The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 01-02-2024
авантикс авантикс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2020
Мнения: 187
Благодари: 114
Получил благодарност:
19 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
е не ти ли стигаха? за какво си се изхвърлил с 600Мбпс?
Цитирам мечо Пух,колкото повече толкоз повече ,добавям и още повече,но както каза индексациите ме накараха да се върна,на по слабата скорост,ако нямаше нужда от 200 ,600 ,и не знам ти колко повече мегабита,защо не си карахме като едно време с онези ,карти за интернет през телефона с модем,и линийте като бяха дуплекси...


Технолгоиите се развиват,за това и ми трябва малко по-висока скорост,но ако ще вдигат безкрайно цените ,ще има да вземат !


Днеска по новините казваха нещо,дано да стане че политиците ще решат с някакъв закон,да не ни индексират операторите,ама то от умрял писмо !
Отговори с цитат
  #62  
Стар 01-02-2024
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 781
Благодари: 117
Получил благодарност:
306 пъти в 172 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много думи и нищо по същество, а можеше с две приказки да кажеш защо реално имаш нужда от такива скорости (ако наистина реално имаш такава нужда), а не „колкото повече - толкова повече“.

Оставяме настрана факта, че въпросната „скорост“ е двупосочна величина и в повечето случаи ботълнекът е отсрещната страна и само можеш да сънуваш за 5-600Мбпс към повечето сайтове.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Глаголица за този полезен пост :
Underworld (01-02-2024)
  #63  
Стар 02-02-2024
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
Много думи и нищо по същество, а можеше с две приказки да кажеш защо реално имаш нужда от такива скорости (ако наистина реално имаш такава нужда), а не „колкото повече - толкова повече“.

Оставяме настрана факта, че въпросната „скорост“ е двупосочна величина и в повечето случаи ботълнекът е отсрещната страна и само можеш да сънуваш за 5-600Мбпс към повечето сайтове.
Техниците са му казали, че и 20мбпс са му достатъчни, за да не го обидят. Иначе в неговия случай е по-добре без интернет.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на vasilstf за този полезен пост :
boris.ivanov (04-02-2024)
  #64  
Стар 02-02-2024
Аватара на Калин Паскалев
Калин Паскалев Калин Паскалев е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2020
Мнения: 36
Благодари: 24
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране EON

И аз като малко дете бях алчен за интернет скорости. Отварях speedtest-а по-често от типичните за възрастта ми сайтове.
Ама после срещнах милото нещо наречено HDD bottleneck и до там.
Днес съм на тея прослувути вивакомски 600 които не ми трябват, но са задължителни заради повечето ТВ канали към пакета на майка ми.
Имам 1 питане, понеже не ми е болка за умиралка, но вече е като константа. Интернета да чукна на дърво, мрамор и вибраниум - е пушка - НО. Играя от време на време ЛИГА с авери и там много често мe disconnect-ва от сървъра. Това почти 100% на всяка игра която протича около час.
Нямам загуба в пакетите, интернета върви, телевизията върви, всичко е както трябва.
Някаква идея защо? Проблема е от повече от година. Любобитно ми е. Другите съотбрници са пак от БГ, но на други доставчици, но нямат този проблем. Не ми се занимава с #123
Извинявам се ако тук не е правилната категория : (
Отговори с цитат
  #65  
Стар 02-02-2024
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вероятно нова схема за спиране на постоянни трафици - всеки стрийм който върви повече от 60 минути подлежи на рестарт Така оптимизират ненужния трафик, едно време енергото правиха така с тока - рестарт на всичко в пиков час, и консумацията пада на 80 процента
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
Хоризонт (02-02-2024)
  #66  
Стар 02-02-2024
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
едно време енергото правиха така с тока - рестарт на всичко в пиков час, и консумацията пада на 80 процента
И половината уреди повече не стартират.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #67  
Стар 02-02-2024
Глаголица Глаголица не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 781
Благодари: 117
Получил благодарност:
306 пъти в 172 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калин Паскалев Вижте мненията
Играя от време на време ЛИГА с авери и там много често мe disconnect-ва от сървъра. Това почти 100% на всяка игра която протича около час.
Може да е тъпа идея, но що не пуснеш един пинг към сървъра да върви поне час и да видиш дали като навърти един час ще има загуба? Честно казано много би ми било странно да практикуват това за спиране на постоянни трафици, на телефоните го правят със сигурност, но за интернет би било мега тъпотия?!

Или друг вариант е да пуснеш SSH връзка към некъв сървър и да видиш дали ще я дропне на единия час.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 02-02-2024
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,699
Благодари: 799
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калин Паскалев Вижте мненията
И аз като малко дете бях алчен за интернет скорости. Отварях speedtest-а по-често от типичните за възрастта ми сайтове.
Ама после срещнах милото нещо наречено HDD bottleneck и до там.
Днес съм на тея прослувути вивакомски 600 които не ми трябват, но са задължителни заради повечето ТВ канали към пакета на майка ми.
Имам 1 питане, понеже не ми е болка за умиралка, но вече е като константа. Интернета да чукна на дърво, мрамор и вибраниум - е пушка - НО. Играя от време на време ЛИГА с авери и там много често мe disconnect-ва от сървъра. Това почти 100% на всяка игра която протича около час.
Нямам загуба в пакетите, интернета върви, телевизията върви, всичко е както трябва.
Някаква идея защо? Проблема е от повече от година. Любобитно ми е. Другите съотбрници са пак от БГ, но на други доставчици, но нямат този проблем. Не ми се занимава с #123
Извинявам се ако тук не е правилната категория : (
От друг пц пробвал ли си? Да нямаш хардуерен проблем?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 03-02-2024
Huligan4o Huligan4o не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: In da middle of nowhere
Мнения: 393
Благодари: 110
Получил благодарност:
237 пъти в 98 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

https://business.dir.bg/kompanii/min...mobilni-uslugi
Отговори с цитат
  #70  
Стар 04-02-2024
авантикс авантикс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2020
Мнения: 187
Благодари: 114
Получил благодарност:
19 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Техниците са му казали, че и 20мбпс са му достатъчни, за да не го обидят. Иначе в неговия случай е по-добре без интернет.
Като си по съветите ти стой без интернет,а защо ми трябва повече,защото не ми се чака по един торент,за една година да го свалям,това е излишен въпрос защо ми е повече... утре жена ти да ти каже ,трявба ми от твоя по... голям...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, индексира, инфлацията, на, отново, размера, си, цените


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Скрипт показващ размера на търсените файлове в opkg tonivet ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 06-11-2018 15:41
Цените на безина по света и у нас valbg Дъра-Бъра 17 13-10-2016 20:46
Промяна размера на субтитрите на медиа плеър-а. аптекар DREAMBOX 0 30-11-2010 22:52
Промяна размера на DVB субтитрите фото DREAMBOX 3 16-11-2010 19:16
RSCC за увеличаване на цените от 10% berks Новини 0 31-07-2009 19:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.