The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #131  
Стар 21-12-2022
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,403
Благодари: 194
Получил благодарност:
352 пъти в 246 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Ебахти и дискусията,само дето Булсатком не обновява каналите си!
Буля ако го няма и тука половината форумци няма да ги има
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Хоризонт за този полезен пост
boris.ivanov (22-12-2022), Neo64 (21-12-2022), Калито (22-12-2022)
  #132  
Стар 21-12-2022
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 111111 Вижте мненията
Като изчезнат малките ще станат цените като в Дания,
една кабеларка със 120 канала на цена от 100€ на месец.

Я сравни цената на А1 в БГ и в Австрия, там рязко скоростите са 6 пъти надолу а цените 3 пъти нагоре.

Мислите със седалищните си органи,
и после ви дошло кат гръм от ясно небе.

В деня в които изчезнат малките:
Гигабит става 100 евра при 1:4
100 мегабита става 39,90 евра при 1:8
и двете споделени в FТTB на панелката и никога недостижими.
Малко си се самозабравил- за Гигабит симетричен и две мобилни линии с международни разговори , не като Вашите лайняни БГ оператори плащам 35 евро словом и цифром, даже ще ти постна фактурата -Оператора е Дижимобил/Digimovil/, а Вашия интернет със сите жици по етажите и смешните Ланове , не ги сравнявай с Дания , а с Тамбукту!!!!
И фибрата ми е тука на 4 м от Компа , не опънати ланове и кабеляци като през турско!



Наблегни на това:


https://www.digimobil.es/?gclid=Cj0K...saAn5dEALw_wcB


Да не ти пусна офертата на Мовистар 74 евро с телевизия , 2 линии мобилни и Гигабит симетричен, нали се сещаш , че минималната заРплата Педро я направи 998 евро, смятай , а Дания Драги минималната е 1454 евро, та 100 за нет, тв и мобил им е през дедовия!

Последно редактирано от Neo64 : 21-12-2022 на 21:59
Отговори с цитат
  #133  
Стар 21-12-2022
manqka manqka не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Местоположение: Варна
Мнения: 348
Благодари: 335
Получил благодарност:
99 пъти в 79 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Малко си се самозабравил- за Гигабит симетричен и две мобилни линии с международни разговори , не като Вашите лайняни БГ оператори плащам 35 евро словом и цифром, даже ще ти постна фактурата -Оператора е Дижимобил/Digimovil/, а Вашия интернет със сите жици по етажите и смешните Ланове , не ги сравнявай с Дания , а с Тамбукту!!!!
И фибрата ми е тука на 4 м от Компа , не опънати ланове и кабеляци като през турско!



Наблегни на това:


https://www.digimobil.es/?gclid=Cj0K...saAn5dEALw_wcB


Да не ти пусна офертата на Мовистар 74 евро с телевизия , 2 линии мобилни и Гигабит симетричен, нали се сещаш , че минималната заРплата Педро я направи 998 евро, смятай , а Дания Драги минималната е 1454 евро, та 100 за нет, тв и мобил им е през дедовия!

Абе , тук е БЪЛГАРИЯ все пак...
Къде си ТРЪГНАЛ АДЖЕБА да сравняваш ДАНИЯ-та със тук???
Като вземете ЕЙ така да се ИЗЦЕПВАТЕ МАЗОХИСТКАТА , и започвате да дразните околните със ПРОСТОТИЙТЕ СИ.
А , и да не забравя , плащам си за ОПТИЧЕН ИНТЕРНЕТ СЪС КАБЕЛЯК , и ЯДОВЕ НЯМАМ БАЦЕ. Само за 15лв. На месец 100мб.секунда.
И със WiFi МОДЕМ , нямам опънати жици , както се изразяваш.
И кое му е , скапаното на Българските оператори , че нещо не можем тук със колегите да ти разберем мисловната мисъл инженере???
За България пре достатъчно. Колкото , толкова...

