The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 19-09-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране ВЕЧНОТО ДЕРБИ

Спортингбет отново прави невероятен подарък - дава коефицент 2,40 за победа на ЦСКА във "Вечното дерби".
Сигурно още не са се усетили, че Батков продаде на руския шампион "Рубин" 4-ма от титулярите часове преди мача.
Който иска да се възползва, аз залагам 250 лв.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19-09-2009
Аватара на gogyto
gogyto gogyto не е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,395
Благодари: 1,618
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

И аз вкарах една единица пък да видим
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20-09-2009
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,746
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,658 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jack Вижте мненията
Спортингбет отново прави невероятен подарък - дава коефицент 2,40 за победа на ЦСКА във "Вечното дерби".
Сигурно още не са се усетили, че Батков продаде на руския шампион "Рубин" 4-ма от титулярите часове преди мача.
Който иска да се възползва, аз залагам 250 лв.
Ти продължаваш ли още да твърдиш, че си Левскар? А и да ти кажа, защото не знам колко си запознат с историята на тези мачове, но винаги, когато чорбата са се готвили да ни громят са духали супата! А в момента най-големия духач е на щат при тях.
Ако спечелиш със здраве си ги харчи парите, но мисля, че едва ли човек като теб може да се нарича Левскар!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20-09-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Ами може вече да не съм, докато отбора се разрушава от Батков. Само чуй публикта как ще го освирква. И те ли не са Левскари? Просто имам непоносимост към Батков и смешния му отбор.

След като къса парчета месо от отбора преди най-важното дерби, защо и аз да не припечеля от тази футболна клоунада? Сменя треньорите през няколко месеца, за да има виновен, а основния виновен е той. Когато Батков се махне от клуба ще ми е драго да подкрепям отново Левски. Но докато той разсипва отбора, се чувствам малко глупаво като левскар.

В последния момент преди да натисна бутона "Потвърди" набих спирачките. Защото в българското първенство не може да предвидиш как предварително е уреден мача, дори и той да е "вечното дерби".

Вчера натрупах добър коефициент от залози на живо в мачовете на Арсенал и Барселона. Днес ако не направя грешка в мача на Манчестър Юнайтед, със здраве ще си харча спечеленото.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20-09-2009
Аватара на Anthony
Anthony Anthony не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 237
Благодари: 8
Получил благодарност:
57 пъти в 25 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Левски не е Батков или играчите в момента. Левски е идея. Ако си левскар не е възможно да предадеш идеите си, да предадеш отбора. Левски се обича и подкрепя до край. Явно си левскар само на думи. Явно и не стъпваш на стадиона да подкрепяш отбора, а си само тв запалянко. Харчи си със здраве печалбата, но много се съмнявам, че ще имаш такава. Да, ще псуваме Батков довечера, но предимно ще подкрепяме отбора. Защото сме левскари и за това ще сме там. А не за да псуваме някой. Момчетата от сектора от 9:00 часа подготвят хореографията. А специално този мач е нещо абсолютно различно. Тук става въпрос за сблъсък на идеологии, а не за ритане на топка. Тук става въпрос за отбора, който носи името и мечтите на Апостола на Свободата в сърцето си и хвърлящ се в битка срещу отбора, създаден с подписите на същите хора, които са подписвали с лекота смъртните присъди на нашите бащи, дядовци и роднини. Както и да свърши мачът ние, които сме на стадиона, няма да се откажем от отбора си. Ние не сме като тях и не "пеем само за победа". Ние не сме като тях - гости в София. Ние сме Левски. Левски от София.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Anthony за този полезен пост :
Цец0 (20-09-2009)
  #6  
Стар 20-09-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Сблъсък на идеологии, комунисти, кръв... много сложни елементи вкара Anthony. Така и баба ми е зомбирана от комунистите и все за тях гласува - ей така заради идеята, нищо че превърнаха държавата на батак. Наложи се да й крия личната карта на изборите. Аз така зомбирано няма да подкрепям този вид на отбора. И да спечелят даже вече не изпитвам радост - като ги гледам как играят без сърце, чалгари и мързеливци на терена. Един французин Бардон е по-голям левскар от всички на терена взети заедно. Само той защитава достойно името на Левски. И Гошо Вратаря донякъде.

