The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #2501  
Стар 17-03-2024
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,400
Благодари: 192
Получил благодарност:
351 пъти в 245 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lynx Вижте мненията
Момчета и момичета, подскажете някакъв подходящ видео плейър за андроидски тв-бокс свързан към мултимедията в колата.
Боксът съм го свързвал за проба и всичко работи перфектно.
Идеята е като тръгвам на дълъг път да бодна една флашка в задника на тв-бокса, натряскана примерно с 200-300+ видео клипове и с подходящия видео плейър парчетата да се плейват едно след друго, без да е необходимо да натискам некст за да се плейва следващото парче.
Някои видео плейъри дори имат и опция да си помнят докъде са възпроизвели даденото съдържание в папката с песните и при следващо включване си продължават възпроизвеждането нататък, без да тръгва всичко отначало.
XPlaer възпроизвежда всичко и за филми свалени от торентите си намира субдитрите на български помни до къде е е гледано.
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Хоризонт за този полезен пост
lynx (17-03-2024), vadzari (18-03-2024)
  #2502  
Стар 22-03-2024
Огнян огнянов Огнян огнянов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2016
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,коя кутия андроид от операторските(а1,виваком,йетел) е най-добра?.Еон тв бокс дали ще се инсталира телевизия на А1(xplore tv).
Отговори с цитат
  #2503  
Стар Преди 4 седмици
Аватара на iwelichkow
iwelichkow iwelichkow е на линия
лаборант
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 784
Благодари: 52
Получил благодарност:
166 пъти в 97 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Най-накрая Мувиан изкарва 5.1 звук, а не само да ги има опциите в меню Аудио.
Отговори с цитат
  #2504  
Стар Преди 4 седмици
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,221
Благодари: 603
Получил благодарност:
474 пъти в 337 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

VONTAR X4 Amlogic S905X4 Smart TV Box Android 11 4GB 128G 32GB 64GB Wifi BT AV1 Media Player TVBOX 4K 1000M Set top box
Някой да е пробвал посочения модел.
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
  #2505  
Стар Преди 4 дни
hakama hakama е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 41
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране "андроид бокс" от БГ

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Това не е куче марка, а съзнателна измама!
Потърси си втора ръка бокс в базара, но да е с шотове за приложения и да е с нормален андроид, а не 10.1 или подобни.
За какви цели искаш да го ползваш,съобразно това мога да ти препоръчам с добро отношение цена-качество
Привет,
Оказах се без интерактивна ТВ (досега на А1), но имам активен Xplore TV GO MAX* - не знам защо смятах, че ще може от телефона да се шерне на телевизора...а от тел е трудно за гледане...

Телевизорът е старо Сони с андроид 7... (KDL 50W809C -2019) а тяхното приложение е за 9ка (или след 2021г).
Предполагам, че трябва да взема нещо за поне 100лв? За да не чупя още нерви (тогава, дистанционното държа да не е като от зрънчо).

По възможност, да се предлага в София (или страната) понеже вече минава средата на Световното по снукър .
Хот-спот от телефона (на първо време) ще свърши ли работа, понеже рутера ми се прецака, а стария не мога да го намеря все още.

ПП: Какви други благинки имат тези боксове - гледам доста от торенти и винаги (по навик) си търся за субтитри от сайтовете... но ако това намира точните, в 9 от 10 случаи - бих ползвал такова нещо:
Цитирай:
XPlaer възпроизвежда всичко и за филми свалени от торентите си намира субдитрите на български помни до къде е е гледано.
Xplore TV GO MAX* ... ти предоставя достъп до всички ТВ канали, част от основния ТВ пакет. - oсвен макс спорт - има и трите HBO-та и Синемакс...
Отговори с цитат
  #2506  
Стар Преди 4 дни
гларус_ гларус_ е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 323
Благодари: 27
Получил благодарност:
68 пъти в 42 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hakama Вижте мненията
Привет,
Оказах се без интерактивна ТВ (досега на А1), но имам активен Xplore TV GO MAX* - не знам защо смятах, че ще може от телефона да се шерне на телевизора...а от тел е трудно за гледане...

Телевизорът е старо Сони с андроид 7... (KDL 50W809C -2019) а тяхното приложение е за 9ка (или след 2021г).
Предполагам, че трябва да взема нещо за поне 100лв? За да не чупя още нерви (тогава, дистанционното държа да не е като от зрънчо).

По възможност, да се предлага в София (или страната) понеже вече минава средата на Световното по снукър .
Хот-спот от телефона (на първо време) ще свърши ли работа, понеже рутера ми се прецака, а стария не мога да го намеря все още.

