The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #3641  
Стар 08-12-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
А за теб ще е добре да четеш по-внимателно постовете, защото никого не съм обидил
Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
@bobiturboto
Явно ти куца мисловната дейност
Тъй като съм малко тъп, ще трябва ти да ми преведеш, какво означава да ми(или на бобитурбото) куца мисловната дейност ?!? И каква е причината да го отчетеш този "факт"? Понеже някой подкрепя лудогорец ли? Заради хора като тебе, ще взема и аз да ги подкрепям
  #3642  
Стар 08-12-2016
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Добре заслужи си кренвирша
  #3643  
Стар 08-12-2016
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,505
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,167 пъти в 2,932 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Айде 2-2

спасиха ги и от загуба накрая -
Как я чаках тая обръщалка!
  #3644  
Стар 08-12-2016
teolink teolink не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,623
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

@TUISTERа
Не търси под вола теле. Знам добре какво съм написал и , че никого не съм нарекъл "Тъп", както твърдиш. Не виждам какво трябва да ти превеждам. Тълкуванията са нещо мъгляво. Едно е какво мислиш, съвсем друго какво си написал. И ти си писал сам в поста си, че си тъп, но явно се мислиш за умен.
Понякога "мисловната дейност куца" и на интелигентни хора. Живо доказателство са двата ти последни поста.
  #3645  
Стар 08-12-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Корекция - писал съм, че съм малко тъп, но това да се наричам сам тъп, не означава, че ти можеш да ме наричаш така И още - не изтъкна причината за куцащата мисловна дейност. Аз съм фен на Ботев от много време, от тези дето, като мине мача и проверяваме дали сме били. Смяташ ли, че ми куца мисловната дейност, защото не съм от Левски или ЦСКА? И смяташ ли, че Ботев , Левски или ЦСКА са слаби защото Лудогорец са Силни или са със Силните на деня ? Ако логиката ти е такава, то си заслужаваме и първенството и управниците...
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
eMTech 300 (08-12-2016)
  #3646  
Стар 08-12-2016
teolink teolink не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,623
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Нито теб, нито когото и да било съм наричал тъп, това че се правиш на психолог и тълкувател и търсиш синонимен еквивалент на думите не е мой проблем.
В конкретния случай с бобитурбото съм употребил малко по-рязък тон в отговор на неговия такъв в предходния пост. Дори и да предположим, че съм го обидил все пак не съм му вързал ръцете, за да може да отговори и човека го е направил подобаващо. Но не виждам в случая ти за какво се пънеш и адвокатстваш? Не ме интересуваш въобще, нито на кой отбор си фен, но очевидно си и фен на почина "На всяка манджа мерудия".
Има и една поговорка за пъхането на задните части на опасни места, ревизирането на която може да е нездравословно, освен ако не искаш да си прочистиш гласа за скандиране към кренвиршската дружина "Българи Юнаци", или за по-точно "Вальо, Любчо - юнаци!".
....
Рядко пиша в теми за футбол, но не приемам квалификацията "продажници", отправена най-нагло от някакъв малтийски гастарбайтер.
Не съм единствен, нито няколко, а десетки и стотици хиляди, де не казвам повече, които не харесват проекта "аз ям", а да се отправя тази обощителна квалификация за толкова хора е безотговорно, да не кажа чиста простащина.
Оня ден дори и в националния ефир гост-коментатора не скри неприязънта си към кренвиршите, за което по сигнал беше линчуван от хиеноподобната платена журналистическа сган.
Значи кренвирш феновете може да се гордеете, че сте на правилната позиция.
Аз и другите като мен сме за заклеймяване, въпреки това за нас проекта-кренвирш "аз, Киро ям" ще си остане вечно "Тотко Дремсизов"или "От единия крачол - в другия".

