The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 15-11-2012
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

много добре се е подготвил човекът но каузата е... някак смешна

жена ми спря цигарите сама, от раз, преди да се оженим и казва, че сега й е гадна миризмата
но колко години минаха и оня ден ми вика как сънувала, че пуши...

никога не съм пушил, не ми харесва вкусът, и не разбирам каква е тази силна зависимост на пушачите - тва си е точно наркомания...

здравето си е ваше, парите са си ваши, тровете се, ваше право - животът и той си е ваш

защо ви забраняват да пушите тогава? нали е демокрация...
ами защото сърдечносъдови и ракови заболявания са с установена пряка зависимост от тютюнопушенето
а лечението им е от най-скъпите, покрива се от здравната каса, демек за вашите вредни прищевки плащат всички

да не говорим, че тровите и околните, производителността ви е ограничена от постоянната нужда от цигарка, по-разсеяни шофьори сте...

дигаха ви акциза, дигаха, дигаха - без ефект, няма обуздаване пушачът...

и понеже няма как да бъдете отсяти от останалите, за да си понесете негативите - ви отрязаха тотално

обаче нямат воля тия хора, трябва да пушат на всяка цена, ако ще и елктронно...
наркомани...

Последно редактирано от register : 15-11-2012 на 21:33
Отговори с цитат
Следните потребители (8) благодарят на register за този полезен пост
Brian (21-12-2012), d.ivanov (15-11-2012), heracle (16-11-2012), pgi (15-11-2012), Rafaello (15-11-2012), данаил (18-11-2012), Момчил Минков (07-12-2012), стеф (06-12-2012)
  #12  
Стар 15-11-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,889
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от register Вижте мненията
ами защото сърдечносъдови и ракови заболявания са с установена пряка зависимост от тютюнопушенето
а лечението им е от най-скъпите, покрива се от здравната каса, демек за вашите вредни прищевки плащат всички
От кои пари на всички бе колега?от 18те мизерни левчета здравна осигуровка?Че аз със всяка кутия цигари плащам 4лв акцизи,данъци,ддс-та и други простотии!Всеки ден!Айде стига сте решавали вместо нас какво да правим,ами тичайте по заведенията че фалираха заради вас!Нали цигарите ви пречеха,сега не се пуши,къде сте?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!

Последно редактирано от Veskop : 15-11-2012 на 22:06
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Veskop за този полезен пост
gentu (15-11-2012), gggng (16-11-2012), pe6o1975 (30-11-2012), пешето (15-11-2012)
  #13  
Стар 15-11-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

спирал съм цигарите няколко пъти , в резултат увеличен апетит и съответно надебеляване - разходине за нов гардероб са много пари , а дисконфорта от носене на една туба денонощно не оправдава хипотетичната вредност на цигарите.
след като видях предаването, днес си поръчах ел.цигари 2бр за мен и жена ми , не вярвам да ми хареса, но скоро ще тръгвам на работа, а по летищата и в самолетите са позволени е-цигарите, все ще влязат в работа.
а стигна ли до работното си място, при първа възможност Ротманс плочка
как се пие уиски или водка с това?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15-11-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Веско е прав, аз примерно през живота си и една цигара не съм палил, ама сега да си развалям купона, щото на някой от компанията му се е припушило и да се ограничава няма да стане. Човек от толкова неща се трови, само в храните вижте колко консерванти и E-та има, пасивното пушене е последния проблем.
Това ме навежда на един много як виц:
Отива пациент при доктора
-Докторе колко ще живея?
-Пиеш ли?
-Не
-Пушиш ли?
-Не
-По жени ходиш ли
-Ми не
-Е закво ти е да живееш?

Малко се преекспонира темата с пушенето.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15-11-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,414
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията

Напротив, това е най-трудното след 22г. интензивно пушене.
Зависи. След 10 години интензивно пушене, накрая по около 2 кутии на ден, един ден просто казах, че спирам и спрях. Последната кутия бяло Боро с три цигари и запалка Clipper, още стои някъде в едно чекмедже.
Димът не ме дразни, никога не ме е дразнил, но някак да се събудиш, без кашлицата и вкуса комин е много яко.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Златанов за този полезен пост
register (16-11-2012), tedo (30-11-2012), Хиена (15-11-2012)
  #16  
Стар 15-11-2012
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,237
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Хиена ,все лайна са бе братче. Преди си давал пари на тютюневата мафия,сега на Китайската .
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Веско за този полезен пост :
Хиена (15-11-2012)
  #17  
Стар 15-11-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,889
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
спирал съм цигарите няколко пъти , в резултат увеличен апетит и съответно надебеляване - разходине за нов гардероб са много пари , а дисконфорта от носене на една туба денонощно не оправдава хипотетичната вредност на цигарите.
след като видях предаването, днес си поръчах ел.цигари 2бр за мен и жена ми , не вярвам да ми хареса, но скоро ще тръгвам на работа, а по летищата и в самолетите са позволени е-цигарите, все ще влязат в работа.
а стигна ли до работното си място, при първа възможност Ротманс плочка
как се пие уиски или водка с това?

