The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 22-04-2017
valseat valseat не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,275
Благодари: 87
Получил благодарност:
379 пъти в 216 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mit Вижте мненията
Абе глупак прост пиши ми на лични къде да дойда да ти разхлабя запека ... Стана за смях и на децата.
Мислиш ли ,че ме е страх от неграмотник дето даже не знае как да си сложи парола на web на оскама и по цял ден бие чикий на телевизора ...

Гаси вече щото майтапа го приемам до време .. после не винаги е смешно..!
Да , де ама глупавият гледа...... около 25 програми/френски/.... на различни провайдери... и знае,че ти не можеш да ги гледаш на шер. Глупавият,нема нищо против да го биеш... стига да можеш.!
  #42  
Стар 22-04-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,480
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,160 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valseat Вижте мненията
Покажи ми 10 канала на tnt.

Извинявам се... не мога да дам шотове за интерфейса, без .. oscam. config. E ама това не значи,че го използвам.... Тук спора беше друг! е не може за някои програми без . oscam. config .... ама за повечето може! Аз мисля,че това зависи от шейха! Ще видиме сега ; dzumbata'. kak ще ме смота ...... ама представете си ... Вие не можете да хващате някои програми на tnt.... A аз , който не разбирам.... ги хващам! Що тъй?
Почваш да прекаляваш и то по най неграмотния начин!ТНТ го гледа и сульо и пульо!Оскам конфига,ти не го ползваш,защото не знаеш как,но го ползва оскама ти,без твоето знание и съгласие!Това,че ти мислиш,че го нямаш,не значи,че го няма в ресивера ти!Питай си шейха,малко да те ограмоти!
Всеки файл има предназначение,като човешките органи,без оскам конфиг си като без задник,ядеш без да сереш!Ако шейха ти го махне от сървъра си,няма да можеш да му ядеш ТНТ лайната!
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
njor (22-04-2017)
  #43  
Стар 22-04-2017
valseat valseat не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,275
Благодари: 87
Получил благодарност:
379 пъти в 216 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Почваш да прекаляваш и то по най неграмотния начин!ТНТ го гледа и сульо и пульо!Оскам конфига,ти не го ползваш,защото не знаеш как,но го ползва оскама ти,без твоето знание и съгласие!Това,че ти мислиш,че го нямаш,не значи,че го няма в ресивера ти!Питай си шейха,малко да те ограмоти!
Всеки файл има предназначение,като човешките органи,без оскам конфиг си като без задник,ядеш без да сереш!Ако шейха ти го махне от сървъра си,няма да можеш да му ядеш ТНТ лайната!
Добре , ДЗумба !......Я да видя кой го гледа tnt ... от твойте хора! Да ми пусне тези канали,които аз пуснах...аз мога да ги пусна във всеки момент. Ама ако почнеш,да се обясняваш .... си до тука.
  #44  
Стар 22-04-2017
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,480
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,160 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Че аз нали ти ги пуснах!Мога да ти пусна и поне 50 от CSAT!А па,ако почна и да ти обяснявам как става,сигурно ще се потретя!
  #45  
Стар 22-04-2017
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,151
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Закриваме поредната селска вечеринка, големи хора, а се държите като пъпчиви пубери!
Още малко ще се почудя дали има нещо полезно в тая тема или да измета пода с нея!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
оскам, юзерс


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оскам сателитков MPCS/OScam 2 04-03-2017 10:04
Оскам юзерс-максимален брой dzumba MPCS/OScam 11 22-09-2016 19:10
оскам pp2811 MPCS/OScam 3 11-02-2012 11:33
оскам pp2811 MPCS/OScam 0 24-01-2012 11:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.