The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 14-09-2011
ивичко ивичко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Връзка с Turksat

Здравейте,

Преди всичко искам да поясня, че съм абсолютно начинаеща в тази област, но бих искала да се информирам малко повече.
Вкъщи използвам цифрова тв+нет на blizoo, т.е. използвам предоставен от тях приемник - Тopfield (TF6100EMC)

Тъй като ще имам гости от Турция за известно време, искам да имам вкъщи турски канали (поне 3-4).

Въпросът ми е: ако си закупя сателитна чиния и я свържа с приемника на blizoo, дали ще се получи или трябва да купя нов приемник също? Откъде да се сдобия с такъв приемник?
Целта ми е да реша проблема с минимални разходи, защото тези канали ще са ми необходими за не повече от 1-2 месеца.

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14-09-2011
Аватара на heracle
heracle heracle не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 720
Благодари: 693
Получил благодарност:
557 пъти в 241 поста
Сваляния: 85
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ивичко Вижте мненията
Здравейте,

Преди всичко искам да поясня, че съм абсолютно начинаеща в тази област, но бих искала да се информирам малко повече.
Вкъщи използвам цифрова тв+нет на blizoo, т.е. използвам предоставен от тях приемник - Тopfield (TF6100EMC)

Тъй като ще имам гости от Турция за известно време, искам да имам вкъщи турски канали (поне 3-4).

Въпросът ми е: ако си закупя сателитна чиния и я свържа с приемника на blizoo, дали ще се получи или трябва да купя нов приемник също? Откъде да се сдобия с такъв приемник?
Целта ми е да реша проблема с минимални разходи, защото тези канали ще са ми необходими за не повече от 1-2 месеца.

Благодаря предварително!
За 1-2 месеца като че ли не си струва инвестицията 150-200лв за сат.антена,сат. приемник и монтаж.Търси нещо 2-ра ръка или да си носят приемник от турция, да сложиш само антена.
А като че ли е най-добре да си гледат няколкото турски канала по мрежата на Близу.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
turksat, Връзка


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
може ли TF6100DCC да има връзка и интернет сузи Въпроси и отговори 6 25-10-2013 22:05
Въпрос за безжична връзка. Николай1 Въпроси и отговори 45 19-02-2011 20:19
Turksat 3D HD Promo: Channel in test (Turksat 2A) 4K UHD HDTV нови канали и новини 0 09-10-2010 01:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.