Ти па най-големия боклук си си купил,ако е такава от картинката
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
Хиена (15-11-2012)
Стар 15-11-2012
Чушкопека
Това съобщение е изтрито от koko_varna.
  #18  
Стар 15-11-2012
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Малко се преекспонира темата с пушенето.
Не малко, много. И двуличността започва от най-високото ниво - държавното. Не е нормално да забраниш пушенето, уж пазейки нечие здраве, но с кеф да прибираш паричките от ДДС и акциз. Или, или.
Иначе си е наркомания ужасна, единственият път, в който опитах да ги откажа, щях да пукна на втория час, препотих се, сърцето ми се разхлопа и т.н. 4-ма колеги съм виждал да изпаряват досега, изпушиха по 1-2 устройства всеки (буквално изпушиха самите устройства) и сега пак си дърпат обикновените цигари. Определено зависимостта на някои хора е в главата и никакви ел-мел не могат да помогнат.
Хубаво ще е все пак пушачите да сме малко по-отговорни и да не пушим пред деца (наши или чужди), както и учтиво да питаме, когато сме в компания, дали не пречим с дима си.
А за миризмата... да, друго си е да мирише около теб на ванилия, но все още предпочитам някой да ми дъха на цигари, отколкото на шпеков салам или чесън.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Пламен Тачев за този полезен пост :
Хиена (15-11-2012)
  #19  
Стар 15-11-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
Не малко, много. И двуличността започва от най-високото ниво - държавното. Не е нормално да забраниш пушенето, уж пазейки нечие здраве, но с кеф да прибираш паричките от ДДС и акциз. Или, или.
Иначе си е наркомания ужасна, единственият път, в който опитах да ги откажа, щях да пукна на втория час, препотих се, сърцето ми се разхлопа и т.н. 4-ма колеги съм виждал да изпаряват досега, изпушиха по 1-2 устройства всеки (буквално изпушиха самите устройства) и сега пак си дърпат обикновените цигари. Определено зависимостта на някои хора е в главата и никакви ел-мел не могат да помогнат.
Хубаво ще е все пак пушачите да сме малко по-отговорни и да не пушим пред деца (наши или чужди), както и учтиво да питаме, когато сме в компания, дали не пречим с дима си.
А за миризмата... да, друго си е да мирише около теб на ванилия, но все още предпочитам някой да ми дъха на цигари, отколкото на шпеков салам или чесън.
Кво значи да пречиш с дима си. Аз казах, през живота си цигара не съм запалил, но никога ако някой в компанията пуши не ми е пречил, само дето се проветрява по-често. Единственото за което съм съгласен, е че не трябва да се пуши пред малки деца и бременни жени, другото е лигавене.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15-11-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
От кои пари на всички бе колега?от 18те мизерни левчета здравна осигуровка?Че аз със всяка кутия цигари плащам 4лв акцизи,данъци,ддс-та и други простотии!Всеки ден!Айде стига сте решавали вместо нас какво да правим,ами тичайте по заведенията че фалираха заради вас!Нали цигарите ви пречеха,сега не се пуши,къде сте?
Прав си Веско ама нали ги знаеш какви са гьон сурати подлогите на наркотрафикантите, които за чист въздух се борят, ама не и против хероина - не ги засягал
уважаемите непушачи ореваха света , особено онази кукунделка, определено е продажна на наркомафията.
сега никой не им пуши на обществените места, ама и под навесите искат да не се пуши.
ами тъпа и куха продажна лейка, нали пушачите имат по уязвими бели дробове, какво искаш да хванем пневмония и да умрем, та да не ви пречим.
защо все при мъжете пушачи се бутат, все ощетени, все ощипани, все недоибани, все непогледнати.
то когато комплексар стигне на висока позиция става невъзможно оцеляването на нормалните хора. най-ярки примери наполеончо
такива грозни и вечно обидени от живота и неоценени като вътрешност същества са обикновенно инструмент на подземния свят.
то не бяха акцизи, то не бяха такси , ами и забрана и по домовете и автомобилите ще искат да забраняват.
сухия режим в щатите пак от такива набожни и благочестиви квакерки бе издействан, та да забогатеят трафикантите на алкохол
от моя жизнен опит знам, че всичко що е забранено е най-търсено.
не им ли иде на кухите лейки, че медицината от моя акциз си пълни канчето, та и подгласниците им се пъчат, че ми плащали евентуалното лечение

Последно редактирано от yavor1 : 15-11-2012 на 22:48
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Връзка, Във, до, Календар, НОВА, Отворено, ПИСМО, репортаж, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
НАСКО - ОТВОРЕНО ПИСМО ДО bTV амиго Дъра-Бъра 0 26-09-2011 19:39
България отново е чалгаджийница в репортаж на BBC! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 23-02-2010 21:15
ТЕЛЕТЕКСТ по Нова Телевизия koko_varna ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 17 22-12-2009 00:05
Нова Телевизия boyko70 ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 3 13-04-2009 19:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.