The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Забавно

Забавно Тук може да се помайтапите със забавни линкове от интернет.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 07-08-2011
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Не позна от първия път.
Никакви аргументи не си изложил! Пък и като гледам май си само ти, друг никой не е казал, че няма да го направи.
__________________
Vu+Duo,Zehnder-105см, OptiboxDM-3800,Panasonic TX-P50VT20E,Imac 27' i5 2.8GHz,MacBook Pro 17'' i5 2.53GHz,Xiaomi Mi Max 2 , Fusion tv.

Последно редактирано от данаил : 07-08-2011 на 16:15
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на данаил за този полезен пост :
sarivano (07-08-2011)
  #22  
Стар 07-08-2011
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от данаил Вижте мненията
Никакви аргументи не си изложил! Пък и като гледам май си само ти, друг никой не е казал, че няма да го направи.
Ми не е само той, и аз не бих се възползвал от служебното си положение ако имам възможност!
А колкото до аргументите, според мен трябва някой да ти обясни как функционира една държава и защо е хубаво да я има!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 07-08-2011
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonivet Вижте мненията
Ми не е само той, и аз не бих се възползвал от служебното си положение ако имам възможност!
А колкото до аргументите, според мен трябва някой да ти обясни как функционира една държава и защо е хубаво да я има!
Аха, значи и ти си от честните, искаш да ми кажеш , че несваляш торенти, негледаш със шер и Уйндоса ти е оригинален и програмите и те са ти оригинални и т.н. демекем играеш по правилата, еми братле просто няма как да ти повярвам.И не ме интересува как функционира една държава, но БГ определено нефункционира както трябва, и изобщо нямам предвид как функционира дадена държава а това, че всеки които има определена власт малко или много злоупотребява с нея.И ако и ти я имаш и ти ще го правиш.
__________________
Vu+Duo,Zehnder-105см, OptiboxDM-3800,Panasonic TX-P50VT20E,Imac 27' i5 2.8GHz,MacBook Pro 17'' i5 2.53GHz,Xiaomi Mi Max 2 , Fusion tv.

Последно редактирано от данаил : 07-08-2011 на 19:04
Отговори с цитат
  #24  
Стар 07-08-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,747
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,658 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Почти навсякъде се злоупотребява. Разберете, че корупцията винаги е била смазочното масло на капитализма. Въпроса е, че в "белите" държави корупцията е по-ограничена и не е толкова явна и дразнеща хората, както е в милата ни скапана държава. И това, съчетано с изключително ниския стандарт на живот тук, кара хората да се дразнят толкова много и те да злоупотребят, ако им се отдаде такава възможност.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Цец0 за този полезен пост
assenasen (09-08-2011), hajduk (07-08-2011), sarivano (07-08-2011), данаил (07-08-2011)
  #25  
Стар 07-08-2011
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,900
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,191 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavoor Вижте мненията
Ти ли трябва да си коректив с "копи-пейст" творчество и грамотност ограничена само до познаване на малките букви? Съмнявам се. Пък и за човек, който не гледа Шоуто си твърде запознат с материята. Да не си сценарист?
А ти да не си "селски" или роднина?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!

Последно редактирано от Veskop : 07-08-2011 на 19:20
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
z.dedov (07-08-2011)
  #26  
Стар 07-08-2011
Аватара на yavoor
yavoor yavoor не е на линия
пълен полуидиот
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Плевен
Мнения: 865
Благодари: 73
Получил благодарност:
309 пъти в 182 поста
Сваляния: 210
Ъплоуди: 0
По подразбиране 4D

За твое сведение съм от гр.Банкя. Ти от къде си? Само ще предположа, че си от населено място, името на което не се пише с главна буква.
PS: Край от мен.

