The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > DVD и BLURAY плеъри

DVD и BLURAY плеъри Цифрово кино у дома

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 15-06-2023
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз доколкото видях Вегите колегата ги споменава в негативна светлина сравнени с дадените за пример от него... па може и аз нещо да не съм разбрал.

за мен тия Вети винаги са си били сватбарски и като звук ..., и особено като външен вид/дизайн

Отделно всичко до някаква степен си е компромис - с бюджет, с дизайн, с помещение, с налична друга техника... с "шефа"

Последно редактирано от Дедал : 15-06-2023 на 13:10
Отговори с цитат
  #62  
Стар 15-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами доколкото разбрах,Вегите са му като опорна точка за равнис!
Иначе всеки хайфист си е купувал поне по един чифт колони по препоръки,но истинският хайфист ,никога не остава с купешки колони по нечии препоръки!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 15-06-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз си казах мнението за един усилвател , а Негово Величество плъзна темата за един Arcam и после отиде на творчеството МУ .
Човека попита за нещо и отговорих , след това се започна с перченето . Не мисля да доказвам каквото и да е . Не всички са "хайфисти" , а и доколкото разбрах някой "хайфисти" също не са . Както казах , желателно е преди да дадеш мнение за нещо е поне да си го видял , да си го докоснал и още повече да си го чул . Хайде аз съм неразбиращ , оня музикант и той калпав и глух и умишлено не споменах , че познавам и други музиканти , нашенци повече от известни в рок средите , някой от тях освен всичко друго са консултанти на най-реномираните брандове . И те щяха да бъдат оплюти , безусловно . Знам какво се случва в тези форуми .
Отговори с цитат
  #64  
Стар 15-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е не е ,чак толкова зле ситуацията!Има музиканти ,които освен глас имат и слух!
За уточнение,аз предложих отличен усилвател на отлична цена,а ти го оплю,че си го разкарал и предложи цепеница за повече пари,която никога не бих тествал,поради споменатите от ме причини в дебата!Оттам тръгна спора,след което ти показах тоалетната седалка с която слушам,за която така и не разбра с колко говоритела е,а ти досега нищо не показа,какво си сътворил,знаеме че мазето ти е претъпкано с боклучаци,които подаряваш на нуждаещите се!Единственото ,което разбрахме,че си от друг свят и светлинни години напред в акустиката!Та,те това се случва в тези форуми!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 15-06-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какво още уточняваш , себе си ли успокояваш или нещо друго ? Ти казваш това е хубаво , без да си чул другото за което беше въпроса ? А разликата между двете ще откриеш или пък няма да откриеш само когато чуеш и двата . Спокойно , никой не иска да ти противоречи , просто бъди коректен и си кажи , че според теб това което предлагаш е най-доброто , а за другото нямаш мнение защото не си го виждал и слушал .
Не се чуди , че те бъзиках (даже се извиних за израза който използвах) . Можеше по-раничко да се усетиш , но пък на мен ми беше интересно докъде ще я докараш с лекциите .
Та така е за някой по форумите - няма значение дали си го виждал , важното е да имаш мнение и само твоето мнение да се чува .
Отговори с цитат
  #66  
Стар 15-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мислех теб да успокоя!С бъзикането, ти усети ли се?Мен няма как да бъзикаш,може този на който препоръчваш,но виждаш ,че не съм от тях!
Приятелю,някои височини и спортистите ги пропускат и отиват на по сериозни!Не е необходимо,да разбираме как две години си търсил и си попаднал на Маранца и той те задоволява,след като си разкарал гадният Аркам,тая височина я пропускам!
Викам,да се ориентираме ,към приключване!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 15-06-2023
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 825
Благодари: 314
Получил благодарност:
188 пъти в 135 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ogibo Вижте мненията
Не търся с много корекции, а такъв с цифрови входове. HDMI, оптичен или коаксиален. Телевизорът с това разполага, а той е предвиден за включване към усилвателя. В момента съм с един ресийвър Pioneer VSX-516-S който бях купил преди повече от 10 години от български магазин, с презумпцията за домашно кино, но си остана с две джамота. И понеже слушам предимно музика мисля да го разкарам барабар с тонколоните, и да взема нещо на средно ниво.
Да се само цитирам и дано успокоите топката. Този Arcam колкото и да е качествен няма как да го ползвам поради горе цитираните обстоятелства.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 19-06-2023
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ogibo Вижте мненията
Да се само цитирам и дано успокоите топката. Този Arcam колкото и да е качествен няма как да го ползвам поради горе цитираните обстоятелства.

Ти си лесен купуваш Пайнер vsx- 933 Висок клас е... и си готов. Имаш комплексно обслужване за всякакви обстоятелства.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
  #69  
Стар 19-06-2023
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 825
Благодари: 314
Получил благодарност:
188 пъти в 135 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бе нещо ма влече към стереото.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 19-06-2023
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ogibo Вижте мненията
Бе нещо ма влече към стереото.
Нали отказваш стерео -усилвател по някакви причини, То пайнера си свири стерео и той. Може да си караш джамото с него. Едни говорители Таной за благозвучие..могат да повдигнат нещата.

С музиката е като при часовниците точно време може и с евтин и със скъп часовник. Въпроса е в това колко можеш!?
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Ресивър


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
избор на ресивър themaster301 DVD и BLURAY плеъри 71 14-12-2013 15:26
блу реи плеър и ресивър янчев DVD и BLURAY плеъри 6 09-07-2012 18:36
Tv и ресивър Никки DVD и BLURAY плеъри 2 23-03-2012 11:02
Питане за ресивър civica DVD и BLURAY плеъри 33 04-09-2011 00:30
Ресивър goshob ДРУГИ 0 15-07-2010 16:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.