The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24-07-2024
xkonstantin xkonstantin не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2020
Мнения: 15
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
Question Въпрос относно каон-ският IPTV бокс на а1

Здравейте, колеги!
Понеже неосат и булсат много думнаха, реших да си пусна на а1 IP-телевизия с KAON-ски бокс (след неуспешният ми опит с техен андроидски такъв).
Засега всичко е наред, но някой може ли да ми каже за някакви по-така секретни менюта на този бокс, за тези където са го трошили софтуерно/хардуерно? 😉
На предишните ZTE-то по спомен имаше там менюта дето се барникаха (май даже излизаше портала), но този не му ги знам 🤔
Ако някой по-подробно ги е разучавал, нека даде акъл какво може да се прави с тях, освен очевидното - да се гледа телевизия.
Може ли да му се подкара KODI на това нещо? :д
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
a1, iptv, kaon, kaonmedia, mtel, А1, БОКС, въпрос, каонският, Менюта, на, относно, Портал


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Въпрос относно IPTV и Vivacom FiberNet 100 колкото ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 26 09-03-2020 14:53
DreamBox DM500S като IPTV бокс Танннер IPTV (Internet Protocol Television) 26 01-02-2020 07:46
Vivacom IPTV бял vs. черен тв бокс еркаму ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 5 05-12-2018 10:16
Помощ относно IPTV николай13 Въпроси и отговори 1 25-05-2014 23:24
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 15:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.