The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 19-02-2013
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Как мислите се изпуска кокал.Мъжагата на пресконференцията не говори за отставка.
ПС гледам и не вярвам на ушите си.такава наглост.някаква г-жа незнаикова говори за съд на господа от предишни правителства.Ма къде бяхте 3.5 години БЕ ?

Последно редактирано от пешето : 19-02-2013 на 12:49
Отговори с цитат
  #82  
Стар 19-02-2013
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 777
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
В едно интервю скоро Дянков обясняваше че срока за изплащане на субсидиите е до септември или някъде там.Това бил регламентиран срок и по никакъв начин не е нарушен на този етап.Никой не скочи да го обори което навява на мисълта че е така.
До септември, ама миналия. Не си запознат, така че не коментирай. Парите земеделците ги искаха още в края на декември. Обещаха им до края на януари да ги вземат. Но след като Дянков каза, че няма пари януари, Бойко му каза "или намираш, или си тръгваш". Ако срокът е до септември 2013, дали ще реагира така Борисов.
Мисли!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 19-02-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Веско,за да си охрана на Тодор Живков трябваше да си комунист до 5-то коляно по родословното дърво.
Иван Костов какъв е? Пръв седесар,само че беше асистент по политикономия и учеше студентите в МЕИ София (сега Технически университет),как се строи комунизъм.
Всички си сменят цвета като хамелеони,само за да се харесат на електората,да ги изберат,за да си осигурят финансово бъдещето.А ние им ръкопляскаме,вместо да ги напляскаме.Това е грозната реалност,за съжаление.
Преди почти всеки по някаква причина е трябвало да има вземане-даване с партията. Беше едва ли не задължително като чавдарчетата и пионерчетата. Майка ми трябвше да вземе партийна книжка за да има прартийни членове на работното и място. И освен членския внос,друго с партията нямаше. Баща ми беше категоричен,че никога няма да им стане член,дори и формално като майка ми. Мисълта ми е,че има много хора с такива партийни членове. Такива бяха времената.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 19-02-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гледах пресконференцията и видях как пласираха най нагло най голямата курва политическа и по душа като водачка на протеста .
даниела пеловска е най долното животно крало в моя град .
Мъжът с който живее е общински съветник от герб , щерка и зам. кмет в София , сина и е юрисконсулт в софийска община и тя се наредила до сол ташака си бб няма оправяне тези трябва наистина да си ходят ОСРАХА се ........
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Никола67 за този полезен пост :
пешето (19-02-2013)
  #85  
Стар 19-02-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Най-малкото зло е експертен кабинет.
В спора за Буда и Серго - Серго е по-малкото зло - поне не е пожарникар/физкултурник и нещо е учил, за разлика от разгъването на маркуч в пресечена местност.
Личното ми мнение е, че Сергей Станишев отдавна трябваше да се е махнал от лидерския пост на БСП, но това си е мое лично мнение.
Има къде къде по-кадърни и некомпрометирани от него в тази партия - вземете един Янаки Стоилов или Петър Курумбашев.
Другото, за което съм сигурен е, че в БСП има доста повече хора, които знаят какво правят, друг е въпросът, че някой не им дава да се развиват, но и тяхното време ще дойде.
Докато в ГЕРБ има дребни тарикати, които се чудят как да врътнат това и онова. За Пловдив доста мога да спомена, но не ми е работа, а и съм сигурен, че ще горнат много, ама много скоро.

И сега някои ще ми скочите, че това са комунисти и деца на комунисти - та покажете ми в другите партии, кой не е тръгнал от там.
серьоЖА е много широко отворен за далавери и знае как да ги прави,учил е,а обкръжението му е ненадминато. Хванат ли властта-...всички ще се чудят от къде им дошло. При сегашното правителство се започна нещо градивно,което трябва да се довърши. Има и много недостатъци-вярно,но се работи в движение и за това е така. Всички крадат,вярно е.Но и Костов направи положителни неща,и Симеончо също. Пак казвам навсякъде политиците взимат облаги. В България малко повече,но другарите са несравними. При тях пощада няма. Изсмуква се всичко до последната капка,после идва някой,който се опитва да направи нещо. Естествено е и малко да облажи,но това би го направил всеки,бъдете честни. Важното е да се прави нещо и за хората. Това,което правят другарите за хората е да ги лъжат.
Сравнете раждаемостта през всяка втора и трета година от управлението на другарите,и същата през втората и третата година на другите,които са били на власт. Първо закриваме детски градини,защото няма деца,а после се налага да отваряме нови. И после всичко се завърта отново. ДОКОГА?

Последно редактирано от Зелен : 19-02-2013 на 14:01
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Зелен за този полезен пост :
dodo_pv (19-02-2013)
  #86  
Стар 19-02-2013
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никола67 Вижте мненията
Гледах пресконференцията и видях как пласираха най нагло най голямата курва политическа и по душа като водачка на протеста .
даниела пеловска е най долното животно крало в моя град .
Мъжът с който живее е общински съветник от герб , щерка и зам. кмет в София , сина и е юрисконсулт в софийска община и тя се наредила до сол ташака си бб няма оправяне тези трябва наистина да си ходят ОСРАХА се ........
За първ път я виждам но по нагло и отвратително същество не бях виждал до сега, това е позор за всяка трибуна.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 19-02-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,914
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,221 пъти в 2,352 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никола67 Вижте мненията
Гледах пресконференцията и видях как пласираха най нагло най голямата курва политическа и по душа като водачка на протеста .
даниела пеловска е най долното животно крало в моя град .
Мъжът с който живее е общински съветник от герб , щерка и зам. кмет в София , сина и е юрисконсулт в софийска община и тя се наредила до сол ташака си бб няма оправяне тези трябва наистина да си ходят ОСРАХА се ........
Протестиращите се разграничиха от лансираната от Борисов за техен представител Даниела Пеловска
"Гласът на народа" се оказа свързана с ГЕРБ

Представители на протестиращите категорично се разграничиха от обявената от премиера Бойко Борисов за техен представител Даниела Пеловска. Тя участва в пресконференцията на премиера във вторник и обяви подкрепа за правителството му.

