The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 07-07-2023
Виктор Виктор не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,379
Благодари: 497
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, има греда но ще стърчи нагоре и струва ми се неудачно. Не е ли по добре долу до прозореца?
Отговори с цитат
  #92  
Стар 07-07-2023
Аватара на slimi
slimi slimi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 348
Благодари: 49
Получил благодарност:
309 пъти в 126 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelvarna Вижте мненията
Монтажа ще е на керемиден покрив. Като ще потърся планка, с която да хвана антената за една от страничните греди. Поне това е плана засега.
Така ще си направиш един много скъп гръмоотвод, "заземен" в компютъра и електрическата инсталация. Помисли да е някъде по-ниско.
__________________
"Ihr, in dem Weisheitstempel eingeweihten Diener der grossen Göttin Osiris und Isis! - Mit reiner Seele erklär ich euch, dass unsre heutige Versammlung eine der wichtigsten unsrer Zeit ist."
Отговори с цитат
  #93  
Стар 07-07-2023
Българин Българин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 105
Благодари: 17
Получил благодарност:
24 пъти в 17 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Няма как да е другояче , особено в твоя случай - където се хвалиш как имаш 5G , но пък си ограничен на 50Mbps , а също интернета ти е неограничен , но пък само до колко си гиги в денонощието . Без реален ip адрес , разговори с някакъв кол център , а не директно с истинския съпорт . Нищо , че като се закачат още няколко шарана на същата кука и всичко хубаво , ще е само един спомен . И всичко това , при положение , че имаш алтернатива от малък оператор , с който срочния договор се прекратява без проблем и практически можеш да си променяш параметрите на услугата когато си пожелаеш .
Толкова е смешно , че вече е тъжно
За теб е тъжно но за мен е весело
Отговори с цитат
  #94  
Стар 07-07-2023
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 87
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На покрива на къщата има монтирани два гръмоотвода на по-голяма височина. Снимката, върху която драсках е стара.
Според производителя има вариант за монтиране и на пилон в двора.
Целта е обаче да е на открито място, далеч от сгради и дървета. Затова да се забие в двора между дървета и къщи може да не е особено добра идея.
Предвидени са да се слагат на покриви. Ако беше проблем нямаше да предлагат няколко вида стойки за тези антени.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 07-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelvarna Вижте мненията
На покрива на къщата има монтирани два гръмоотвода на по-голяма височина. Снимката, върху която драсках е стара.
Според производителя има вариант за монтиране и на пилон в двора.
Целта е обаче да е на открито място, далеч от сгради и дървета. Затова да се забие в двора между дървета и къщи може да не е особено добра идея.
Предвидени са да се слагат на покриви. Ако беше проблем нямаше да предлагат няколко вида стойки за тези антени.
Гръмоотвод или не, това нещо е предвидено да работи на открито и високо. Нуждае се от голяма видимост към небето във всички посоки, без да има пречки като къщи и дървета.

На мен ми е интересно след като се позиционира така ли остава статично или с времето продължава да се мести спрямо спътниците.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #96  
Стар 07-07-2023
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 87
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мести се сама според най-близкия спътник с най-добър сигнал. Има дори сайт, на който ако искам мога да гледам спътниците къде са в момента.
С приложение пък преди монтаж се сканира за пречки и дали всичко е наред (уж).
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на angelvarna за този полезен пост :
vasilstf (07-07-2023)
  #97  
Стар 07-07-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Може да кажеш после колко е излезнала крайната сметка и два три спийд теста до сървъри в софия
Отговори с цитат
  #98  
Стар 07-07-2023
angelvarna angelvarna не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Мнения: 87
Благодари: 17
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тя сметката я пише на сайта - 632лв е интернета за първия месец с оборудването и доставката.
После е по 95лв/месец ако искам да ползвам. Като няма да ползвам - не плащам и това е.
Ако нещо не ми хареса имам право до 30 дни да върна оборудването и парите ще ми бъдат възстановени.

Важно ми е тестовете да минават към сървъри във Франкфурт и чужбина като цяло за българските ме е еня колкото да върви цифровата телевизия.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 07-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,181
Благодари: 579
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelvarna Вижте мненията
Мести се сама според най-близкия спътник с най-добър сигнал. Има дори сайт, на който ако искам мога да гледам спътниците къде са в момента.
С приложение пък преди монтаж се сканира за пречки и дали всичко е наред (уж).
Да, приложението го видях дето следи за пречки. Но за сайта със спътниците не знаех.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #100  
Стар 08-07-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от angelvarna Вижте мненията
Тя сметката я пише на сайта - 632лв е интернета за първия месец с оборудването и доставката.
После е по 95лв/месец ако искам да ползвам. Като няма да ползвам - не плащам и това е.
Ако нещо не ми хареса имам право до 30 дни да върна оборудването и парите ще ми бъдат възстановени.

Важно ми е тестовете да минават към сървъри във Франкфурт и чужбина като цяло за българските ме е еня колкото да върви цифровата телевизия.
Е аз питам за бг сървърите, понеже на мен са ми важни В допълнение , цифровата телевзиия също ще минава през тях . А сметката дето я пише, аз питам дали излиза такава, щото и на другите оператори пише сметката на сайта, ама накрая има изненади
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, yettel, домашен, Интернет, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 40 (0 членове и 40 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мобилния домашен интернет на Yettel. бачора Дъра-Бъра 5 23-03-2022 22:25
MAG 424w3 - 4K UHD IPTV приемник за интернет телевизия (Stalker) SKYTV ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СкайТВ 0 29-10-2021 16:23
MAG 520w3 - IPTV приемник за интернет телевизия (Stalker) с вграден Wi-Fi SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 24-08-2021 21:03
MAG 520 - 4K UHD IPTV приемник за интернет телевизия (Stalker) SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 04-08-2021 21:38
Домашен мобилен интернет Мтел Златев88 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 05-12-2016 11:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.