Последно редактирано от manqka : 21-12-2022 на 22:26
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на manqka за този полезен пост
111111 (27-12-2022), boris.ivanov (22-12-2022)
  #134  
Стар 21-12-2022
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 582
Получил благодарност:
786 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manqka Вижте мненията
Абе , тук е БЪЛГАРИЯ все пак...
Къде си ТРЪГНАЛ АДЖЕБА да сравняваш ДАНИЯ-та със тук???
Като вземете ЕЙ така да се ИЗЦЕПВАТЕ МАЗОХИСТКАТА , и започвате да дразните околните със ПРОСТОТИЙТЕ СИ.
А , и да не забравя , плащам си за ОПТИЧЕН ИНТЕРНЕТ СЪС КАБЕЛЯК , и ЯДОВЕ НЯМАМ БАЦЕ. Само за 15лв. На месец 100мб.секунда.
И със WiFi МОДЕМ , нямам опънати жици , както се изразяваш.
И кое му е , скапаното на Българските оператори , че нещо не можем тук със колегите да ти разберем мисловната мисъл инженере???
За България пре достатъчно. Колкото , толкова...
Маняк, пак се изхвърляш като чикия на мокър песак на плажа у Варна. Мнението което цитираш и отговаряш има страници история. Но ти пак тропаш недоразбрал.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на vasilstf за този полезен пост
Neo64 (21-12-2022), Калито (22-12-2022)
  #135  
Стар 21-12-2022
manqka manqka не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Местоположение: Варна
Мнения: 348
Благодари: 335
Получил благодарност:
99 пъти в 79 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Маняк, пак се изхвърляш като чикия на мокър песак на плажа у Варна. Мнението което цитираш и отговаряш има страници история. Но ти пак тропаш недоразбрал.
Я , обясни по подробно , за да разбера. Къде са тези страници , че да прочета за какво иде реч.
Ама къде сравнявате България със Дания.
Тук е едно , а там е друго.
Навсякъде цените са различни , и съответно, за каквото си плащаш , това получаваш все пак в крайна сметка.
Във всички страни , Тв-и и интернет доставчиците са различни.
И все пак темата е за Булсат.
А не за други оператори като във Дания.
Отговори с цитат
  #136  
Стар 21-12-2022
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manqka Вижте мненията
Абе , тук е БЪЛГАРИЯ все пак...
Къде си ТРЪГНАЛ АДЖЕБА да сравняваш ДАНИЯ-та със тук???
Като вземете ЕЙ така да се ИЗЦЕПВАТЕ МАЗОХИСТКАТА , и започвате да дразните околните със ПРОСТОТИЙТЕ СИ.
А , и да не забравя , плащам си за ОПТИЧЕН ИНТЕРНЕТ СЪС КАБЕЛЯК , и ЯДОВЕ НЯМАМ БАЦЕ. Само за 15лв. На месец 100мб.секунда.
И със WiFi МОДЕМ , нямам опънати жици , както се изразяваш.
И кое му е , скапаното на Българските оператори , че нещо не можем тук със колегите да ти разберем мисловната мисъл инженере???
За България пре достатъчно. Колкото , толкова...



А бе бастунски , виж кой е сравнявал Дания първо , и ти говоря зя 1000 мегабита с две мобилни линии за 70 лева при минимална заплата 1800 лева по трънския курс.И нали имам линия на договор на Йетел ,да не мислиш ,че всеки месец не ми късат нервите с простотиите тук СМС-че , там си се доближил до Калотина и те прехванал сръбски оператор, ей с Водафон като втора линия говоря в Истамбул и издувам бузи за 20 лв на месец и още 50 държави, БГ измекярска работа, а за рекламации и оплаквания -на Арменския Поп!!!
Анадън му!!!!
И дупките по шосето са до кръста , та тия 15 лв дето ги плащаш за НЕТА , всеки 2-3 месеца сменяш биелетки!!!
Какви сравнения правиш с белите страни ,докарваш ме до умиление, определено Бойчо ще има да чака , поне 50% като мен да дойдат у БГ то , ама кога рака пръдне на речен бял камък!!!
Идвам лятото да си плакна м****е, на яхтата на авера иначе и крака няма да ми стъпи , само да ти кажа , че и крачка не правите напред, леко се свличате по нанадолнището!!

