The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1711  
Стар 25-08-2022
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,961
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,978 пъти в 1,683 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цецо и ти си прав, но върни назад и прочети кой какво е казал .
Даваш доводи и се обосноваваш ( справка spgi - човека има причини които го удовлетворяват да използва андроид и неволи с iOS) , но като минеш и изсереш едно лайно- краварските бангии са пълня шитня !!Но си виждал iPhone на витрината и по рекламите само. Пълен бай-Ганьо и много ясно ,че няма да мълча. Някой от нас да е отишъл и да е опрял ножа и да е казал , не ме интересува искаш не искаш ще ползваш iPhone ,НЕ.
Винаги ,абсолютно винаги спора е започвал от човек който ползва андроид.
Отговори с цитат
  #1712  
Стар 25-08-2022
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,237
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
....или просто само се опитва да си втълпява, че не му дреме
Защото като гледам каква безсмислена дискусия заформихте отново в последните дни и как някои хора скачате като стари моми на х*й във всеки един момент, когато някой напише нещо лошо за любимия ви iOS, то май нещата не са точно така, както си мислите

P.S. Когато на някой не му дреме просто подминава с усмивка. Хайде успокойте се и спрете безсмислените спорове. Всеки ще ползва това, което го устройва и му дава свободата и възможностите, които самия той желае!
Цецо, виж задни постове кой кого обижда!
Немога да подмина нещо , когато някой се прави на велик разбирач, без грам покритие и как ли не който не ползва i -глупостите им е Ганьо.
Щом изказвам мнение, много ясно че съм ползвал и то не един а два модела.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Веско за този полезен пост
11012V (25-08-2022), Ooo_Pepi (25-08-2022)
  #1713  
Стар 25-08-2022
Аватара на 11012V
11012V 11012V не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 347
Благодари: 823
Получил благодарност:
63 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
и защо трябва да е песен? за песни си има достаъчно стрийминг услуги! никой не е длъжен да ти слуша плейлистата като ти звънне телефона някъде! да не говорим, че никой нормален човек вече не си държи телефона със включен звук... Най-ме кефят лелките счетоводителки в метрото, звука на телефона е на МАХ, звъни с песен на Весето Маринов, рови се 1/2 час в чантата и се вади победоносно некой изтърбушен андроид за 50лв с план! Добре ,че слизат на МС Сердика! Класика!!!

