The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България

Кабелни [DVB-C] оператори в България Оператори на кабелна цифрова телевизия в България

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 11-10-2012
TV1000 TV1000 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 75
Благодари: 4
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от КалоНико Вижте мненията
TV1000

Изчакай малко и ще дойдат, и аз бях пред твоята дилема ипзравен "да чакам или да пресканирам" избрах чакане и тази сутрин... воаля. Опитвах се да ресърчна в нета колко често телевизура се опитва да намери нови канали. За сега от наблюдения съм установил че го прави когато е спрян (главно вечер). Обикновено до седмица идват.

А някой знае ли дали ще пуснат и EPG на новите канали?
Благодаря, ще чакам. Само да не се окаже като цикъла на жена ми - ако не дойде на време, хич не го чакай, ми тичай за бебешки дрешки

Аз пък си мисля, дали има начин да се ъпдейтне софта на това Сони, че да може да ме пуска да сканирам ръчно не само когато съм на антена, ми и на кабел?


P.S.: Да докладвам - ъпдейта мина и при мен и се появиха новите канали - явно просто понякога следва да се почака повече, ма в сравнение с това да пресканираш и подреждаш после като идиот - струва си да се чака...

Сега ми го няма PPV Info канала (не че ми трябва), а на MAD TV ми е черен екран и няма ни картина, ни звук... при вас?

Последно редактирано от TV1000 : 11-10-2012 на 15:52
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
net, tv, на, Тв, Цифровата, Честоти


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 21 (0 членове и 21 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК полплам Кабелни [DVB-C] оператори в България 437 10-10-2012 16:35
Проблем с цифровата телевизия-засича яската ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 50 15-04-2012 19:50
Проблем с цифровата на BBC Cable Казанлък soulbound ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 2 09-02-2012 08:48
Проблем с цифровата на Евроком! Kofraja Кабелни [DVB-C] оператори в България 3 20-11-2009 17:56
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК AphexTwin Кабелни [DVB-C] оператори в България 2 07-07-2009 11:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.