The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1771  
Стар Преди 5 дни
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@Veskop С един гръб, който си идва с телефона, и в чантичката, нищо друго не съм му слагал и не смятам да му слагам.

@Cool_Breeze Софтуера е барнат много добре, и има много повече настройки от айфон. А пък екрана му е топ, най-добре калибрирания на пазара в момента. При който бялото е бяло. При други марки не е баш така. Версията на андроид е 12 и ще си остане така, но получава доста софтуерни ъпдейти, които се припокриват с новите екстри в новите версии на андроид. Получава много редовно и секюрити пачове. Гугъл сървисис не бачкат на заден фон, не се ъпдейтват, не товарят системата и не хабят батерия. Аз лично не съм сложил Гугъл услуги и всичко ми бачка. Но всеки си има виждане по даден въпрос. Камерите са много важни за много хора. За флагман на днешно време е задължително да са топ. Дизайна също е много важен, Хуавей всяка година променят по нещо. Другите са зациклили на един дизайн година след година, това не ме кефи.

@Глаголица Не те кефи андроид, ама последния иОС прилича на андроид повече от всякога. Да не говорим колко повече екстри има андроид. Изгледай това видео на Джери Риг, той ще ти обясни подробно защо андроид е много по-добър:

After 13 Years...

Sent from my HBN-LX9 using Tapatalk
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #1772  
Стар Преди 5 дни
Глаголица Глаголица е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 817
Благодари: 123
Получил благодарност:
320 пъти в 181 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Не те кефи андроид, ама последния иОС прилича на андроид повече от всякога.
Не бих могъл да знам, защото винаги съм достатъчно стиснат да не давам пари за айфон – за мене не си заслужава да се дават толкова пари за телефон.

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Да не говорим колко повече екстри има андроид. Изгледай това видео на Джери Риг, той ще ти обясни подробно защо андроид е много по-добър:
За екстри не знам, със сигурност всеки би намерил нещо в едната ОС-а, което липсва в другата.

Видеото го изгледах, в първата част където описва дребните, но дразнещи проблеми през цялото време ми напомняше на мене самия когато почнах да ползвам Андроид телефон – той едва 100 дена си го е причинявал, докато на мене ми отне без преувеличение около година да свикна с Андроид до степен да не искам да го запратя в стената всеки път, който го отворя, точно заради такива хиляди дребни тъпи неща (уточнявам, че не става въпрос за постоянна всекидневна употреба).

Трите основни пречки са просто смехотворни: първата, че погрешка си настроил алармата за следобед, а не сутринта – ами, като е американец и не знае какво 24 часов часовник негов проблем , а това че не може да настрои съобщения да се изпращат по график да не е в работно време на хората не ми се коментира.

Обаче има друго – той сравнява не просто Андроид, а Самсунг и моят адро е точно самсунг и е що-годе приемлив, обаче като ми се наложи да пипна на родителите ми телефоните, които са китайци абсолютно всеки път ми иде да ги фрасна в земята.

Не съм от „религиозните“ хора на тема операционни системи или марки, за мене просто андроид има ужасен дизайн на юзер интерфейса и е безнадежден.
Има и нещо, което той коментираше, че го дразни, но то е част от общата тенденция във всякакъв софтуер да се отнема повече и повече от контрола от потребителя и за негово „удобство“ да има разни уж умни фичъри, които да се чудиш как да ги заобикаляш

Така де, в крайна сметка ползвам телефон в краен случай за неща различни от говорене, ако не е станало ясно, но каквото си ме дразни си ме дразни

