The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #141  
Стар 12-05-2023
Valkov Valkov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 122
Благодари: 7
Получил благодарност:
41 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вчера получих това по пощата:


Цитирай:
" Преминаваме към нова ТВ станция в Пловдив
от:Vivacom (no-reply@my.vivacom.bg)



дата:11.05.2023 11:25






От 25 май 2023 г., за период от 3 месеца, Vivacom стартира миграция към нова ТВ станция с подобрени параметри, в гр. Пловдив. Информираме Ви, че процесът ще се извърши поетапно, по квартали.



Какви промени можете да очаквате:



  • В деня на миграция е възможно да се наблюдават прекъсвания в сигнала, в рамките на не повече от 30 минути.
  • Препоръчваме да извършите ново сканиране на каналите, за да възстановите сигнала. Кратка инструкция как можете да го направите вижте ТУК.
  • Техническите параметри на включените телевизионни канали от използвания тарифен план остават без промяна, като ще бъде въведена нова програмна схема относно подредбата на каналите.
  • Списък с поредността на каналите след извършване на миграцията можете да видите ТУК.
  • Допълнително ще можете да се насладите на ново телевизионно съдържание.


Благодарим Ви за доверието!
Екипът на Vivacom "


Интересно ми е дали по познатия ни на всички маниер ще оплескат цялостно нещата или са решили най накрая да интегрират в системата си телевизията и интернета на N3...
Отговори с цитат
  #142  
Стар 12-05-2023
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Най-вероятно ще оплескат нещо
Отговори с цитат
  #143  
Стар 12-05-2023
Аватара на uplevel
uplevel uplevel е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Местоположение: Пловдив
Мнения: 774
Благодари: 506
Получил благодарност:
329 пъти в 198 поста
Сваляния: 450
Ъплоуди: 18
По подразбиране

Явно рекета на Виваком не помогна да прехвърлят достатъчно абонати на ЕОН и все пак ще си оставят цифровата кабелна телевизия.
Помеждудругото, който е минал на ЕОН и си пази стария коаксиален сигнал от кабела на Ентри и картите, да знае, че всичко си работи и може да си гледа както преди.
__________________
Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, GigaBlue HD Quad Plus+Multistream tuner SP2246T,TBS 5980,DABlin DAB player
Отговори с цитат
  #144  
Стар 12-05-2023
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Оня ден пак ми звъняха, щели да спрат кабелната, бла-бла-бла..
Казах им, че като спрат, ще отида на а1 и ще си прехвърля всички услуги
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
jovito (12-05-2023)
  #145  
Стар Преди 2 дни
Valkov Valkov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 122
Благодари: 7
Получил благодарност:
41 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ново писмо от вивата в което ме известяват че ползваната от мен услуга кабелна цифрова телевизия наследена от N3 ще бъде спряна на 30 май без да дължа неустойки!! (последното съвсем ме потресе). В писмото пише и че не си търсят оборудването - у мен има 2 CA модула, карти за достъп и един HD кабелен приемник NETA. Това беще написано в препоръчано писмо с обратна разписка за което трябваше да ходя до кварталната поща. Държах услугата активна само защото семейството ми си иска кабелната телевизия. Ако ще минавам на OTT платформа то вивата не са ми пъви избор а и имам платена такава услуга от друг доставчик до края на годината така че сматам да изчакам и да не предприемам нишо.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Valkov за този полезен пост :
гларус_ (Преди 2 дни)
  #146  
Стар Преди 2 дни
гларус_ гларус_ е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 323
Благодари: 27
Получил благодарност:
68 пъти в 42 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valkov Вижте мненията
Ново писмо от вивата в което ме известяват че ползваната от мен услуга кабелна цифрова телевизия наследена от N3 ще бъде спряна на 30 май без да дължа неустойки!! (последното съвсем ме потресе). В писмото пише и че не си търсят оборудването - у мен има 2 CA модула, карти за достъп и един HD кабелен приемник NETA. Това беще написано в препоръчано писмо с обратна разписка за което трябваше да ходя до кварталната поща. Държах услугата активна само защото семейството ми си иска кабелната телевизия. Ако ще минавам на OTT платформа то вивата не са ми пъви избор а и имам платена такава услуга от друг доставчик до края на годината така че сматам да изчакам и да не предприемам нишо.
Мини на еон
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Ентри, на, Телевизия, Цифрова


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
НЕТ 1 със свободна цифрова телевизия splashk Оператори в гр. СОФИЯ 246 05-09-2016 08:34
Форуми за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 10 15-07-2012 19:54
Цифрова телевизия у дома? register ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 17 15-10-2011 22:44
Цифрова телевизия през интернет рокко Въпроси и отговори 2 23-04-2011 22:52
Материали за кабелна цифрова телевизия [DVB-C] Л.Лазаров КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 8 13-04-2011 23:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.