The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 07-06-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sa6o91 Вижте мненията
Позна. Това ми е проблема, а не това, че за едни може, за други не може.
Що продължаваш да се правиш на идиот. Ясно ти е казано какво може и при какви условия. Да, за едни може едно, за други - друго. Ти избираш от кои да си, написах ти го преди няколко страници. Прецакал си се, пий студена вода и го приеми. Ако вместо да си настройваш сам антената си беше купил приемник, щяха да ти подарят антена. Дори да го беше наел, за няколко месеца има опция да стане твой - дори по-евтино отколкото се продава, а антената отново ти е подарък. Това прочете ли го, преди да се хвърлиш на първата "оферта", която си видял?
Хванал си оферта, в която ясно се споменава, че ТРЯБВА ДА ИМАШ СОБСТВЕНО ОБОРУДВАНЕ, а ти се дразниш, че искат да ти продадат такова. Малко мисъл трябва, ама навреме. Хората са казали - това е като месечния цикъл - не дойде ли навреме, не го чакай!
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на vasilstf за този полезен пост :
marto (07-06-2023)
  #52  
Стар 07-06-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 83
Благодари: 32
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@Сашо, не е трябвало да си купуваш приемник изобщо. Леко си се прецакал сам, но не е фатално.
Вариантите са няколко, можел си да поръчаш Комбо Класик Нео за 73лв в който освен 3 месеца тв, в цената влиза и цялото оборудване и безплатна инсталация.
Пред свършен факт, единствено можеш да направиш една нова заявка на името на някой роднина, да дойдат да ти инсталират антена и приемник под наем, а твоят да си бъде допълнителен. В един момент можеш да се откажеш от наема, да върнеш приемника и да си останеш с антената и твоя работещ.

Доста пъти в системата е имало такива недоразумения, но аз лично съм успявал да намеря най-доброто за клиента решение.

Мога да дам пример от 2021ва ,имаше ТВ Ваканция, за 75лв, в нея влизаше всичко без монтажа...
Месец по-късно вкараха Комбо Класик пак за 73лв мо с монтаж... а когато беше тв Ваканцията изрично беше забранено да се дава опция за безплатен монтаж. Аз лично така бях изгубил доста клиенти.

Относно колегите във форума, естествено не разбират че не весеки е в нещата и тръгват с рогата, но все тая.

Аз бях зает да оправям сървъра два дни, само до форума ми е било, че накрая ме накараха да мия и стъклата на 2ри етаж...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.hristov за този полезен пост :
sa6o91 (07-06-2023)
  #53  
Стар 07-06-2023
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

А рецептата смениха ли я ?!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 07-06-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 83
Благодари: 32
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
А рецептата смениха ли я ?!
Не, чакам още Ванката да дойде да ми даде нова.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 07-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,485
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,162 пъти в 2,928 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ванката е жив,в суматохата ми отряза Dorcel HD!
Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
накрая ме накараха да мия и стъклата на 2ри етаж...
Там има ли 2ри етаж?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 07-06-2023
sa6o91 sa6o91 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 153
Благодари: 745
Получил благодарност:
28 пъти в 18 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Що продължаваш да се правиш на идиот. Ясно ти е казано какво може и при какви условия. Да, за едни може едно, за други - друго. Ти избираш от кои да си, написах ти го преди няколко страници. Прецакал си се, пий студена вода и го приеми. Ако вместо да си настройваш сам антената си беше купил приемник, щяха да ти подарят антена. Дори да го беше наел, за няколко месеца има опция да стане твой - дори по-евтино отколкото се продава, а антената отново ти е подарък. Това прочете ли го, преди да се хвърлиш на първата "оферта", която си видял?
Хванал си оферта, в която ясно се споменава, че ТРЯБВА ДА ИМАШ СОБСТВЕНО ОБОРУДВАНЕ, а ти се дразниш, че искат да ти продадат такова. Малко мисъл трябва, ама навреме. Хората са казали - това е като месечния цикъл - не дойде ли навреме, не го чакай!
Не съм се хвърлил. Първоначално регистрирах два приемника от булсатком. Свързах се със служител на неосат и поисках да си закупя приемник, защото на този етап искам да го използвам месец за месец и искам да съм коректен. Сега вече разбрах, че не е трябвало да го купувам, но както и да е. Ако бях от махалата щях веднага да получа пълен комплект. Не е проблема в парите, но ако закупувам антената ще си избера каквато искам. За оператара не е проблем дали вече съм си закупил приемник за 36 лева и при доплащане на сумата можеше да предостави и антена, като държа да отбележа, че не ми е необходима стойка и конвертор, а искам да имам по-голям запас, защото очевидно за bulgaria sat 1 е необходима по-голяма антена от 65 см.

Последно редактирано от sa6o91 : 07-06-2023 на 21:49
Отговори с цитат
  #57  
Стар 07-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,485
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,162 пъти в 2,928 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sa6o91 Вижте мненията
Свързах се със служител на неосат
Най вероятно,Ванката!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
d.hristov (07-06-2023)
  #58  
Стар 07-06-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 83
Благодари: 32
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Ванката е жив,в суматохата ми отряза Dorcel HD!

Там има ли 2ри етаж?

Има, там управляваме сателита. Пак Ванката....
Отговори с цитат
  #59  
Стар 07-06-2023
Аватара на бендо
бендо бендо е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Местоположение: София
Мнения: 2,181
Благодари: 1,407
Получил благодарност:
520 пъти в 371 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Внимавайте с тоя сателит да не вземе да падне Ей
Отговори с цитат
  #60  
Стар 07-06-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sa6o91 Вижте мненията
Не съм се хвърлил. Първоначално регистрирах два приемника от булсатком. Свързах се със служител на неосат и поисках да си закупя приемник, защото на този етап искам да го използвам месец за месец и искам да съм коректен. Сега вече разбрах, че не е трябвало да го купувам, но както и да е. Ако бях от махалата щях веднага да получа пълен комплект. Не е проблема в парите, но ако закупувам антената ще си избера каквато искам. За оператара не е проблем дали вече съм си закупил приемник за 36 лева и при доплащане на сумата можеше да предостави и антена, като държа да отбележа, че не ми е необходима стойка и конвертор, а искам да имам по-голям запас, защото очевидно за bulgaria sat 1 е необходима по-голяма антена от 65 см.
А замисли ли се, че след като си закупил нещо, но после искаш да доплатиш за по-скъпо, първото вече е фактурирано и осчетоводено и няма как да ти се случат нещата?
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
коректно, ЛИ, Неосат, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Инсталирай сам Неосат d.hristov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 266 Преди 1 ден 02:24
Неосат приемник Овчаря ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 41 26-02-2024 21:59
Дистанционно за Неосат Sisyphus ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 8 21-12-2022 00:41
Промоции на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 25 05-04-2022 23:08
VU+ DUO OpenPli 3 не зарежда коректно каналите по букети? gojko Въпроси и отговори 13 25-01-2013 14:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.