The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Български програми на останалите спътници

Български програми на останалите спътници Програми със звук или субтитри на български от всички спътници

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 17-05-2023
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gradev Вижте мненията
Ами както бях писал - дали е вкчена опцията T2MI или не - специално българските не тръгват.
Нещо има при теб
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg 33Е1.jpg (81.6 КБ, 116 разглеждания)

Последно редактирано от yavor1 : 17-05-2023 на 22:02
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
manqka (17-05-2023)
  #22  
Стар 18-05-2023
manqka manqka е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Местоположение: Варна
Мнения: 348
Благодари: 335
Получил благодарност:
99 пъти в 79 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gradev Вижте мненията
Ами както бях писал - дали е вкчена опцията T2MI или не - специално българските не тръгват.
Пробвай със друг приемник, да видиш, дали ще ти излезе сигнал на транспондера, за българаките мултистрийм.
Нещо приемника не подържа мултистрийм, или нещо друго има. Не може да не тръгне.....
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21-06-2023
Корал Корал е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 1
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,и аз имам GTMEDIA V8UHD.Българските на 33Е излизат без проблем.Единствената разлика в настройките на транспондера,в сравнение със снимката на "gradev" е,че при мен symbol rate е 13915
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27-06-2023
naso58 naso58 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 72
Благодари: 26
Получил благодарност:
11 пъти в 7 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
Exclamation Български програми на Eutelsat 33E & Intelsat 28 at 33.0°E

Здравейте колеги! От 3 дни не ми излизат българските канали от този спътник Eutelsat 33E & Intelsat 28 at 33.0°E . Вчера сутринта се появиха за малко и пак изчезнаха . А си вървяха съвсем нормално от около шест месеца ги гледах . Какъв е проблема ако някой знае моля да го сподели. Благодаря !
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27-06-2023
naso58 naso58 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 72
Благодари: 26
Получил благодарност:
11 пъти в 7 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
Exclamation Тези програми са мултистрийм

Цитирай:
Първоначално написано от yordanp Вижте мненията
На спътник Eutelsat 33E е качен пакета от 6 ефирни телевизии безплатно. Два дни си играя да хвана този спътник, но за момента неуспешно. Търся сигнал на честота 12646-H-13910, където са българските телевизии. Пробвам на телевизор LG 24TN510S, който е с вграден сателитен приемник – DVB-S2.

Пyрвоначално търсих с офсетова 60см антена, после пробвах с парбола 120 см. И в двата случая не улавям и 1% сигнал. Като ориентир използвам спътника Hellas Sat 39Е.

След като не успях да хвана спътник се зачетох по-подробно в характеристиките на транспондера и има едно нещо което ми е непонятно, вероятно там се крие проблема и ако може да ми го обясните какво означават долу посоченото.

Modulation: 8PSK Stream 3
Standart: PLS: Root+21899

На останалите спътници които хващам не съм срещал такива „подробности“ и предполагам заради тези характеристики не мога да уловя Eutelsat 33Е.

Да не би да трябва някакъв по-специален приемник, този вградения в ТВ единствено за DVB-2 стандарта отговаря, за останалото не съм сигурен. Видимо от България спътника се лови навсякъде, поне ако може да се разчита на картите за покритие, дори и при 60 см. антена не би трябвало да има проблем - https://www.lyngsat-maps.com/footpri...-33E-Wide.html

Вие ловите ли 33Е от България и ако да какво оборудване използвате?
Тези програми въпреки ,че не са кодирани са мултистрийм ,което означава ,че и приемника Ви трябва да е за такова излъчване. Ако не е , значи няма да стане.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27-06-2023
Аватара на Дзмей
Дзмей Дзмей е на линия
Тотален наблюдател
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 151
Благодари: 75
Получил благодарност:
63 пъти в 27 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от naso58 Вижте мненията
Здравейте колеги! От 3 дни не ми излизат българските канали от този спътник Eutelsat 33E & Intelsat 28 at 33.0°E . Вчера сутринта се появиха за малко и пак изчезнаха . А си вървяха съвсем нормално от около шест месеца ги гледах . Какъв е проблема ако някой знае моля да го сподели. Благодаря !
Здравей. При мен вървят без проблем. Прави впечатление, че сигналът е паднал с около децибел. Ако антената ти не е била добре настроена, е възможно да ти изчезнат, ако са били на ръба.

