The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 29-01-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране Ако бях българин, щях веднага да избягам оттам

Ако бях българин, щях веднага да избягам оттам





"Ако бях българин, веднага щях да избягам оттам". Това заяви по Би Би Си лидерът на Партията за независимост на Великобритания Найджъл Фараж. За пореден път той отправи остри критики към България в емисията на "Време за въпроси" на британския телевизионен канал.
Причините за острата му реакция се крият в това, че, по думите му България е в ужасно състояние, съдебната система не е независима, а мафията реално ръководи икономиката.
Безотговорно и дори глупаво е от януари следващата година да отворим нашите граници за 29 милиона хора от Румъния и България, твърди Фараж.
Виж видеото тук.

Във видеоматериал, който бе качен вчера в YouTube, лидерът на партията за независимост пред цяла Великобритания изтъква, че в тези държави много хора взимат по 100 евро месечна заплата и затова "всеки един българин веднага ще дойде в Обединеното кралство" след тази дата.


trud.bg
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ако, българин, бях, веднага, Да, избягам, оттам, щях


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Първия българин със сателитна антена ТИНТИН САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 91 02-09-2013 17:46
Българин впечатли сър Алекс, Бербатов, Гигс и Ван дер Сар ТИНТИН Дъра-Бъра 1 06-05-2011 13:10
Първият българин завършил в „Дакар“ по RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 22-01-2011 01:17
70 цигани убиха българин Джак Дъра-Бъра 1 06-07-2010 17:57
Българин вдига Карлинг Къп тази вечер Джак СПОРТ 5 28-02-2010 19:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.