Последно редактирано от Глаголица : Преди 5 дни на 00:32
Отговори с цитат
  #1773  
Стар Преди 5 дни
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@Глаголица Смехотворни ама за теб, за останалите хора са важни и вършат работа. Много си е готино като вкараш кабела да зареждаш телефона, да ти изпише след колко време ще е зареден на 100%. А не да си гледаш айфона през 30 минути на колко процента се е заредил... С неговото 20 ватово зарядно. Телефон за 3 бона а зарядното бавно та бавно, като в миналия век. На Хуавея е 100 вата, да ти кажа ли за колко го зарежда от 5% до 100?
Освен това, ти въобще не си за смартфон. Щом го ползваш само в краен случай, супер рядко. Хуавея го ползвам за всичко, батерията ми кара 2 денонощия и правя по 4 часа екран на ден. Още е нов, по-натам ще започне да кара по ден и половина, после по един ден. Но докато дойде това време, ще го ползвам за всичко което може да се прави с един телефон. И аз не робувам на марки, имах първия Самсунг който снимаше 4К видео, това беше Note 3, през далечната 2013-та година. Три години го ползвах, още на първата седмица го руутнах (тогава им падаше гаранцията - дреме ти). Колко ромове съм му сложил, бедна ти е фантазията. После един приятел много искаше да го купи, много пари даваше и го продадох. Тогава купих айфон 6S Plus 128GB, повече памет не предлагаха. Въобще не бях доволен, намерих му 100 проблема на тоя айфон. Още на първия месец го пуснах да се продава. Продаде се чак след една година, свалях цената колко пъти, никой не иска да го купи. За тази една година видях, че това са най-лошо похарчените ми пари. Имал съм и Сони телефон, и Гугъл Нексус-и 2, единия още е при мен и още работи. А е модел от 2011-та. И Мотороли съм имал, сега 2 броя Хуавей, няколко модела на Самсунг. Та бих казал, че андроида ти дава всичката свобода която може човек да поиска. На айфона ми сложили 4 огромни икони долу, и не можеш да ги бараш. Аз моя го бях джейлбрейкнал и му слагах каквото си поискам. Но с тия огромни икони, и на началния екран огромни заеби. Ако не те кефи визията на андроида който ползваш, сложи лаунчер. Аз съм сложил един много популярен такъв, иконките са ми супер малки, долу не са 4 а цели 7 и мога да правя стотици неща. Стига да имаш желание и време. Аз си го ползвам от години и съм много доволен, дори ми бачка платената версия а нямам Гугъл сървисис.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
digimp (Преди 1 ден)
  #1774  
Стар Преди 5 дни
Глаголица Глаголица е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 817
Благодари: 123
Получил благодарност:
320 пъти в 181 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Прав си, но за съжаление без „умен“ телефон вече не може – като летиш, ако не се чекираш онлайн те одират с 50€ на летището, а къде да търсиш интернет? интернет кафетата отдавна изчезнаха. Или си има неща като навигация, която си е повече от полезна или финтек приложения.
Най-гадното и задължаващо е, че масово се вкарва за всичко втора автентикация, която почти винаги е под формата на приложение за телефон.

Това с лончерите не съм го играл, ще разгледам, ти кой точно ползваш?
Отговори с цитат
  #1775  
Стар Преди 5 дни
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@Глаголица Имам купени Apex Launcher и Nova Launcher, като вече от години си ползвам само втория. Ъпдейтват го редовно и всичко му е много добре пипнато.

Sent from my HBN-LX9 using Tapatalk
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
Глаголица (Преди 4 дни)
  #1776  
Стар Преди 4 дни
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,281
Благодари: 124
Получил благодарност:
623 пъти в 326 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
@Глаголица Имам купени Apex Launcher и Nova Launcher, като вече от години си ползвам само втория. Ъпдейтват го редовно и всичко му е много добре пипнато.

Sent from my HBN-LX9 using Tapatalk
Какво стана с безбройните безплатни апп-ове ? Нали това беше основната мантра . Или пак нещо не е обяснено докрай ?
Отговори с цитат
  #1777  
Стар Преди 4 дни
Cool_Breeze Cool_Breeze е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 52
Благодари: 216
Получил благодарност:
10 пъти в 9 поста
Сваляния: 259
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията

@Cool_Breeze Софтуера е барнат много добре, и има много повече настройки от айфон. А пък екрана му е топ, най-добре калибрирания на пазара в момента. При който бялото е бяло. При други марки не е баш така. Версията на андроид е 12 и ще си остане така, но получава доста софтуерни ъпдейти, които се припокриват с новите екстри в новите версии на андроид. Получава много редовно и секюрити пачове. Гугъл сървисис не бачкат на заден фон, не се ъпдейтват, не товарят системата и не хабят батерия. Аз лично не съм сложил Гугъл услуги и всичко ми бачка. Но всеки си има виждане по даден въпрос. Камерите са много важни за много хора. За флагман на днешно време е задължително да са топ. Дизайна също е много важен, Хуавей всяка година променят по нещо. Другите са зациклили на един дизайн година след година, това не ме кефи.


