The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #9  
Стар 03-08-2023
Явор Иванов Явор Иванов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 11012V Вижте мненията
Антената не ти е настроена момче, ако това ти е проблема вземи я настрой и си гледай Булсата. Ако имаш нещо пред нея може това да ти е проблема, някое дърво или нещо друго. Премести я 2 метра на някъде, не трябва да имаш нищо пред нея. Аз имам от новите им приемници, работи без проблем телевизията.
Всичко си работеше добре, но може да проверим антената пак. Новите им приемници не са един вид, няколко са боклуците, единият прегряваше и изгоря, един дето го смениха спря да работи и чакам да го заменят, един от новите прекъсва, един е останал от старите той си работи но казаха щял да откаже заради сертификата. Направо се ос..ха този път.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Доставчик, моля, на, препоръчайте, Сателитна, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Моля за избор на IPTV доставчик за София Веск0 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 1 22-11-2018 22:15
Един доставчик на телевизия, различни приемници? Добромир498 IPTV (Internet Protocol Television) 6 12-08-2017 17:53
Препоръчайте интертнет доставчик в гр. Бургас Jovanoty Дъра-Бъра 1 23-07-2014 23:31
моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик uscxeu КОМПЮТРИ и периферия 0 02-03-2011 22:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.