Опитай да мръднеш антената ако можеш и виж няма ли да тръгнат.
__________________
1.9e Neosat, 2.4mCM, Triax TTW006; 13E 1.0mCM, Triax TTWD; 9e 80cm, Inverto BU; ZgemmaH9 twin, ZHD 210
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дзмей за този полезен пост :
naso58 (28-06-2023)
  #27  
Стар 01-09-2023
yordanp yordanp не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 37
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Купих си приемни "PACO STAR PSS6912 DVB-S/S2" и пробвах да го настроя на 60 см. анетена. Сигнала беше максимум 60% и постоянно се губеше. Ту пада на %0, ту скача на 50-60%. По-добър не успях да хвана.


Пробвах на 120 см. антена и там успях да докарам до 80-85% сигнал, и не пада, поне за момента (вече втора седмица). Българските телевизии си показват без проблем.



Някой който има такъв приемник може ли да ми подскаже как се свързва към интернет? Взех му Wi-Fi антена, но не виждам да открива мрежата на рутера, където да въведа паролата за интернета. Единствено в едно меню ми предлага настройки на мрежа и там трябва да въведа някакви цифри, но не знам какви и от къде да ги взема, никъде не показва налични Wi-FI мрежи.






Отговори с цитат
  #28  
Стар 01-09-2023
тин тин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 171
Благодари: 1
Получил благодарност:
62 пъти в 45 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Може да се свърже с usb lan, тогава няма нужда от писане на пароли.Другият вариант е с 3g донгъл, вътре с карта за мобилен интернет, без парола.При други техни приемници избираш начина на връзка-wi-fi, 3g, cable.Предполагам и при този е така, за да излязат мрежите трябва да се избере wi-fi.Паролите са стандартни 0000, има една 9999, за да се покаже допълнителното меню, на 4060 модела беше така.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 03-09-2023
yordanp yordanp не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 37
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Трябваше да избера Wi-Fi и опцията за сканиране, за да ми открие wi-fi мрежите. Свързах се и ми изписа "свързано", но сега имам друг проблем.


Навсякъде къде влизам ми изписва "Мрежова грешка". Опитвам се да пусна IP TV, там на всеки канал показва тази грешка. Има вградени приложения за видо съдържание, там също като пробвам да пусна някое видео ми изписва мрежова грешка. Единствено успях едно видео от приложението VBOX7 да отворя, но всичко останало не работи.


Някой знае ли какво означава тази грешка, изписа ми успешно свързване към wi-fi мрежата и същевременно нищо свързано с интернет не показва от приложенията.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 03-09-2023
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 825
Благодари: 314
Получил благодарност:
188 пъти в 135 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Иска ъпдейт и след някой и друг месец пак същото. Ползвам някакъв стар модел PACO STAR за радио в спалнята. Вече и на сателит не може да сканира. Зацикля на 30-та секунда и докато не го дръпнеш от контакта, няма оправия.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
33e, eutelsat, българските, Възможно, гледат, Да, ЛИ, на, се, ТЕЛЕВИЗИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (1 членове и 4 гости)
SIRIUS

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Hellas Sat 2 проблем с българските телевизии ашмодеан Български програми на останалите спътници 35 25-06-2013 16:44
"Българските зрители доплащат 4 лв, за да гледат Ф1 на живо " Динко ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 44 16-03-2013 14:56
българските синоптици BOBIKAT Дъра-Бъра 8 07-02-2012 18:27
Фантастична есен по българските телевизии Джак EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 0 04-11-2011 20:17
Топ 5 на Българските телевизии и предавания dido sat 2010 Анкети 6 23-11-2010 23:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.