The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 01-08-2012
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране BluRay записвачка LG BH10LS30

Колеги, имам въпросната записвачка от 2 години и до скоро не бях пържил BluRay-чета, просто защото не ми се беше налагало. Оня ден си взех LG BD-RE, цели 10 броя. И познайте каква изненада. Нерото изскача със съобщение PMA update failure. И не може да записва на тях. С BD-RE дискове Verbatim и Epro никакви проблеми. Ха сега кажете къде е логигата - записвачка LG не пише на дискове LG??? Някой да му се е случвало нещо подобно? В гоогле тая грешка излиза под път и над път за какви ли не работи, така че не е мн полезен. Писачката я пробвах с всички възможни фирмуеъри, все същото. Дисковете не може да са менте, поне като изработка изглеждат 10 пъти по-добре от еПро, даже и са мейднати в Корея.
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат
  #2  
Стар 01-08-2012
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,410
Благодари: 194
Получил благодарност:
353 пъти в 247 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нищо ново не каза. Понякога някой спестен лев излиза солено през носа! Опитай да ги върнеш. LG не са производители на дискове, а вероятно някъде са поръчани. Пробвай с друга програма за печене. Карай си с вербатима, аз обикновено карам с една марка.Записвам с LG BP06 и никакъв проблем нямам вече повече от половин година.
http://www.geeks.com/details.asp?invtid=BP06LU10
иначе блурай дискове записвам с програмите които си вървят към записвачката -Blu-ray Disc Suite и LG Burning Tool. Нерото ползвам за другите вградени записвачки.
__________________
Отговори с цитат
  #3  
Стар 01-08-2012
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Нищо ново не каза. Понякога някой спестен лев излиза солено през носа! Опитай да ги върнеш. LG не са производители на дискове, а вероятно някъде са поръчани. Пробвай с друга програма за печене. Карай си с вербатима, аз обикновено карам с една марка.Записвам с LG BP06 и никакъв проблем нямам вече повече от половин година.
http://www.geeks.com/details.asp?invtid=BP06LU10
иначе блурай дискове записвам с програмите които си вървят към записвачката -Blu-ray Disc Suite и LG Burning Tool. Нерото ползвам за другите вградени записвачки.
Колега, не съм се опитвал да спеставям лев, а да си взема по-качествени дискове! По 10 лв е единия. еПро-то са по 4,70 лв. Ако исках да спестяввам, щях да си взема от тях. Ей сега ще видя какво са дали на диска към записвачката. Но и с Уиндоус 7 не може да се запише диска. Там дава грешка "Unable to format disk". От супорта на ЛГ в БГ ми отговориха " свържете се със сервиза в Сф ". Много полезно!
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bh10ls30, bluray, lg, записвачка


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам 3D Bluray Player Sony BDP-S480 mistreated Приключили продажби 1 01-11-2011 15:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.