The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #591  
Стар 27-07-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 222
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИПТВ Вижте мненията
Един лаишки въпрос - ако си купя няколко Mi Box S-а и си инсталирам EON приложението, колко от тях могат да работят едновременно? Мисля че имаше ограничение до 3, но не съм сигурен.


И това по никакъв начин не се отнася до ЕОН боксовете и приложенията предоставени от Виваком, нали (нещо напълно отделно е, както мобилното приложение или приложението за Windows).
Не, няма да можеш. До три устройства едновременно е мобилното приложение, приложението за Smart TV каквото в случая е това на Mi бокса е за едно устройство, за всяко следващо трябва да си доплатиш мисля по 3 лв. беше.
Отговори с цитат
  #592  
Стар 27-07-2021
респект респект не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
5 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИПТВ Вижте мненията
Един лаишки въпрос - ако си купя няколко Mi Box S-а и си инсталирам EON приложението, колко от тях могат да работят едновременно? Мисля че имаше ограничение до 3, но не съм сигурен.


И това по никакъв начин не се отнася до ЕОН боксовете и приложенията предоставени от Виваком, нали (нещо напълно отделно е, както мобилното приложение или приложението за Windows).



Това до 3 едновременно е за мобилното приложение. До 3 екрана едновременно.



При смарт приложението което бокса разчита като смарт тв апп, е колкото си заявиш като устройства. Общо може 5, като едно задължитено е операторски еон приемник, а останалите 4 може да са смарт апп-ове(като едно ти е включено безплатно в плана при самото подписване).
Отговори с цитат
  #593  
Стар 27-07-2021
ИПТВ ИПТВ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 18
Благодари: 7
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мисля че се ориентирах, благодаря за мненията!
Отговори с цитат
  #594  
Стар 28-07-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 644
Благодари: 128
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако коментирате приложения, какво му е на TV GO? Има си всичко...

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #595  
Стар 28-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Не, няма да можеш. До три устройства едновременно е мобилното приложение, приложението за Smart TV каквото в случая е това на Mi бокса е за едно устройство, за всяко следващо трябва да си доплатиш мисля по 3 лв. беше.
Нали няколко поста над теб, нашият въръл политически враг и верен съратник в цифровата телевизия yavor1, е успял да пусне EON с един акаунт

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1
на 2 качествени андроид бокса с еднакви МАС, еднакви имиджи и еднакви процесори S912 !
... aма чети малко де, една шматка мислила, мислила и умряла, та и ти само се потиш

Врътката е с еднакви неоператорски приемници с по-отворена софтуерна архитектура, на които да можеш да смениш MAC-адреса с този на EON-приемника, така че всичките приемници да са с еднакъв MAC-адрес.

Нека yavor1 да поясни, нужно ли е да са и с еднакви имиджи и процесори, защото виждам че го е упоменал в поста си.

Би трябвало да стане и само със смяна на MAC-a?
Отговори с цитат
  #596  
Стар 28-07-2021
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Нали няколко поста над теб, нашият въръл политически враг и верен съратник в цифровата телевизия yavor1, е успял да пусне EON с един акаунт


Нека yavor1 да поясни, нужно ли е да са и с еднакви имиджи и процесори, защото виждам че го е упоменал в поста си.

Би трябвало да стане и само със смяна на MAC-a?

Да дам още 10 стотинки
Нямам операторски приемник, имам 1 безплатен акаунт към модул за сателитна!
Пробвах на друг бокс с друг имидж,Т95мах и с друг процесор - Allwinner H6 и дори не се наложи да сменям МАС-а
Да уточня,че боксовете са в една домашна мрежа.

Единствено и само трябва да се ползва титаниум бекъп, с който да се възстанови приложението,архивирано на другия бокс!!!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Светия Дух (28-07-2021)
  #597  
Стар 28-07-2021
Стоянов_ Стоянов_ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2021
Мнения: 20
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз не бих изпадал в подбни обясннеия тук, че ще се светнат
ПП: продължавма да се кумя между А1(клиент от 6 години без никакви проблеми) и Виваком. Но искаш всички HD, Диема, Макс, приложение за нормални пари. Като ми кажат едни оферти по 50лв и бягам като опарен 😂
Отговори с цитат
  #598  
Стар 28-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Те и да се светнат, мисля, че нямат капацитета да отреагират

Като им гледам консултантите какви са, сигурно и it-спецЯлистите са им такива!

Днес, пак се отбих покрай един Вивакомски магазин, който ми беше напът, да поразцъкам EON за второ впечатление, докато още ми е в главата.

По време на разговора подхвърлих на консултата въпроса може ли да се откажа, ако не съм удовлетворен от услугата в рамките на две седмици например. Отговора, който очаквах и получих беше - не. След това зададах доуточняващия въпрос, а ако поръчам по интернет, тогава имам ли право на отказ в рамките на 14 дни. Отговора пак беше - твърдо Ньйе! Нямало как да се откажа, ама и нямало как да съм недоволен, защото те били НАЙ-добрите. Нали има изгода да поръчам от магазина, за да вземе процент, как ще ми каже това, което ми казаха от 123 - че единствено при онлайн-поръчка имам право на отказ?

Другият му впечатителен "маркетингов" трик беше да ме оферира за комбинирана оферта за EON и оптичен интернет 1GB. Отговорих му, че вече имам 1GB по оптика на друг оператор. Той опули очи и ми вика - това е невъзможно, само ние предлагаме 1GB, никой друг не предлага! И почна да ме съветва да си проверя скоростта в speedtest, защото сигурно ме лъжат.

Тръгнах си доста развеселен от този вивакомски магазин, а впечатленията ми от картината бяха като предния път - прекалено блърнато изображение, без острота и със загуба на детайли. На мен все пак една от специалностите ми е аудио-визуални изкуства и тези недостатъци в изображението веднага ми влизат в окото, но друг може и да не ги забележи, камо ли да се подразни от тях. Но мен ме дразнят.

Като цяло интерфейса на приемника е добре организиран. Малко скучен, но изчистен. Има известно лагване. Не работи гладко, както приложението на Картина.тв, инсталирано на последния Chromecast. Но за хора, които нямат база за сравнение, едва ли ще е проблем, дори няма и да забележат.

Чакам есента да започне телевизионния сезон и ще поръчам онлайн. Ако издържат 14-дневния ми тест, ще оставя договора да продължи през следващите 24-месеца. Но междувременно не мисля да се отказвам от цифровата ми DVB-C телевизия идваща по оптика с 500 канала, за 8 лв. Ще я оставя като бекъп-вариант. А сателита - само за някое и друго 4К-кналче, колкото да не свалям антената.
Отговори с цитат
  #599  
Стар 28-07-2021
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,568
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,192 пъти в 2,949 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Нали има изгода да поръчам от магазина, за да вземе процент, как ще ми каже това
Що,ти нямаше ли изгода,като шерна мейлите на форума?
Тогава ти бях сърдит,само моя не беше дал,за да ме накажеш!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
Veskop (28-07-2021)
  #600  
Стар 28-07-2021
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Никаква изгода немах, само негативите обрах!

PS. Между шерване на мейли и пускане на масов мейл има разлика от земята до небето. Такава разлика, каквато има между твоя гъз и гъза на Моника Белучи.

PS2. Бог те е наказал да не получиш мейла! Имал си грехове да изплащаш.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 141 (3 членове и 138 гости)
баисар, ГДС11, Пешито


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.