А пък мен ме кефат такива като тебе, дошъл в големия град, купил един айфон на изплащане, ама движи всеки ден с метрото. Знае на всеки как му звъни телефона, щото всеки ден е с градския, даже гледа метър да мине, гратис се вози. Ама се прави на гъзар с айфон.... в метрото с кола движи два пъти в годината, на великден и нова година. За да може мама и тате да му напълнят щайгата с домати, буркани да вземе от село.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на 11012V за този полезен пост
Ooo_Pepi (25-08-2022), Атас (25-08-2022)
  #1714  
Стар 25-08-2022
katopatisia katopatisia не е на линия
Pukkelpop
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 492
Благодари: 400
Получил благодарност:
146 пъти в 102 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от 11012V Вижте мненията
А пък мен ме кефат такива като тебе, дошъл в големия град, купил един айфон на изплащане, ама движи всеки ден с метрото. Знае на всеки как му звъни телефона, щото всеки ден е с градския, даже гледа метър да мине, гратис се вози. Ама се прави на гъзар с айфон.... в метрото с кола движи два пъти в годината, на великден и нова година. За да може мама и тате да му напълнят щайгата с домати, буркани да вземе от село.
Доста заможни хора в София ползват метрото и даже познавам такива, които пътуват (примерно) от Бистрица/Панчарево/Кокаляне до буферен паркинг и после така с градския. Много остаряла е концепцията за човека от село, големия град и телефона в джоба.
Отговори с цитат
  #1715  
Стар 25-08-2022
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,196
Благодари: 581
Получил благодарност:
784 пъти в 532 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katopatisia Вижте мненията
Доста заможни хора в София ползват метрото и даже познавам такива, които пътуват (примерно) от Бистрица/Панчарево/Кокаляне до буферен паркинг и после така с градския. Много остаряла е концепцията за човека от село, големия град и телефона в джоба.
Два и половина милиона софиянци (от три милиона) са от село. В цитираните от теб квартали (доскоро села), последните години почти не останаха местни, заради скъпите имоти и това, че са отдалечени от центъра. А на селянина дай му да се забута на центъра на големия град. Та говориш за "заможни" селяни купили си скъпи имоти (често на зелено) за да се покажат, че живеят на скъпото.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на vasilstf за този полезен пост
11012V (25-08-2022), demmlik (26-08-2022), Ooo_Pepi (25-08-2022)
  #1716  
Стар 25-08-2022
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,893
Благодари: 1,727
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 11012V Вижте мненията
А пък мен ме кефат такива като тебе, дошъл в големия град, купил един айфон на изплащане, ама движи всеки ден с метрото. Знае на всеки как му звъни телефона, щото всеки ден е с градския, даже гледа метър да мине, гратис се вози. Ама се прави на гъзар с айфон.... в метрото с кола движи два пъти в годината, на великден и нова година. За да може мама и тате да му напълнят щайгата с домати, буркани да вземе от село.
то и мен ме кефят ганьовци с вектри на газ,които са техен набор, като гледат надменно хора пътуващи с метрото,защото им е по-бързо и удобно! Точно тия хвърчат уикенда на село за провизии. Или такива, дето си броят стотинките по бензиностанциите и обикалят за 5 стотинки отстъпка, като онзи дето ти ръкопляска, но си трая!
Отговори с цитат
  #1717  
Стар 25-08-2022
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,961
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,978 пъти в 1,683 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Тоя форум отдавна е за закриване....
Такива умствени капацитети само в абсурдистан могат да живеят.
Отговори с цитат
  #1718  
Стар 25-08-2022
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,161
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,140 пъти в 2,556 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Маллееее на къде отиде темата, ама хайде като сме я насрали, да го размажем качествено.
Типичен провинциален манталитет е мисленето, че щом се возиш на градски транспорт значи си втора цедка...
То затова в София стана, че всичкото дето мисли така движи сам в кола и ако ще два часа ще пътува в задръстване ама е гъзар...
Заеби...

Страшна логика, като вица за аквариума и рибката, само че в случая е за сифоня и метрото

п.п. Слави, форума е огледало на нашето общество в комбинация със ставащото около нас. Затова направо закривай държавата...
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
bu12tras (25-08-2022)
  #1719  
Стар 25-08-2022
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,961
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,978 пъти в 1,683 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Саше съгласен съм с теб. Ето виж тази сутрин поредния пример на несъществуващата държавата. Жалко за тия млади хора.
А тука се дърлим ....
Жал ми е за децата , бъдещите поколения са обречени. Няма живот в тая пумийна дупка и става все по-зле всеки ден.


Sent from my iPhone 12 Pro Max using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #1720  
Стар 25-08-2022
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,237
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 11012V Вижте мненията
А пък мен ме кефат такива като тебе, дошъл в големия град, купил един айфон на изплащане, ама движи всеки ден с метрото. Знае на всеки как му звъни телефона, щото всеки ден е с градския, даже гледа метър да мине, гратис се вози. Ама се прави на гъзар с айфон.... в метрото с кола движи два пъти в годината, на великден и нова година. За да може мама и тате да му напълнят щайгата с домати, буркани да вземе от село.
Знае как звъни, щото пустите сифони звънят по един и същи начин, 95% не сменят мелодията, просто не знаят как. А и телефона го ползват само за ало ало !
Същата работа би им свършил Нокия с фенерче.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Веско за този полезен пост
11012V (25-08-2022), demmlik (26-08-2022), katopatisia (25-08-2022), Ooo_Pepi (25-08-2022)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
андроид, Да, Дискусия, как, руутнем, си, телефона, Телефони


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Гледаме Световното на телефона си ТИНТИН GSM мобилни комуникации 5 16-06-2014 10:45
Булсаткомск0 зарибяване,или тормоз по телефона! Хоризонт ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 66 16-12-2012 09:07
Какъв човек трябва да си за да звъниш по телефона заради тема във форум бебезавър Кошче 58 30-01-2011 21:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.