Последно редактирано от teolink : 08-12-2016 на 14:00
  #3647  
Стар 08-12-2016
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eMTech 300 Вижте мненията
Интересно ,ако знаеш нещо повече кажи . Вярно че Моци се справя по добре с Бълг. език от някой тъй неречени Българи !!!
БГ паспорти покрай Лудогорец имат Кафу, Натанаел, Кайсара, Вандерсон, Кишада, Лукас Саша, Александър Барт, Шоко, Иван Чворович...

via Tapatalk
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВалчоП за този полезен пост :
eMTech 300 (08-12-2016)
  #3648  
Стар 08-12-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
.
Понеже мисловната ми дейност ми куца, спирам да споря с човек, който умее да обижда, без всъщност "да го е направил"... Гъ3а мога да си го бутам където искам, той си е мой, и не ме интересуват нито поговорките ти, нито каквото си мислиш там, въпреки , че явно ти се иска мъжки Гъ3, моя не си го давам. Можеш да ми огледаш правописните грешки и да си направиш извода колко ми е добра мисловната дейност, понеже да си неграмотен и да си тъп са доста различни неща... И ако на някой му куца мисловната дейност, колкото и да ти се вижда интелигентен той, то той е просто идиот и тъпак. Което смятам , че наричаш ти първо бобитурбото, после мен. Нека да е така.
На всяка манджа мерудия съм във форума, знаеш ли какво значи форум? Ако не желаеш някой да пише след твоите постове прави го на лични съобщения.

И най-смешното в случая , беше коментара ти по футболната тема, явно е нужно още по-рядко да пишеш в нея - все пак, ти обвини Лудогорец, че са виновни за бг национала Та те нямат нищо общо с национала. Освен да пратят всичките си играчи там и да го класират за следващото Световно с друго не могат да помогнат. Или трябва да играят по-слабо , за да може другите да станат по-силни?!? Виновни са Левски и ЦСКА, дето притежават над 50 процента от играчите в национала. И то на минимална заплата с бонуси
Лек ден

Последно редактирано от TUISTERa : 08-12-2016 на 17:44
Следните потребители (2) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
eMTech 300 (08-12-2016), tonivet (09-12-2016)
  #3649  
Стар 08-12-2016
teolink teolink не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,623
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Сам се оплете като пиле в калчища, оставяйки се да те води болното въображение, стигайки и до перверзния си апогей с това творение
Цитат: "въпреки , че явно ти се иска мъжки Гъ3, моя не си го давам."
Извинявай, но това нещо малко тъп човек не може да напише.
Може да си спец в психоанализата на обкръжаващите те обратни елементи, но това заключение си го наври в мъжския си ГъЗ, с който парадираш и като анатомия и като поведение.
Наистина не само няма какво да се спори, но и въобще няма за какво да се комуникира с такава особа
....
За Лудогорец няма какво повече да кажа. Изразих позицията си и я аргументирах според вижданията си. Ако тезата ми е грешна, разбирачите могат при желание да изложат верната такава.

Последно редактирано от teolink : 08-12-2016 на 21:43
  #3650  
Стар 09-12-2016
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Изразих позицията си и я аргументирах според вижданията си. Ако тезата ми е грешна, разбирачите могат при желание да изложат верната такава.
Аргументира позицията си с обиди, от което разбрахме, че всеки който не мисли като теб е тъп.
Аз още чакам да ми отговориш Швейцария традиционна футболна сила ли е, защото Базел е 7 пъти подред шампион, а националния им отбор се класира за световни и европейски. В Хърватска, Динамо Загреб е 11 пъти подред шампион и там това не проблем за националния, само в бг Лудогорец е проблем за националния? И да те успокоя ще дойде време когато от Лудогорец ще излизат и силни бг футболисти, защото това също е добър източник на печалби, а Домусчиев е всичко друго, но не и тъп!
Следните потребители (4) благодарят на tonivet за този полезен пост
atuani (09-12-2016), eMTech 300 (10-12-2016), gogyto (09-12-2016), ivan_sv (09-12-2016)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Футболен, чат


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 666 (0 членове и 666 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Футболен ТВ понеделник ТВ Запалянко Интересното по ТВ за деня 1 16-04-2012 14:22
Кой е този футболен рекордьор?! Стоян СПОРТ 9 26-03-2012 06:32
ФУТБОЛЕН ПРАЗНИК DON Джолан СПОРТ 16 28-10-2011 21:45
Футболен маратон с PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 21-10-2010 13:25
Футболен уикенд с PRO.BG и RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 14-10-2010 12:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.