Sent from my HBN-LX9 using Tapatalk
Ами щом ти харесва, ползвай си го, няма какво да го хвалиш толкова, освен камерата, софта не става за нищо. Аз живея в Германия, и всички апове изикват гугъл сървъси и ми писна все схеми да правя и разкарах Хуавея.
Аз съм с Андроид 15, ама щом ти харесва да си със стара версия и да плащаш толкова пари, си е само твой проблем.
Нямам проблем с дизайна на моя тел, а и Гугъл го сменят всяка година, така че не виждам къде е проблема.
Камерата ми също е перфектна, а Пиксела в момента е даже по евтин от Хуавейте.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Cool_Breeze за този полезен пост :
dolby (Преди 4 дни)
  #1778  
Стар Преди 4 дни
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,707
Благодари: 801
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cool_Breeze Вижте мненията
Ами щом ти харесва, ползвай си го, няма какво да го хвалиш толкова, освен камерата, софта не става за нищо. Аз живея в Германия, и всички апове изикват гугъл сървъси и ми писна все схеми да правя и разкарах Хуавея.
Аз съм с Андроид 15, ама щом ти харесва да си със стара версия и да плащаш толкова пари, си е само твой проблем.
Нямам проблем с дизайна на моя тел, а и Гугъл го сменят всяка година, така че не виждам къде е проблема.
Камерата ми също е перфектна, а Пиксела в момента е даже по евтин от Хуавейте.
И винаги получаваш първи новостите при андроида. Другите чакат и някои не ги дочакват
Отговори с цитат
  #1779  
Стар Преди 4 дни
Глаголица Глаголица е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 817
Благодари: 123
Получил благодарност:
320 пъти в 181 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Какво стана с безбройните безплатни апп-ове ? Нали това беше основната мантра . Или пак нещо не е обяснено докрай ?
То и сега ги има, не са свършили. Винаги е имало безплатни, платени и такива за които плащаш, ако искаш версията с повече екстри.


Цитирай:
Първоначално написано от Cool_Breeze Вижте мненията
Ами щом ти харесва, ползвай си го, няма какво да го хвалиш толкова, освен камерата, софта не става за нищо. Аз живея в Германия, и всички апове изикват гугъл сървъси и ми писна все схеми да правя и разкарах Хуавея.
Аз съм с Андроид 15, ама щом ти харесва да си със стара версия и да плащаш толкова пари, си е само твой проблем.
Нямам проблем с дизайна на моя тел, а и Гугъл го сменят всяка година, така че не виждам къде е проблема.
Камерата ми също е перфектна, а Пиксела в момента е даже по евтин от Хуавейте.
Кефи си го, що да не се хвали?
Аз със моя самсунг S-8 дори не знам на коя версия Андроид съм – все тая, нали върши работата за която съм го взел, ама ти като си с latest & greatest какво повече получаваш, че ми е чудно? Това че дизайнът се сменял всека година не знам какво предимство е, не всички промени винаги са за добро, може би си от хората, за които най-новото задължително е най-доброто

Последно редактирано от Глаголица : Преди 4 дни на 11:44
Отговори с цитат
  #1780  
Стар Преди 3 дни
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,707
Благодари: 801
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ами има едно важно нещо - сигурност че имаш най новите ъпдейти с най малко дупки в сигурността. Ако нямаш някаква конфиденциална информация може и андроид 5 да си ползваш
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
андроид, Да, Дискусия, как, руутнем, си, телефона, Телефони


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 50 (0 членове и 50 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Гледаме Световното на телефона си ТИНТИН GSM мобилни комуникации 5 16-06-2014 10:45
Булсаткомск0 зарибяване,или тормоз по телефона! Хоризонт ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 66 16-12-2012 09:07
Какъв човек трябва да си за да звъниш по телефона заради тема във форум бебезавър Кошче 58 30-01-2011 21:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.