Последно редактирано от Neo64 : 21-12-2022 на 23:22
Отговори с цитат
  #137  
Стар 22-12-2022
manqka manqka не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Местоположение: Варна
Мнения: 348
Благодари: 335
Получил благодарност:
99 пъти в 79 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
А бе бастунски , виж кой е сравнявал Дания първо , и ти говоря зя 1000 мегабита с две мобилни линии за 70 лева при минимална заплата 1800 лева по трънския курс.И нали имам линия на договор на Йетел ,да не мислиш ,че всеки месец не ми късат нервите с простотиите тук СМС-че , там си се доближил до Калотина и те прехванал сръбски оператор, ей с Водафон като втора линия говоря в Истамбул и издувам бузи за 20 лв на месец и още 50 държави, БГ измекярска работа, а за рекламации и оплаквания -на Арменския Поп!!!
Анадън му!!!!
И дупките по шосето са до кръста , та тия 15 лв дето ги плащаш за НЕТА , всеки 2-3 месеца сменяш биелетки!!!
Какви сравнения правиш с белите страни ,докарваш ме до умиление, определено Бойчо ще има да чака , поне 50% като мен да дойдат у БГ то , ама кога рака пръдне на речен бял камък!!!
Идвам лятото да си плакна м****е, на яхтата на авера иначе и крака няма да ми стъпи , само да ти кажа , че и крачка не правите напред, леко се свличате по нанадолнището!!
Тук си абсолютно прав за държавицата ни. Спор няма.
Аз явно не съм разбрал със точност за какво иде реч. Сега като ми обясни , разбрах за какво става дума.
Виновни са ни управляващите , заради тях не помръдва държавата напред. И сме изостанали със няколко стотин години назад.
И да , пътищата са ни пълен кошмар...
Нали вместо да наливат пари за инфраструктурата , те си ги прибират в джобчетата , и болят ги шперцовете за народа си...
И за двете мобилни линий за 70лв. Със 1000мбта много добре.
Абе тоз Иетел са пълни измекяри , те и А1 същите кожудери. За Вивакома по ги бива като GSM оператор.
А за оплакванията към някой оператор , и дума да не става. Започват да те занимават със глъпости и да ти промиват мозъка кое и как е по добро и какъв план със колко неограничени мегабайти , минути и колко такса на месец , и така нататък. Кожудерска Българска работа.
Със тези мижави заплати , и със тези големи сметки , нямаме управия.
Е , сега , не искат онези калугери от парламента да вдигат минималната заплата...
Защото да има за тях манга , а за народа боли ги фара...
Иначе като дойде време за избори , започват да обещават на думи и приказки и промиване на мозъци , а като настъпят на власт , са пълна НУЛА.
Та , извинявай , че не съм те разбрал...
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на manqka за този полезен пост
fox (27-12-2022), Neo64 (22-12-2022)
  #138  
Стар 22-12-2022
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manqka Вижте мненията
Тук си абсолютно прав за държавицата ни. Спор няма.
Аз явно не съм разбрал със точност за какво иде реч. Сега като ми обясни , разбрах за какво става дума.
Виновни са ни управляващите , заради тях не помръдва държавата напред. И сме изостанали със няколко стотин години назад.
И да , пътищата са ни пълен кошмар...
Нали вместо да наливат пари за инфраструктурата , те си ги прибират в джобчетата , и болят ги шперцовете за народа си...
И за двете мобилни линий за 70лв. Със 1000мбта много добре.
Абе тоз Иетел са пълни измекяри , те и А1 същите кожудери. За Вивакома по ги бива като GSM оператор.
А за оплакванията към някой оператор , и дума да не става. Започват да те занимават със глъпости и да ти промиват мозъка кое и как е по добро и какъв план със колко неограничени мегабайти , минути и колко такса на месец , и така нататък. Кожудерска Българска работа.
Със тези мижави заплати , и със тези големи сметки , нямаме управия.
Е , сега , не искат онези калугери от парламента да вдигат минималната заплата...
Защото да има за тях манга , а за народа боли ги фара...
Иначе като дойде време за избори , започват да обещават на думи и приказки и промиване на мозъци , а като настъпят на власт , са пълна НУЛА.
Та , извинявай , че не съм те разбрал...

Нищо лично към теб и от мен Извинение, да ти кажа от 1998 г насам, РБ върви стремглаво към обезлюдяване, мачкане психиката на населението, гавра със самочувствието на българина и разделение на две класи или касти-богати и бедни , няма средна класа, кой е Виновен , можеш сам да си отговориш, гласувах винаги срещу Банкянския , сега видях , че дори и да е крал с пълни шепи ,поне нещо се е опитал да направи , тоест да построи, докато харвардските пичлигари, Мравоядя и Кака Корни са само притурка в мижавия политически пейзаж на Републиката и чеп за каче за зеле не стават!!!!!!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Neo64 за този полезен пост
gogyto (28-12-2022), manqka (22-12-2022)
  #139  
Стар 22-12-2022
manqka manqka не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Местоположение: Варна
Мнения: 348
Благодари: 335
Получил благодарност:
99 пъти в 79 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Нищо лично към теб и от мен Извинение, да ти кажа от 1998 г насам, РБ върви стремглаво към обезлюдяване, мачкане психиката на населението, гавра със самочувствието на българина и разделение на две класи или касти-богати и бедни , няма средна класа, кой е Виновен , можеш сам да си отговориш, гласувах винаги срещу Банкянския , сега видях , че дори и да е крал с пълни шепи ,поне нещо се е опитал да направи , тоест да построи, докато харвардските пичлигари, Мравоядя и Кака Корни са само притурка в мижавия политически пейзаж на Републиката и чеп за каче за зеле не стават!!!!!!
Така си е приятелю за съжаление...
Няма средна класа , както каза.
Станахме на две , богати и бедни.
Но за всичко това са виновни управляващите...
Аз отдавна спрях да гласувам.. Защото няма смисъл да се гласува , защото всички партий подкупват гласове.
И после искаме да имаме оправия.
Е , няма как да стане. Вече българския народ толкова много е тъпкан и лъган , и нямат никакво доверие на управляващите.
Народа изнемогва , със тези мижави заплати и пенсии за пенсионерите.
Абе дълга тема е това. Но не е за тук.
Трябва да се създаде една такава тема за дискусия и да обсъждаме , има доста какво да се говори за това.
Отговори с цитат
  #140  
Стар 22-12-2022
Аватара на bonbonko
bonbonko bonbonko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,361
Благодари: 77
Получил благодарност:
871 пъти в 414 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

btv nova не ми тръгват да не смениха кодировката
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, каналите, обновява, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Въпрос за HD каналите на Булсатком Ивован ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 16 10-01-2019 19:47
Булсатком мога ли да деактивирам брояча на булсатком които блокира каналите Играта ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 12 25-08-2017 07:55
DM 500 S не запаметява каналите на Булсатком Маверик_79 DREAMBOX 26 08-08-2017 17:04
HD каналите на Булсатком умряха njor ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 6 28-07-2016 17:52
VU+ Solo2 - не работят HD каналите на Булсатком julisimo VU+ 12 07-01-2016 19:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.