The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Вижте резултатите от анкетата: Кой смартфон ползвате ?
IPHONE 4S 17 28.81%
GALAXY II 26 44.07%
HTC One X 16 27.12%
Гласували: 59. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 06-05-2012
james_1 james_1 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 80
Благодари: 10
Получил благодарност:
24 пъти в 15 поста
Сваляния: 150
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Андроида за мен е най-доброто за платформа на телефони за сега.Iphone имах го и няма да повторя.Толкова ги намразих че сега с моята xperia на което заведение да седна wifi-то за всеки iphone угасва с простата програма wifi kill.
  #62  
Стар 06-05-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Няма смисъл да им спирам нета, пускам си FaceNiff
  #63  
Стар 06-05-2012
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТИНТИН Вижте мненията
...

Само не разбрах откаде разбра че съм *ПИЧ* ???
Защото ПИЧ според това е:
-публично изнасилен човек
1. незаконно родено дете, дете без баща, копеле.
2. издънки израсли не на място.

Внимателно си прегледах поста №37 и никаде не видях да съм те обидил с неща като идиот,некадърник,професор,копеле и др. от този вид или да съм те засегнал с нещо друго.
Толкоз бързо мога да те пратя под душа(с три калъпа сапун като бонус) че и всевишния няма да ти помогне:;803 за някой и друг месец!
Значи, аз от теб научавам, че "пич" е това, което написа. Аз досега имах пич за свестен, точен човек. Не ми е било за цел да обиждам когото и да било в този или в други форуми.
Цитирай:
Какво е пич? Също като Светата Троица, пичът е много неща наведнъж. Първо, да си пич означава да може да се разчита на теб. Второ, пичът е някой, който знае как да купонясва и да бъде страхотен. Трето, пич е човек, който ще си прекара много добре, но едновременно с това ще си осигури безопасност. Четвърто, пичът ще забрави горните три неща, ако това е необходимо. Казано по-просто, пичът е поел по пътешествието, което ще до направи максимално готин и як. Не трябва сам да осъществяваш това пътешествие, защото то понякога е много опасно и обезкуражаващо.
http://pich.bg/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0...BF%D0%B8%D1%87
Иначе ако искаш да ме баняш заради несъгласие с убежденията ти - действай! Няма да е за пръв път да ме гонят от някъде, заради професионалните ми познания за нещо, повече от вярата на някой модератор. Направи го и си пишете километрични писания за вяра в тази или онази технология на спокойствие. Ако си забелязвал - изпадам с спорове само за нещо, което съм сигурен. И това, за което говоря не са тия дупки, дето ви плашат. Изкушението да си оставят задна вратичка в технологията е изкушение за милиарди. Само че никой няма да се занимава с такива като нас.
Реагирах така заради думите ти "един ден ще разбереш истината, може би" или нещо такова. Моята истина е, че не се доверявам сляпо на никого.

Последно редактирано от Rabin : 06-05-2012 на 09:24
  #64  
Стар 06-05-2012
миленн миленн не е на линия
BMW Диагностик-профи
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 385
Благодари: 36
Получил благодарност:
38 пъти в 31 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Гледайки анкетата колегите ползват най-много HTC ONE X, и молбата ми е към тях:
Имате ли тези проблеми с жълтите петна по диспелея, не добре закрепения дисплей.
За сега при мен дилемата по триуменето е м/у IPHONE И HTC ONE X
__________________
Dreambox 500s, 120 Ofset, GOLDEN MEDIA 990 HD SPARK RELOADED
  #65  
Стар 06-05-2012
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabin Вижте мненията
Значи, аз от теб научавам, че "пич" е това, което написа. Аз досега имах пич за свестен, точен човек. Не ми е било за цел да обиждам когото и да било в този или в други форуми.
http://pich.bg/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0...BF%D0%B8%D1%87
Иначе ако искаш да ме баняш заради несъгласие с убежденията ти - действай! Няма да е за пръв път да ме гонят от някъде, заради професионалните ми познания за нещо, повече от вярата на някой модератор. Направи го и си пишете километрични писания за вяра в тази или онази технология на спокойствие. Ако си забелязвал - изпадам с спорове само за нещо, което съм сигурен. И това, за което говоря не са тия дупки, дето ви плашат. Изкушението да си оставят задна вратичка в технологията е изкушение за милиарди. Само че никой няма да се занимава с такива като нас.
Реагирах така заради думите ти "един ден ще разбереш истината, може би" или нещо такова. Моята истина е, че не се доверявам сляпо на никого.
Според това:
http://www.bgjargon.com/word/meaning/%D0%BF%D0%B8%D1%87
откаде да бъда сигурен ти как го тълкуваш? Може да е в положителния или отрицателния смисъл.
Никой не ти оспорва знания и опция за вратички в технологията. Факт е обаче че без намесата на служителите на RIM проследяване на мейли и съобщения е почти невъзможно поради простата причина че целия трафик е криптиран и минава през допълнително инсталираните сървъри в мобилните оператори.
Пример: вандалствата в Лондон и безпомощната полиция в разследването.
Значи системата работи, а дали има вратички само канадците могат да кажат.
Но ако има то техния бизнес основан на тази технология ще рухне мигновенно.
Не вярвам да са толкоз глупави това да го допуснат, без значение какъв процент от хората ги използват и им се доверяват.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
  #66  
Стар 06-05-2012
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

