The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #951  
Стар 03-08-2021
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,880
Благодари: 361
Получил благодарност:
563 пъти в 384 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Имам проблем със звукът на Евроспорт4к
ПП За малко цветна таблица и пак си има звук

Последно редактирано от oldgraf : 03-08-2021 на 09:38
Отговори с цитат
  #952  
Стар 20-08-2021
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,880
Благодари: 361
Получил благодарност:
563 пъти в 384 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Вчера извадих един Фюжън бокс от шкафа. Тествам чат пат дали има някакво развитие. И се оказа, че има 4к канали и работеше стабилно. Друг път ми е забивал често. Не от нета ми, който не е сменян. А съм го тествал и в други мрежи и все си забиваше на 30-60 минути
Отговори с цитат
  #953  
Стар 30-08-2021
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,880
Благодари: 361
Получил благодарност:
563 пъти в 384 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Пак са пуснали 4к на приложението за тв
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на oldgraf за този полезен пост :
колди (30-08-2021)
  #954  
Стар 17-09-2021
Аватара на дзън94
дзън94 дзън94 не е на линия
напредващо сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 116
Благодари: 39
Получил благодарност:
10 пъти в 3 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте!
Защо след като можеш да използваш приложението на толкова устройства, колкото приемника имаш едновременно, аз имам 4 приемника и приложението на 3 андроид устройства работи, но щом се опитам да го пусна на 4-то ми излиза съобщение, че вече използвам на максималния брой устройства (а аз имам 1 основен и 3 допълнителни приемника и само аз знам паролата - няма как някой друг да гледа) ? Става дума за приложението от гугъл магазина Bulsatcom TV.
Отговори с цитат
  #955  
Стар 17-09-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дзън94 Вижте мненията
Здравейте!
Защо след като можеш да използваш приложението на толкова устройства, колкото приемника имаш едновременно, аз имам 4 приемника и приложението на 3 андроид устройства работи, но щом се опитам да го пусна на 4-то ми излиза съобщение, че вече използвам на максималния брой устройства (а аз имам 1 основен и 3 допълнителни приемника и само аз знам паролата - няма как някой друг да гледа) ? Става дума за приложението от гугъл магазина Bulsatcom TV.
Има го написано на страницата на Булсата. максимално 5 регистрирани устройства и 3 устройства макс работа по едно и също време.

Иначе 4К каналите ги върнаха преди повече от седмица на андроидското им приложение.
Отговори с цитат
  #956  
Стар 18-09-2021
Аватара на kaizera82
kaizera82 kaizera82 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Провадия
Мнения: 335
Благодари: 134
Получил благодарност:
60 пъти в 33 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моля за някой ако има работеща добавка на фюжъна за коди да я качи някъде. Благодаря!
Отговори с цитат
  #957  
Стар 18-09-2021
механик механик не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 53
Благодари: 1
Получил благодарност:
13 пъти в 10 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сплендор Вижте мненията
Има го написано на страницата на Булсата. максимално 5 регистрирани устройства и 3 устройства макс работа по едно и също време.

Иначе 4К каналите ги върнаха преди повече от седмица на андроидското им приложение.
Друго пише на страницата им:
"Мога ли да гледам Булсатком IPTV на моя смартфон и таблет и кои пакети ще "гледам"? Трябва ли да заплащам абонаментни такси за пакетите?
Да, можете но е необходимо Вашите смартфон и таблет да отговаря на на определени изисквания публикувани на сайта. Използването на приложението е безплатно и ще "гледате" пакетите активирани на основния приемник/сателитен или IPTV Box/. Приложенията за Android и iOS ще откриете съответно в Google Play и App Store. Използването на приложението изисква регистрация на сайта на Булсатком. Броя на устройствата на които можете да инсталирате приложение е 5, но едновременно могат да се използват толкова, колкото приемници/сателитен или IPTV Box/ има активирани/платени/."
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на механик за този полезен пост :
дзън94 (18-09-2021)
  #958  
Стар 18-09-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от механик Вижте мненията
Друго пише на страницата им:
"Мога ли да гледам Булсатком IPTV на моя смартфон и таблет и кои пакети ще "гледам"? Трябва ли да заплащам абонаментни такси за пакетите?
Да, можете но е необходимо Вашите смартфон и таблет да отговаря на на определени изисквания публикувани на сайта. Използването на приложението е безплатно и ще "гледате" пакетите активирани на основния приемник/сателитен или IPTV Box/. Приложенията за Android и iOS ще откриете съответно в Google Play и App Store. Използването на приложението изисква регистрация на сайта на Булсатком. Броя на устройствата на които можете да инсталирате приложение е 5, но едновременно могат да се използват толкова, колкото приемници/сателитен или IPTV Box/ има активирани/платени/."
Едно време пишеше 3 за едновременно гледане. Явно са променили текста. Както гледам по-горе още е активно това за 3 едновременни приемника.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Сплендор за този полезен пост :
дзън94 (18-09-2021)
  #959  
Стар 18-09-2021
Аватара на дзън94
дзън94 дзън94 не е на линия
напредващо сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 116
Благодари: 39
Получил благодарност:
10 пъти в 3 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сплендор Вижте мненията
Едно време пишеше 3 за едновременно гледане. Явно са променили текста. Както гледам по-горе още е активно това за 3 едновременни приемника.
Да, в сайта пише едно, но вчера говорих с тях по телефона с техническия отдел и човека каза "така е, можете на колкото приемника ползвате на толкова андроид устройства едновременно", но след като му казах, че ми позволява само на 3, отговора на човека беше "ами може да са го променили на 3, аз не съм осведомен, но явно вече е максимум на 3 устройства и това е".
Отговори с цитат
  #960  
Стар 18-09-2021
механик механик не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 53
Благодари: 1
Получил благодарност:
13 пъти в 10 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Сплендор Вижте мненията
Едно време пишеше 3 за едновременно гледане. Явно са променили текста. Както гледам по-горе още е активно това за 3 едновременни приемника.
По принцип сте прав, никога не е можело да се гледа на повече от 3 устройства...обаче написаното в сайта им е доста подвеждащо...В някоя друга държава това няма как да им се размине
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на механик за този полезен пост :
дзън94 (21-09-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
fusion, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 21 (1 членове и 20 гости)
jovito

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Тестова апликация "Fusion TV" за смарт телевизори Samsung БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 128 03-12-2018 20:37
Panasonic viera bulsatcom fusion apps Златев88 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 31 17-04-2017 20:36
Нов приемник от Булсатком - FUSION TV Пламен Тачев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 129 09-01-2017 16:14
Fusion & Е2 цтц IPTV (Internet Protocol Television) 43 20-04-2016 23:36
Купувам mini ITX дъно ION 330 или Fusion 350 bu12tras ЧЕРНА ТЕХНИКА 0 26-06-2014 21:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.