The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > Новини > ДИРЕКТНИ ИЗЛЪЧВАНИЯ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар Преди 4 дни
Динко Динев Динко Динев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2024
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Имам нужда от съвет за свързване на голяма сателитна антена 1.8м със компютър

Здравейте, ако някой разбира бих желал да разбера как и с какво трябва да свържа сателитната си антена 1.8м със компютър. Не знам каква точно компютърна платка ми трябва и от къде ще мога да получавам инфо за ключовете и градусите за тенис мачове ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар Преди 4 дни
Аватара на бендо
бендо бендо е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,288
Благодари: 1,419
Получил благодарност:
550 пъти в 389 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Те шперцовете са на привършване,а градусите са в чашите
Отговори с цитат
  #3  
Стар Преди 4 дни
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,920
Благодари: 1,730
Получил благодарност:
5,222 пъти в 2,352 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Динко Динев Вижте мненията
Здравейте, ако някой разбира бих желал да разбера как и с какво трябва да свържа сателитната си антена 1.8м със компютър. Не знам каква точно компютърна платка ми трябва и от къде ще мога да получавам инфо за ключовете и градусите за тенис мачове ?
ключовете за тенис мачовете ги пише на банковата ти карта!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #4  
Стар Преди 4 дни
Гадьо Гадьо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 458
Благодари: 54
Получил благодарност:
311 пъти в 157 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Динко Динев Вижте мненията
Здравейте, ако някой разбира бих желал да разбера как и с какво трябва да свържа сателитната си антена 1.8м със компютър. Не знам каква точно компютърна платка ми трябва и от къде ще мога да получавам инфо за ключовете и градусите за тенис мачове ?

Нещо такова ти трябва, TBS8922 DVB-S2 PCI card. За останалото няма кой да ти помогне.
Отговори с цитат
  #5  
Стар Преди 4 дни
Аватара на Светльо90
Светльо90 Светльо90 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 338
Благодари: 269
Получил благодарност:
39 пъти в 32 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Динко Динев Вижте мненията
Здравейте, ако някой разбира бих желал да разбера как и с какво трябва да свържа сателитната си антена 1.8м със компютър. Не знам каква точно компютърна платка ми трябва и от къде ще мога да получавам инфо за ключовете и градусите за тенис мачове ?
Има и варианти само с Usb, ако си с лаптоп или нямаш свободен слот в компа на SkyStar . Аз имам 1я модел на това устройство (явно вече не е в продажба и има втора версия) и горе долу работи добре, но не съм я ползвал от години и не мога да ти помогна със software. Имаше нещо от сорта на ProgDVB и DVBViewer, но трябва да се разчетеш особено ако ще използваш кака шер. Също така не съм сигурен къде предават тенис по FTA канали, не съм засичал никъде. Ако смяташ да гледаш може би ще ти се наложи да ползваш каката, а там не е безплатно (може и да има, но аз нз как става). Но ако смяташ да купуваш платка, ползваш каката, имаш стабилен интернет и евентуално почваш да се учиш, по-добре гледай IPTV пак срещу някакъв абонамент от някъде.
Успех!
__________________
IPbox 55 HD, Vu+ Zero 4k , Skystar USB HD , мотор Moteck SG-2500A , Triax 110 , LG 55LB730V, LG 55UM7100PLB
Отговори с цитат
  #6  
Стар Преди 4 дни
смд смд не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 31
Благодари: 4
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 146
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гадьо Вижте мненията
Нещо такова ти трябва, TBS8922 DVB-S2 PCI card. За останалото няма кой да ти помогне.



баш pci модел ... , къде влиза ?
__________________
TBS6909xxx + Cesbo astra + TVCAS + 4xUT-100C + BU-500 Up converter + 12W QO-100 Amp. + Ubnt AM-2G15-120 = MMDS ефирна ТВ
HackRF + ODR + MKK4027 PreAmp + RA30H2127M1 + GPA170-230 = 10W DAB+ Multiplex
Отговори с цитат
  #7  
Стар Преди 4 дни
Аватара на N_1
N_1 N_1 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 936
Благодари: 253
Получил благодарност:
332 пъти в 211 поста
Сваляния: 202
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Динко Динев Вижте мненията
Здравейте, ако някой разбира бих желал да разбера как и с какво трябва да свържа сателитната си антена 1.8м със компютър. Не знам каква точно компютърна платка ми трябва и от къде ще мога да получавам инфо за ключовете и градусите за тенис мачове ?
Първо почети малко по форума-

Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия
Отговори с цитат
  #8  
Стар Преди 3 дни
Аватара на SKY DIGITAL
SKY DIGITAL SKY DIGITAL не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 154
Благодари: 0
Получил благодарност:
20 пъти в 16 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Имаме решение

Цитирай:
Първоначално написано от Динко Динев Вижте мненията
Здравейте, ако някой разбира бих желал да разбера как и с какво трябва да свържа сателитната си антена 1.8м със компютър. Не знам каква точно компютърна платка ми трябва и от къде ще мога да получавам инфо за ключовете и градусите за тенис мачове ?

Здравейте Динко,


Имаме различни компютърни платки и външни тунери.
Зависи от предназначението - с колко и какви тунера, дали трябва да върти мотор и т.н.
Има изисквания и към компютъра.


За повече информация се свържете с нас по телефона:


GSM: 0884720999
__________________
http://www.satshop.bg - Специализираният магазин за сателитна техника в центъра на София
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
18м, антена, Голяма, За, имам, Компютър, на, Нужда, от, Сателитна, Свързване, съвет, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (1 членове и 4 гости)
редспас

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся съвет за монтаж на сателитна антена на балкона color Монтаж и настройка на антени 48 08-04-2023 09:32
Нужда от съвет Орфи Въпроси и отговори 3 23-03-2014 20:16
Продавам голяма сателитна антена. nedostapen Приключили продажби 31 21-01-2012 20:13
Голяма дилема - нужда от съвет! твманияк Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 10 23-12-2010 10:32
Имам нужда от помощ ДМ500 Енигма DREAMBOX 32 26-11-2008 18:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.