ПП: Какви други благинки имат тези боксове - гледам доста от торенти и винаги (по навик) си търся за субтитри от сайтовете... но ако това намира точните, в 9 от 10 случаи - бих ползвал такова нещо:

Xplore TV GO MAX* ... ти предоставя достъп до всички ТВ канали, част от основния ТВ пакет. - oсвен макс спорт - има и трите HBO-та и Синемакс...
Мини на ЕОН
Отговори с цитат
  #2507  
Стар Преди 4 дни
hakama hakama е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 41
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от гларус_ Вижте мненията
Мини на ЕОН
Защо?
PS: Само мобилна услуга се ползва от семейството и има опция (без нов 2г договор), само 60 канала...за Евроспорт, ще трябва основната им услуга EON телевизия, която ще има икон. смисъл ако прокарам и интернет от тях (който си го имам засега).
ЕОN Mobile 60+

Последно редактирано от hakama : Преди 4 дни на 13:09
Отговори с цитат
  #2508  
Стар Преди 2 дни
Аватара на Van4ata
Van4ata Van4ata е на линия
Некъф
 

Дата на присъединяване: Jan 2020
Местоположение: България
Мнения: 53
Благодари: 9
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hakama Вижте мненията
Привет,
Оказах се без интерактивна ТВ (досега на А1), но имам активен Xplore TV GO MAX* - не знам защо смятах, че ще може от телефона да се шерне на телевизора...а от тел е трудно за гледане...

Телевизорът е старо Сони с андроид 7... (KDL 50W809C -2019) а тяхното приложение е за 9ка (или след 2021г).
Предполагам, че трябва да взема нещо за поне 100лв? За да не чупя още нерви (тогава, дистанционното държа да не е като от зрънчо).

По възможност, да се предлага в София (или страната) понеже вече минава средата на Световното по снукър .
Хот-спот от телефона (на първо време) ще свърши ли работа, понеже рутера ми се прецака, а стария не мога да го намеря все още.

ПП: Какви други благинки имат тези боксове - гледам доста от торенти и винаги (по навик) си търся за субтитри от сайтовете... но ако това намира точните, в 9 от 10 случаи - бих ползвал такова нещо:

Xplore TV GO MAX* ... ти предоставя достъп до всички ТВ канали, част от основния ТВ пакет. - oсвен макс спорт - има и трите HBO-та и Синемакс...
И за под 100лв можеш да си купиш читав тв бокс, но като гледам от написаното от теб, разбирам че си нямаш голяма представа от тези устройства и по-добре е да прочетеш първо за какво служат.
Има сертифицирани боксове, които са малко по-скъпи, но закупуването на такъв има смисъл, ако ще гледаш платени стрийминг платформи, като Нетфликс, SkyShowtime... за които е нужен такъв приемник, в противен случай или няма да се стартират или ще са с ниско качество.
За торентите , не е нужно приемника да е сертифициран, но е хубаво да е с повечко памет и добра интернет връзка.
Не ползвам услугите на А1 и не знам дали имат ограничения за устройствата.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Van4ata за този полезен пост :
Joro711 (Преди 2 дни)
  #2509  
Стар Преди 1 ден
hakama hakama е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 41
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Van4ata Вижте мненията
И за под 100лв можеш да си купиш читав тв бокс, но като гледам от написаното от теб, разбирам че си нямаш голяма представа от тези устройства и по-добре е да прочетеш първо за какво служат.
Има сертифицирани боксове, които са малко по-скъпи, но закупуването на такъв има смисъл, ако ще гледаш платени стрийминг платформи, като Нетфликс, SkyShowtime... за които е нужен такъв приемник, в противен случай или няма да се стартират или ще са с ниско качество.
За торентите , не е нужно приемника да е сертифициран, но е хубаво да е с повечко памет и добра интернет връзка.
Не ползвам услугите на А1 и не знам дали имат ограничения за устройствата.
Под повече РАМ - операционна или?
Иначе тези ми се набиха на очи от форумите:
Tanix X4 Android11 Box Amlogic S905X4 4G/32G или 4G/64G ~80лв
TOX3 Android11 Smart TV Box AV1 4G 32G Amlogic S905X4 ~ 120лв (и двете цени са от Али, след около месец идват..)
Amazon Fire TV Stick 4K ~36E в момента

На "старо" ми попадна това (Kaon KSTB 5020) a1.bg , но дали ще сработи с:
Xplore TV приложение за смарт ТВ + Сони (с овехтял андроид)+KSTB 5020? В магазин на А1 ми казаха, че това със стария ТВ - се решавало с андроид бокс (който те предлагат), но за Каона дали ще стане?
Искам да знам (с който и да е приемник) - дали превъртането ще е през 15-30сек (виж файла)... държа да е като на HBO Max, т.е. през 10сек и при задържане - потегля с дадена скорост и виждаш какво преминава.
Та, ако може да се излъже с бокс, с повече функционалности, като читаво превъртане - ще е супер.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg xploretvGO3.jpg (73.3 КБ, 23 разглеждания)
Отговори с цитат
  #2510  
Стар Преди 1 ден
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,893
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Само да те светна, че амазон стика на тая цена ще го купиш, ако си в Германия или Австрия! Ако не си, цената е друга!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, box, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 182 (17 членове и 165 гости)
dolby, hakama, iwelichkow, marto, matsat, mmony, moonstone, rico82, Van4ata, vanko23, Venlancellot, yavor1, Ачо, ВуйчоТи, Деди, Малкия Мук, тонисимо

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam за Android OS ? ststefanov23 MPCS/OScam 19 27-10-2016 18:57
Дайте съвет за Android TV Palyer Jovanoty DVD и BLURAY плеъри 71 09-08-2016 22:41
MXQ Pro android box rosy78 Приключили продажби 1 22-05-2016 17:30
android tv box unispot Дъра-Бъра 22 17-02-2015 21:06
Android 2.3 HD 1080P Android TV BOX емо111 IPTV (Internet Protocol Television) 20 01-04-2013 11:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.