Преди 15 години имахме велик отбор. Сега в момента сме кръгла нула. Не е номера в това да подкрепяш една кръгла нула, а в това да искаш и търсиш промяната, ако милееш за отбора. Това е моето виждане.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Джак за този полезен пост :
филасат (21-09-2009)
  #7  
Стар 20-09-2009
Аватара на Anthony
Anthony Anthony не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 237
Благодари: 8
Получил благодарност:
57 пъти в 25 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И как точно го правиш ти? Залагайки срещу Левски, плюейки отборът, не се радваш на победите, мразиш всичко и всички. По какъв начин искаш промяната? По форумите ли? Ти си си роден за другия отбор просто. Техните фенове са точно такива. Нашите не са. Ние не оставаме 100 души на стадиона когато отборът е зле, ние не наричаме нашите играчи "курви" колкото и да са слаби, ние не си режем гредите заради слаб мач. Аз ти казах - този мач е сблъсък на ценностни системи, а не само футбол. Отборът на народа срещу отборът на партията-майка. Гледай внимателно довечера. Феновете на ЦСКА 90% идват от провинцията. Същата провинция, която гласува почти винаги за комунистите и техните производни, която мрази демокрацията и си иска бай Тошо. ЦСКА не могат да имат фенове, родени в София. Те не са софийски отбор. Тук са на гости. Заграбили са всичко. Не са създали нищо. Дори и футболисти. И тях ги заграбват. Балъков каза, че Платини ще играе най-малко във Волфсбург и то за не по-малко от 2 милиона евро. 3 дни след това го подариха на чорбата. Замисли се върху тези неща и ще видиш, че футболът ни е оплетен в същата паяжина като страната. Дългите ръце на ДС и комунягите са навсякъде, но най-вече в техните креатури като ЦСКА, Батков и т.н.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20-09-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Добре, като виждаш че на терена няма левскари кого ще ходиш да подкрепяш на стадиона? Аз виждам само един-двама достойни да защитават името на Левски на терена - горе съм им написал имената. Синята фанелка не те прави левскар - а футболистите на Левски просто разхождат неохотно сините фанелки на терена. За какво говорим тогава? Да не мислиш че в главите им се въртят мисли за комунисти, провинции, идеали и прочие? Виждам на терена едни мързеливи чалгаджии които излизат колкото да отчетат някаква дейност и мислят само за клубове и манекенки.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20-09-2009
Slammer Slammer не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 50
Благодари: 20
Получил благодарност:
9 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anthony Вижте мненията
.....
Същата провинция, която гласува почти винаги за комунистите и техните производни, която мрази демокрацията и си иска бай Тошо.
..............
Дългите ръце на ДС и комунягите са навсякъде, но най-вече в техните креатури като ЦСКА, Батков и т.н.
Ама верно че си бил зомбиран!
Сите шопи ли сте такива?

Поздрави от Провинциалиста!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20-09-2009
naskol77 naskol77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 55
Благодари: 4
Получил благодарност:
11 пъти в 9 поста
Сваляния: 244
Ъплоуди: 0
По подразбиране

нищо не е станало в Казан и четиримата се връщат. Няма да се чдя, ако довечера се появят на терена. Поредният фарс преди важен мач.....
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ВЕЧНОТО, вечното дерби, ДЕРБИ, печалба, сигурна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Вечното дерби ЦСКА-Левски Джак СПОРТ 33 21-08-2010 19:26
Последен писък на техниката снима “Планета Дерби” в Стара Загора ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 27-07-2009 18:59


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.