The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 12-08-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Коко , човека може да е шейх бре, айде да не му гледаме в паницата


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #42  
Стар 12-08-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,811 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ники-мики Вижте мненията
Ако искате да слушате пияни английски идиотчета, денонощно думкане на разни педераски чалги, да шмъркате здраво и по цял ден да не знаете къде сте - юг. За сведение Чадър+шезлонг+паркинг на Слънчев Бряг е колкото нощувка за двама на северното черноморие+ закуска + че може да гледаш мач със собственика на хотела на по бира.
Коко на Слънчев Бряг чалга не се чува, има жива музика изпълнявана от стари муцуни , рок всякакъв, но не и чалга.
Има си чалга дискотека , но така е изолирана, че не се разбира че е дискотека, да не споменавам известната дискотека Мултиплейс, сега е с друго име, но така е изолирана, че и край входа да минеш не се разбира че е дискотека
Между другото има и свободни полоси на плажа , до водата, пред Синята перла ходя, пред Европа също има да водата, но ми е далеко.
ЧАдърите са на 4-5 реда, плажната ивица е 10км като е широка 100-200 метра, цените са по-тънки от Варна, за супермаркет Младост ти говоря, Ако се вземе апарт хотел, определено си правиш всичко както ти хареса.
Гърция и Турция отдавна ги приключих като дестинации.
Предпочетох студио в Слънчев Бряг, мога целогодишно да ползвам, а такива такива климатични условия няма ни в гърция ни в турция, влажност ~ 45%, постоянен бриз , направо е уникален климата.
Все пак съм обикалял доста по света и по работа и на почивка, но Слънчев Бряг не мога да сравня с нищо.
Остави черния ПиАр, няма такова разнообразие на хотели като постройка ни в турция ( мармарис е изключение, но няма плаж) ни в гърция, Харватска е интересна дестинация , но и там дигнаха цените като на Ибиза
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Emo75 (13-08-2013)
  #43  
Стар 12-08-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

200 метра широк плаж си е доста Ние сигурно сме ходили някъде другаде?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #44  
Стар 13-08-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,811 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ники-мики Вижте мненията
Ако не те познавах като човек лично, щях да си помисля, че си идиот, но засега го отдавам на силното слънце
Ако ми говориш за предварително планиран курорт - само Албена
Слънчев бряг е една вакханалия на пиянски английски педалчета, Това е.
всеки има право да си мисли каквото си иска, аз от 3-4 години имам имот в сл.бряг и не намирам по - добро място за живеене в Балканския полуостров.
Вакханалия не може да стане от 30-40 английски туристчета, те са обикновенни балъчета, виждал съм и италианчета как идват като аслани, а на следващия ден са направо като насрани, няма такова изживяване , може би само вегас, но то е друга бира.
Как да обясня , че има поне 5-6 Слънчеви бряга.
Току така руснаците не идват да живеят за постоянно в Слънчеви бряг, англичани , германци, само французи няма.
Относно цените, обикновенно си пазаря от Слънчеви бряг за Варна, ако мога да си позволя по-голям имот, да има място за папагала, ще напусна Варна за постоянно.
По пазен целогодишно град с максимум десетина цигани , няма в България.



А относно чуждите курорти, няма по-безопасно море от Черно море, имам в предвид животински видове.
В адриатика съм бил на плаж, то силно казано плаж - няма пясък, но има морски наралежи, около гръцките острови в егейско море си има от всичко,от таралежи до акули и скатове, за турските курорти, изключая тезе на мраморно море ситуацията е същата с опасните животински видове, за Балярите въобще на споменавам, там е като италия - акули и други гадове, същото е в испанските курорти.
Каквито и мрежи да слагат ситуацията е такава.
В израел като се къпех, гледах пред мен в водата да има някой местен, ама винаги имаш едно наум.
За червено море, там ти е бедна фантазията от към животинско разнообразие . Трябва да си пиян руснак за да се пуснеш навътре в морето
За азиатските курорти, морета и океани , там е сравнително безопасно ако има лагуна, както има в фетие-турция - олу дениз.
Австралия е известна с екзотика на животинските видове, особено големия коралов риф, бил съм в бризбейн, един от големите им курортни градове с приятен климат, но не ми дойде желание да плувам навътре в океана, като знам какви баракуди съм ловил, а и някои ги вадих наполовина - отхапани от акула