OK, разбрахме се.
Изобщо, всякаква фанатична реакция към каквато и да било технология ме подтиква към подобни писания. Още от филма за Капитан Петко Войвода чух този лаф - "което е правено от човек - може да се развали от човек".
  #67  
Стар 06-05-2012
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,757 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТИНТИН Вижте мненията
Само не разбрах откаде разбра че съм *ПИЧ* ???
Защото ПИЧ според това е:
-публично изнасилен човек
1. незаконно родено дете, дете без баща, копеле.
2. издънки израсли не на място.

Внимателно си прегледах поста №37 и никаде не видях да съм те обидил с неща като идиот,некадърник,професор,копеле и др. от този вид или да съм те засегнал с нещо друго.
Толкоз бързо мога да те пратя под душа(с три калъпа сапун като бонус) че и всевишния няма да ти помогне за някой и друг месец!
Колега нещо си се заблудил... ти си втория за който чувам да се засяга след като са го нарекли пич.
Първия каза на колежка която го беше нарекла пич: Пич ще викаш на баща си. Това беше преди 10-тина години.
Rabin тук е абсолютно прав, пич означава и всеки го използва за:
свестен човек, много точен и стабилен човек, такъв който държи на думата си и всеки има хубаво мнение за него.
Така, че трябва да му благодариш за комплимента а не да го пращаш в банята.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
Rabin (06-05-2012)
  #68  
Стар 06-05-2012
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Хаха, в джипаджийския форум един от най-уважаваните съфорумци се засегна, задето му казват "колега"!
Цитирай:
Забелязвам молоумната тенденция, всяко съобщение да започва с "колега". Доколкото ми е известно, в тия среди, поне в живите разговори, това все пак е израз на заяждане, или пренебрежение от страна на употребяващия го. И във всеки случай - част от разговор с повишени тонове. Че съм колега знам, в случая употребата на думата няма никаква смислова стойност. Остава да е просто паразитна, като израз на ниска езикова култура.
Или не, а колеги?
http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=72818
Ta, може и ти да се наложи да пишеш какво си имал предвид

Последно редактирано от Rabin : 06-05-2012 на 11:51
  #69  
Стар 06-05-2012
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,237
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Само не мога да разбера последните мнения какво общо имат с темата ?
Вярно е че тези огромни тИлИвизори са супер неудобни за разговори,затова имам една малка Нокиа ,която я ползвам само за разговори.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
  #70  
Стар 06-05-2012
Аватара на roro91
roro91 roro91 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 859
Благодари: 301
Получил благодарност:
406 пъти в 217 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Веско Вижте мненията
Само не мога да разбера последните мнения какво общо имат с темата ?
Вярно е че тези огромни тИлИвизори са супер неудобни за разговори,затова имам една малка Нокиа ,която я ползвам само за разговори.
+1

Най-оптималния вариянт е едно "малко" и удобно GSM-че + таблет
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
купувам, смартфон, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
HTC Edge е първият 4-ядрен смартфон ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 15-11-2011 13:14
Писането на смартфон никога не е било по-лесно ТИНТИН GSM мобилни комуникации 1 12-04-2011 12:42
HTC пуска 3D смартфон в САЩ ТИНТИН GSM мобилни комуникации 37 25-03-2011 22:55
Британци тестват смартфон в Космоса ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 24-01-2011 18:35
Путин благослови руски смартфон dsc GSM мобилни комуникации 4 31-12-2010 11:47


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.