The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 10-02-2013
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Досега през ръцете ми са минали 1 Dell и 4 HP-та - все служебки, както и 1 Acer Aspire One лично купен "за вкъщи" или по-скоро за жената. Това се случва в рамките на последните 10 години. Първият (Dell-a) беше най-пич, щото беше най-здравата машина, ама и много тежеше. Имаше 2 вертикални вентилатора отзад!! Още го помня
Относно HP-тата - с всеки следващ се наблюдава спадащото качество на марката, но това е положението. От домашен компютър се отказах отдавна. Най-вече, щото ми писна да администрирам техника, пък и щото от един момент нататък разполагах винаги с актуален служебен лаптоп. За кино и музика си имам пуканка. Игрите ги оставихме в студентските години

Последно редактирано от Didko : 10-02-2013 на 22:42
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10-02-2013
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

десктопът има едно единствено предимство - лесна подмяна на частите
всичко друго е недостатък, освен ако не рендвате по 160 часа седмично - бързината им отдавна е пренебрежима спрямо лаптоп на ниво

зарязах десктопите когато се почнаха цирковете с цоклите и почти всичко ставаше неизползваемо при ъпгрейд
ъпгрейдът явно вече беше безсмислен а лаптопите вече бяха на разумни цени и с поносимо тегло

оттогава съм само на лаптопи и през ръцете ми са минали повече от дузина, служебни, домашни, работни
модели вече не помня, като цяло качеството ПАДА
на всички марки и на всички модели, животът на един лаптоп вече не е както преди
завещавам старите ми лаптопи на роднини и познати
отначало бяха много щастливи но напоследък вече дори завещаването се обезсмисли

не търсете марка или модел - безсмислено е
тази година една марка може да има добра серия - догодина - пълен шит
една марка може да има супер модел и пълен боклук един до друг в магазина
просто тези неща стават ясни след година ползване - а тогава вече са новите серии на пазара
а и марки изгряват и залязват непрекъснато, глупаво е да се робува на марка в толкова динамичен пазар

ако ви трябва лаптоп - напишете си списък за какво ще го ползвате и какви изходи ви трябват
заровете се в нета или отидете в магазин и поискайте да ви покажат НАЙ-ЕВТИНИЯ лаптоп отговарящ на изискванията ви
после намерете най-скъпия модел, който отговаря САМО на изискванията ви и нищо повече
и си вземете нещо с цена по средата
това е
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
другите, лаптоп, Моят, на, тези


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam и другите български сат-оператори Бен Кошче 0 08-10-2012 10:28
Ех тези турци д.е.м.т Забавно 0 26-03-2012 17:44
предлагам ако някой иска да вземе моят договор към виваком тв мултиплекс ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 20 03-07-2011 13:40
БНТ повтаря култовата поредица „Животът на другите” ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 20-07-2009 14:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.