Последно редактирано от yavor1 : 13-08-2013 на 00:16
Отговори с цитат
  #45  
Стар 13-08-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,811 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ники-мики Вижте мненията
Никога Слънчев Бряг няма как да е почивка за мен, почивка е риболов, игра на карти, барбекю. Наркоманската идилия никога няма да е почивка.
ти риба ловил ли си въобще
мога да ти покажа нещо , малка част от екшъна на риболова, поради което не ловя в България :








и т.н....
Отговори с цитат
  #46  
Стар 13-08-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Яворе, изглежда не си бил на Амолофи. Не навсякъде има таралежи!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 14-08-2013
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
всеки има право да си мисли каквото си иска, аз от 3-4 години имам имот в сл.бряг и не намирам по - добро място за живеене в Балканския полуостров.
Вакханалия не може да стане от 30-40 английски туристчета, те са обикновенни балъчета, виждал съм и италианчета как идват като аслани, а на следващия ден са направо като насрани, няма такова изживяване , може би само вегас, но то е друга бира.
Как да обясня , че има поне 5-6 Слънчеви бряга.
Току така руснаците не идват да живеят за постоянно в Слънчеви бряг, англичани , германци, само французи няма.
Относно цените, обикновенно си пазаря от Слънчеви бряг за Варна, ако мога да си позволя по-голям имот, да има място за папагала, ще напусна Варна за постоянно.
По пазен целогодишно град с максимум десетина цигани , няма в България.



А относно чуждите курорти, няма по-безопасно море от Черно море, имам в предвид животински видове.
В адриатика съм бил на плаж, то силно казано плаж - няма пясък, но има морски наралежи, около гръцките острови в егейско море си има от всичко,от таралежи до акули и скатове, за турските курорти, изключая тезе на мраморно море ситуацията е същата с опасните животински видове, за Балярите въобще на споменавам, там е като италия - акули и други гадове, същото е в испанските курорти.
Каквито и мрежи да слагат ситуацията е такава.
В израел като се къпех, гледах пред мен в водата да има някой местен, ама винаги имаш едно наум.
За червено море, там ти е бедна фантазията от към животинско разнообразие . Трябва да си пиян руснак за да се пуснеш навътре в морето
За азиатските курорти, морета и океани , там е сравнително безопасно ако има лагуна, както има в фетие-турция - олу дениз.
Австралия е известна с екзотика на животинските видове, особено големия коралов риф, бил съм в бризбейн, един от големите им курортни градове с приятен климат, но не ми дойде желание да плувам навътре в океана, като знам какви баракуди съм ловил, а и някои ги вадих наполовина - отхапани от акула

Леле...мислех си, че само аз пиша постове с дължината на "Война и мир"...

Яворе, има много верни неща в думите ти, но искам леко да те поправя:

В Средиземно море ( което включва също още 9 морета - Бяло, Егейско, Адриатическо, Йонииско, Тиренско, Лигурско, Алборанско и Балеарско морета ) няма случай на ухапан от акула човек за последните поне 100 години. Това е така, защото всички тези морета са с изключително богато разнообразие и наличие на животински видове. Демек, с по-прости думи - акулите си имат достатъчно храна, че да опират до човешкото месо.... Не същото важи обаче за океаните. Там разнообразието от видове е много по-голямо от това в Медитерана, НО е разпределено на много, много по-голяма площ. Демек, наситеността с храна е по-малка.
Относно морските таралежи - това жувотно го има във ВСИЧКИ нормални морета и океани между 40гр. северна и 40гр. южна ширина. ЕДИНСТВЕНО ги няма в Черно море. Просто защото то не е нормално такова. И освен това морски таралежи по плажовете няма. ТЕ не живеят на пясъка, а по скалите. Закрепват се по скалите. Не знам опитвал ли си се да махнеш морски таралеж от скала. Аз да, и мога да ти кажа, че тази твар толкова силно се захваща към скалата, че можеш единствено с нож да я остържеш.
По плажовете в Гърция ако видите някой да влиза във водата с обувки, бъдете 100% сигурни, че е ... българин. Единствено ние сме супер невежи по въпроса с таралежите. Думите ти оправдават казаното от мен - в адриатика плажовете са предимно каменисти - затова там има толкова много таралежи.

Относно Австралия - имам познати там - едините живеят от 22 години в Сидни, а другите от 15 години в едно градче на около 1500км на севр от Сидни - града се казва Таунсвил. На брега на Пасифика е.
Та моята позната в Таунсвил си живее чудесно. Цяла година температурите са в интервала 28-33 градуса - няма зиме, няма лете.
Но...всяка къша там има басейн и почти никой не се къпе на прекрасният 20 км. плаж. Защо? Защото половин година водата бъка от едни малки медузи ( само няколко мм. са ), но убиват човек за 10-15 мин., след това медузите изчезват. Но идват акулите... На плажа има една зона, която е оградена с телена мрежа ( във водата имам предвид ). Там може да се къпеш, в сезона на акулите...) За съжаление медузите няма как да ги спреш.

Та, моля те не създавай погрешно впечатление за Средиземно море. Акули има -да, но НЯМА случай на ухапан от акула човек през изминалите поне 100 години.

Иначе Черно море, е псевдо море. То е единственото море в света с толкова ниска соленост. Нормалната соленост на моертата е както на Средиземно море. Т.е. мин. 2 пъти по-солени от Черно море. Както може би знаеш, на дълбочина под 80-100 метра НЯМА никакъв живот. Всичко в сероводород, които убива живота. Преди само около 10 000 години то не е било море а езеро. Поради някакъв катаклизъм, преградата ( сегашният Босфор ) се е срутила и водата от Средиземно море е нахлула в езерото. Това е научно доказано.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 14-08-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,811 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Веднага ти отговарям, в Средиземно море, естествено с различни имена на различни области има доста ухапвания от акули, това че не знаеш не означава липса на инциденти.
Спомням си ясно през 1998 година пред Генуа имаше няколко инцидента, през 2005 имаше пред Марсилия, по принцип тези инциденти не добиват гластност за да не се получи отлив на туристи.
Таралежите в Адриатика са повече от медузите.
Естествено Черно море е слабо солено, ако искаш солено море, Мъртво море е твоя избор- изживяването е неописуемо

Последно редактирано от yavor1 : 14-08-2013 на 11:15
Отговори с цитат
  #49  
Стар 14-08-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

По време на топенето на ледовете след ледената епоха черно море става море. Адриатическият през средиземно. После се отдръпва.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 14-08-2013
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тази година за втори път ще ходим на Aqua Fantasy в Кушадасъ. Прекрасен хотел, огромен аква парк и отлична кухня и анимация. За 200 лв на вечер на двойна стая си е направо подарък.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ИЛИ, Къде, лято, почивате, почивахте, това, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
БНТ 1 изцяло в HD от това лято мето HDTV дискусии 12 20-04-2013 11:24
Спортно лято по Discovery Channel ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 06-06-2012 12:14
Сериалът “Синьо лято” се завръща на бял кон по БНТ ТИНТИН ФИЛМИ 0 01-03-2010 10:51
GTV предлага двойна доза филми за лято 2009 ТИНТИН ФИЛМИ 0 26-06-2009 13:58
50 рускини за едно лято Чък Норис Забавно 6 13-04-2009 23:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.