"Абсолютно никой не я е оторизирал Даниела Пеловска да говори от името на протестиращите срещу правителството. Тя предаде цяла България. Никой не й делегирал правата", заяви Янко Петров, един от лидерите на протестите, пред Канал 3.

Пеловска е известна бизнес дама от Добрич, участвала и в политическия живот в града, като активист на СДС до 2005 г., след което отива в "Новото време". Била кандидат депутат на "Новото време", а през 2009 г. е представител на ДПС в РИК, според информация, разпространена във Фейсбук.

Даниела Пеловска е изпълнителен директор на макаронената фабрика в Добрич, управител на “Сердика Турист”, шеф на “Добруджански протеин” и на “Хранителни стоки” ЕООД. Дъщеря й арх. Павлета Пеловска е зам.-кмет на район "Изгрев" в София, назначена от ГЕРБ. Синът й Васил Пеловски през 2010 г. пък печели конкурс и е назначен като юрисконсулт в Столична община.

Тя участва в брифинга в качеството си на вносител на писмото с исканията на протестиращите.

Пеловска говори дълго и разпалено в защита на правителството, а по-късно след въпроси дали е свързана с управляващите, пресконференцията завърши със скандал. Тя отхвърли въпросите за децата си, като каза, че се гордее с тях и призова да не се "търси под вола теле, защото няма да го намерите".

Настанена до премиера по време на кризисната му пресконференция, на която той обещаваше как ще изпълни исканията от декларацията на протестиращите, Пеловска призова никой да не си преписва никакви заслуги и никой да не се възползва от волята на България и да оглавява протестите.

"Ако утре това правителство подаде оставка, всичко ще бъде сринато", заяви Пеловска и попита какво се случва с Румен Овчаров и Лидия Шулева.

По-късно във Фейсбук бе разпространено писмо от Даниела Василева Пеловска до ген. Бойко Борисов "в качеството му на главен секретар на МВР.

"Уважаеми генерал Борисов, позволете ми да изразя безкрайната си благодарност за светкавичната реакция от Ваша страна в петък вечерта - 14 януари, във връзка с мой много сериозен личен проблем. Моля да поздравите всички служители на МВР, които помогнаха за решаването му. С бързи и ефективни действия, като тези при моя случай, убедена съм, се възстановява доверието към българската полиция и аз лично ценя Вашите усилия в тази посока. Изцяло подкрепям Вашата инициатива за подпомагане децата на загиналите полицаи и Ви моля да приемете моето предложение те да почиват в хотела ми, на мои разноски, който се намира в курорта Кранево - във време по Ваша преценка. Моля да изкажете служебна благодарност на всички, работили по случая", се посочва в писмото
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Veskop за този полезен пост
register (19-02-2013), пешето (19-02-2013), Фитцджералд (19-02-2013)
  #88  
Стар 19-02-2013
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

С една дума ЧЕРВА.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 19-02-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Борисов подчерта, че ЕРП-тата няма да се национализират.
Категорично съм против да съм аз този, който ще национализира -
повтарям ние няма да национализираме, каза той.


Не се лъжете и подвеждайте,че Буда като отнеме лиценза на ЧЕЗ,нещата ще се оправят !!! Ако отнемат лиценза на чехите,Буда ще го даде на лицето Вл.Златев шеф на Лукойл ,любимия олигарх на Буда, и тогава ще видите какъв грабеж ще падне !!! Още веднъж не се подвеждайте от лъжите на Буда и ако до неделя не си подаде оставката и оставката на правителктвото, да идем цяла България в София и да ги свалим и изгоним от властта с камъни и колове !!!



И трите ЕРП-та са глобени днес, а в рамките на днешния ден на ЧЕЗ ще бъде отнет лицензът
Отговори с цитат
  #90  
Стар 19-02-2013
Фитцджералд Фитцджералд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 137
Благодари: 57
Получил благодарност:
27 пъти в 19 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много голяма издънка на ГЕРБ излезе това с Даниела Пеловска. Поредния пирон в ковчега. Толкова ли нямаха един обикновен човечец да наместят на пресконференцията.
Ей това е то да нямаш опит.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Фитцджералд за този полезен пост :
register (19-02-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
дянков, оставка, подаде


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Дянков иска аналоговата ТВ да остане Veskop Кошче 77 12-07-2012 07:59
Стив Джобс подаде оставка от Apple Музикантът КОМПЮТРИ и периферия 2 30-08-2011 13:12
Симеон Дянков носи чували със сензации при Иван и Андрей! ТИНТИН ДРУГИ 1 01-03-2010 16:05
Покупки извън ЕС по интернет - честитка от Дянков toshepernik Дъра-Бъра 38 06-02-2010 14:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.