Последно редактирано от yavoor : 07-08-2011 на 19:24
Отговори с цитат
  #27  
Стар 07-08-2011
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от данаил Вижте мненията
Никакви аргументи не си изложил! Пък и като гледам май си само ти, друг никой не е казал, че няма да го направи.
Помисли малко кой си ... и дали за това, че си този който си мислиш, ще тръгне цял форум да ти се обяснява би ли направил някой нещо или не, да ти вади бележки, фактури и доказателства ... че накрая нагло да заявиш "еми братле просто няма как да ти повярвам" ... по-малко сте тези, които ще се облажите ... с ниския морал и отговорност ... тъй, че като си почнал с откровенията, призови и другите като теб да се "похвалят" как биха се облажили ... ама не слагай всички в твойта каручка само защото никой не ти опонира ...
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 07-08-2011
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonivet Вижте мненията
Ми не е само той, и аз не бих се възползвал от служебното си положение ако имам възможност!
А колкото до аргументите, според мен трябва някой да ти обясни как функционира една държава и защо е хубаво да я има!
Цитирай:
Първоначално написано от hajduk Вижте мненията
Помисли малко кой си ... и дали за това, че си този който си мислиш, ще тръгне цял форум да ти се обяснява би ли направил някой нещо или не, да ти вади бележки, фактури и доказателства ... че накрая нагло да заявиш "еми братле просто няма как да ти повярвам" ... по-малко сте тези, които ще се облажите ... с ниския морал и отговорност ... тъй, че като си почнал с откровенията, призови и другите като теб да се "похвалят" как биха се облажили ... ама не слагай всички в твойта каручка само защото никой не ти опонира ...
Аз съм емигрант в Австрия, и аз преди мислех като теб докато невидях как живеят хората тук, ела и поживей малко тук и ще си приказваме после.Мисълта ми е, че и да си почтен гражданин и да искаш да спазваш някакви правила и морални закони няма как да стане понеже голямата маса хора ги погазват и на теб не ти остава нищо друго освен и ти да действаш като тях.Така, след като напуснах БГ и вече 2 години живея тук в Австрия, мисленето ми коренно се промени понеже тук хората живеят по правила и закони и аз немога да ги нарушавам защото така им е устроена системата, че ако неиграеш по тяхните правила не те чака нищо добро.Та искам да ти кажа че трябва да се промени целия манталитет на хората в БГ за да има някакво по-добро бъдеще.И непризовавам никой да ми опонира просто казвам истината такава каквато я виждам.
__________________
Vu+Duo,Zehnder-105см, OptiboxDM-3800,Panasonic TX-P50VT20E,Imac 27' i5 2.8GHz,MacBook Pro 17'' i5 2.53GHz,Xiaomi Mi Max 2 , Fusion tv.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на данаил за този полезен пост
Iliyan N (07-08-2011), painkillerbg (08-08-2011), sarivano (07-08-2011)
  #29  
Стар 07-08-2011
Аватара на z.dedov
z.dedov z.dedov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: София
Мнения: 465
Благодари: 572
Получил благодарност:
275 пъти в 132 поста
Сваляния: 152
Ъплоуди: 2
По подразбиране

И на мен ми харесва стихотворението за Славчо, защото авторът на този шедьовър много добре е успял да го опише. Аз бях свидетел 97-99 година Славчо как идваше в дискотека Нерон за да лиже задника и да проси пари на Георги Илиев мутрата (брата на Васил Илиев) . Не му завиждам за нищо ,но има и по почтенни начини да се изкарват пари.Вярно,че няма да са толкова много,но поне няма хората да пишат подобни "оди" за теб.Но той толкова си може!
Направи предаване тип "Тодор Колев",но добави голяма доза простотия,за да се хареса на тълпата.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на z.dedov за този полезен пост
komar1 (08-08-2011), март (07-08-2011)
  #30  
Стар 07-08-2011
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от данаил Вижте мненията
Аха, значи и ти си от честните, искаш да ми кажеш , че несваляш торенти, негледаш със шер и Уйндоса ти е оригинален и програмите и те са ти оригинални и т.н. демекем играеш по правилата, еми братле просто няма как да ти повярвам.И не ме интересува как функционира една държава, но БГ определено нефункционира както трябва, и изобщо нямам предвид как функционира дадена държава а това, че всеки които има определена власт малко или много злоупотребява с нея.И ако и ти я имаш и ти ще го правиш.
Да прав си - линукса ми е оригинален Да гледаш на шер нещо което не се предлага като продукт в България според мен не е кражба! А гледам че по-надолу сам си си отговорил защо в България се живее зле, а в Австрия добре!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на tonivet за този полезен пост :
Плам71ен (07-08-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
за, Ода, педл, учиндолския


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.