The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3381  
Стар 15-10-2017
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

На Ганьо, мозъка толкова му е промит, че всичко с говор различно от руская реч, е заплаха. Всеки които говори не на руски е завоевател, терорист, и какво ли още не. Друг е въпроса кой окупира Крим, кой окупира Афганистан, кой съсипа половин Европа. Румънците, за разлика от българите дупелизци, са прогледнали и отдавна отхвърлят всичко свързано с комунизма. Те затова и вече да дръпнали напред от нас. Вие си гледайте пропагандата от 36е и плачете за логито на РТР. Баси скапаният народ.


Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joe за този полезен пост :
notwist (15-10-2017)
  #3382  
Стар 15-10-2017
Аватара на N_1
N_1 N_1 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 930
Благодари: 252
Получил благодарност:
332 пъти в 211 поста
Сваляния: 202
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При наличието на много канали, всеки сам може да прецени разликата между новините които се побликуват и пропагандата.Няма независими медии-има интереси които защитават.
Отговори с цитат
  #3383  
Стар 15-10-2017
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,191
Благодари: 581
Получил благодарност:
783 пъти в 531 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тогава вЕрвайте на "независимите босфор тв и нова. Които никога, ама никога, ама наистина НИКОГА не са изопачавали или пропускали новини.
Отговори с цитат
  #3384  
Стар 16-10-2017
братушка братушка не е на линия
?????
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 828
Благодари: 13
Получил благодарност:
287 пъти в 194 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mediadigital Вижте мненията
Кой говори къде го има на сателит ,аз не знам Бг версията да има регистрация в СЕМ ,макар че по закон ако чуждестранен оператор ,опериращ на територията на друга държава. То трябва да е регистриран в местния регулатор
.тук говорим за канал който е с програма различна от оригиналната и предназначена за българския пазар ..
От сателитите в България лесно се хващат ХИЛЯДИ ФТА канали. Немски, френски, италиански, украински, арменски, турски, израилски.... (списъкът е твърде дълъг). А различните арабески са просто безбройни.
Да разбираме ли, че всички те трябва да получат одобрение от българския СЕМ за да излъчват от сателита???
Отговори с цитат
  #3385  
Стар 16-10-2017
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от братушка Вижте мненията
От сателитите в България лесно се хващат ХИЛЯДИ ФТА канали. Немски, френски, италиански, украински, арменски, турски, израилски.... (списъкът е твърде дълъг). А различните арабески са просто безбройни.
Да разбираме ли, че всички те трябва да получат одобрение от българския СЕМ за да излъчват от сателита???


Хора, не разбрахте ли, че едно е да ползваш нещо за лични нужди, друго с цел да търгуваш. Дори има софтуери, които за лично ползване не се заплашат, а за бизнес са платени. Същото е и със сателитните канали - ако сложиш антена и гледаш САМО ти или семейството ти, няма проблем, но ако решиш да разпространяваш канал, дори и неплатен, по кабелна или ефирна мрежа, тогава оператора които го разпространява- плаща.
Културата на Ганьо е много ниска, по всеки един въпрос. Това е ясно. За него всичко му е позволено и е без пари. Андрешковци...


Tapatalk
Отговори с цитат
  #3386  
Стар 16-10-2017
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
На Ганьо, мозъка толкова му е промит, че всичко с говор различно от руская реч, е заплаха. Всеки които говори не на руски е завоевател, терорист, и какво ли още не. Друг е въпроса кой окупира Крим, кой окупира Афганистан, кой съсипа половин Европа. Румънците, за разлика от българите дупелизци, са прогледнали и отдавна отхвърлят всичко свързано с комунизма. Те затова и вече да дръпнали напред от нас. Вие си гледайте пропагандата от 36е и плачете за логито на РТР. Баси скапаният народ.


Tapatalk
Аз пък като чуя руска реч и настръхвам, защото знам какво са ни дробили, дробят и ще продължават ! Въобще не ме интересуват блядовете, нито телевизиите им,да са живи и здрави, но по-далеч от нас ! Но се чудя на акъла на някои, как не проумяха колко струва "братската" им обич ?! Да питат всичките им съседи, пропищели от ласки и добронамереност !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на manechi за този полезен пост :
gentu (16-10-2017)
  #3387  
Стар 16-10-2017
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manechi Вижте мненията
Аз пък като чуя руска реч и настръхвам, защото знам какво са ни дробили, дробят и ще продължават ! Въобще не ме интересуват блядовете, нито телевизиите им,да са живи и здрави, но по-далеч от нас ! Но се чудя на акъла на някои, как не проумяха колко струва "братската" им обич ?! Да питат всичките им съседи, пропищели от ласки и добронамереност !


Ами аз нали това казвам. Аз не искам да чуя руска реч докрая на живота си. Но българина е сбъркано жувотно. И най-лошото е, че все американците са му виновни, при положение, че сме били под руска, а не американска окупация. Странно нали. Но така е като гънката, с която мислят повечето е само една - между бузите на задника им


Tapatalk
Отговори с цитат
  #3388  
Стар 16-10-2017
братушка братушка не е на линия
?????
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 828
Благодари: 13
Получил благодарност:
287 пъти в 194 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е да - прав си. Американо-европейските братя помогнаха много повече - всичко вече е само европейско, най-вече промишленост и енергетика, българско няма. Дори български домати и боб няма вече.
Но това е тема за друг раздел. Тук за телевизиите...

Цитирай:
Хора, не разбрахте ли, че едно е да ползваш нещо за лични нужди, друго с цел да търгуваш. Дори има софтуери, които за лично ползване не се заплашат, а за бизнес са платени. Същото е и със сателитните канали - ако сложиш антена и гледаш САМО ти или семейството ти, няма проблем, но ако решиш да разпространяваш канал, дори и неплатен, по кабелна или ефирна мрежа, тогава оператора които го разпространява- плаща.
То и аз за същото питах: германски и френски оператори като разпространяват безплатни канали от сателит плащат ли на бг СЕМ?
Наистина - просто питам.

PS: помислих, че германия и франция не са показателни - нали сме ЕС и всичко е общо... Затова променям: турски, украински и израелски дали плащат?

Последно редактирано от братушка : 16-10-2017 на 09:59
Отговори с цитат
  #3389  
Стар 16-10-2017
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Чучка писател
Цитирай:
Първоначално написано от Mediadigital Вижте мненията
Кой говори къде го има на сателит ,аз не знам Бг версията да има регистрация в СЕМ ,макар че по закон ако чуждестранен оператор ,опериращ на територията на друга държава. То трябва да е регистриран в местния регулатор
.тук говорим за канал който е с програма различна от оригиналната и предназначена за българския пазар ..
Дано така ти стане по-ясно!
Отговори с цитат
  #3390  
Стар 16-10-2017
братушка братушка не е на линия
?????
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 828
Благодари: 13
Получил благодарност:
287 пъти в 194 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не съвсем.
Как се определя коя програма е оригинална, а коя е различна от оригинална? И как се определя за кой пазар е предвидена?

Например китайска "CGTN Arabic" на 9Е дали е оригинална и за кой пазар е предвидена?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 20 (0 членове и 20 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.