го свържеш с нормален vga to vga вход , аз така съм си свързал компа и твто ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 09-12-2013
Марко Узунов Марко Узунов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За съжаление ТВ-то , няма VGA. Опитах с настройките , който ми казахте , но пак нищо. Тръгне ли да зарежда Windows, екранът на ТВ-то става черен и отгоре показва само EC/HDMI1. На телевизора мога да се ровя само в БИОС , след него нищо... Пробвах дали ще ми покаже , ако тръгна да преинсталирам windows и пак не ми показва. Доста странно...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 09-12-2013
Аватара на angeljorj
angeljorj angeljorj не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: Лом
Мнения: 404
Благодари: 37
Получил благодарност:
56 пъти в 51 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Tv tools опитаи с него и му даи DualView по рано имах същия проблем с Geforce 8500 Gt пусках сигнал през Tvout и се получаваше същото само надписа с Biosa и след това черна картина настроика на картата ако не можеш да го направиш пиши на лични и ще го оправиме
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
panasonic, pc, txp42x50e, viera, Към, на, Свързване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ за свързване! Бобсано ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 8 29-07-2013 16:02
Продавам Panasonic VIERA TX-P42X20E кадарка Приключили продажби 7 20-03-2013 07:21
Продавам телевизор 32" Panasonic VIERA d.ivanov Приключили продажби 2 03-12-2012 18:09
свързване на телефон tok82 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 10 01-01-2012 21:01
PANASONIC TH-46PZ80 или PANASONIC TX-P46S10 nusho ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 5 27-01-2010 17:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.