The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 26-05-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Хахахахх стига бе само твоите разбирания са правилни ,а ,че цял свят мисли обратно а ? Но нали винаги сте с рогата напред
Хората за това имат футбол на високо ниво ,ходят по 10-15000 на мачове в трета и четвърта дивизия и си подкрепят отборите, а тук всичко се върти между два отбора на власта толкова години.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
Паоло Гети (26-05-2013)
  #82  
Стар 26-05-2013
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

KALIAKRA прави ли ти впечатление, че много хора тук се радват, че Левски не взе титлата. Аз лично бих се радвал да я вземе Берое, Ботев, Лудогорец /както и стана/, но никой не иска да е Левски. Защо? Защото е отбора на всяка власт, защото си върви със съдийската комисия - ето затова.
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на за този полезен пост
bu12tras (26-05-2013), Антонио (26-05-2013), Паоло Гети (26-05-2013), пилатус (26-05-2013), фолкръм (26-05-2013)
  #83  
Стар 26-05-2013
Ламерчо Ламерчо не е на линия
Неще ьтв!
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 99
Благодари: 8
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
KALIAKRA прави ли ти впечатление, че много хора тук се радват, че Левски не взе титлата. Аз лично бих се радвал да я вземе Берое, Ботев, Лудогорец /както и стана/, но никой не иска да е Левски. Защо? Защото е отбора на всяка власт, защото си върви със съдийската комисия - ето затова.
Тия дето не се радваме, че Левски не взе нищо просто не участваме в подобни комплексарски дискусии. А това със съдийския отбор вече 50 години се пробвате да го внушите и само еднодневки ви вярват.

Локо Пл шампион, как?
Литекс шампион, как?
Лудогорец шампион, как?

Кой играе с/у юноши. Чии треньор има забрана да си практикува професията.
Айде без мокри сънища. Не стига, че пет години не сме барнали трофей, а все ни бутали. Бутат ви на вас по села и паланки.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 26-05-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Прави си сметка щом ви бутат и не може да станете шампиони ,че за никъв уй не ставате
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bu12tras за този полезен пост
skyboy (26-05-2013), Гепарда7472 (27-05-2013)
  #85  
Стар 26-05-2013
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 777
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма кой да ме убеди, че Батков е подарил титлата на Лудогорец, когато сините я губят след невероятно спасяване на Петков в последната секунда на мача.
Ако Урсула не беше извадил тази топка какво ставаше?
Просто играчите в синия клуб са пълни некадърници и радващото е, че си пролича, че само с късмет не става, защото той рано или късно те изоставя.
Левски играха слабо с Литекс, Миньор, Ботев Враца и Лудогорец. С ЦСКА пък преди да вкарат гола си допуснаха няколко чисти ситуации пред червените за втори гол.
Срещу ЦСКА гол с рикошет на Йовов, с Миньор гол в последната минута на Родригес, като топката попадна в него след рикошет, с Враца безумна игра с ръка на защитник на Ботев в никаква ситуация, срещу Лудогорец гол с рикошет в продължението.
Няма как вечно да се надяваш на този луд късмет.
Щом не можеш да биеш в последните си мачове на надпреварите 7-мия и 8-мия в толкова слабото ни първенство, значи не заслужаваш да се наречеш шампион.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mistreated за този полезен пост
skyboy (26-05-2013), Гепарда7472 (27-05-2013)
  #86  
Стар 26-05-2013
Аватара на KALIAKRA
KALIAKRA KALIAKRA не е на линия
Зрител-да,колекционер-не
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 540
Благодари: 61
Получил благодарност:
86 пъти в 52 поста
Сваляния: 56
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
KALIAKRA прави ли ти впечатление, че много хора тук се радват, че Левски не взе титлата. Аз лично бих се радвал да я вземе Берое, Ботев, Лудогорец /както и стана/, но никой не иска да е Левски. Защо? Защото е отбора на всяка власт, защото си върви със съдийската комисия - ето затова.
Коко,не ми прави нкакво впечатление злорадството на другите и аз отдавна съм казал,че сме сами срещу всички,което ни прави още по-горди.А причината за това е ясна - Левски има положителен баланс в мачовете срещу всички отбори,чийто фенове ревът тука.А това за отбора на всички власти е безпочвено и само фенчетата на червеното гуру ГА могат да си го приказват.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 26-05-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KALIAKRA Вижте мненията
Освен това съм ти казвал,че левскар не се става,левскар се ражда.
Звучи поетично, патетично и малко фанатично (то и мюсюлманите се раждат такива, според техните догми).
Аз смятам, че човеците се раждат като мъжки, или женски бебета, които освен да бозаят, да спят, да реват и да акат, друго не знаят.
Аз лично станах чорбе около 5-6 годишен, първо когато видях баща ми (иначе строг човек) да скача като малко дете пред телевизора и да се радва, повтаряйки "Цесека би Аякс!!!", освен това ме водеше на Армията да гледаме едно съседско момче, син на наши приятели (чичо Мишо и леля Лида ) - той се казваше Валери Пейчев - Еката и игра в Чорбата, а после го дадоха на Морето . Това са едни от първите ми силни спомени, заедно с чичковците на Луната (един месец след боя над Аякс) от далечната 1972...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на ВалчоП за този полезен пост
bu12tras (26-05-2013), Cavalry (26-05-2013)
  #88  
Стар 26-05-2013
Ламерчо Ламерчо не е на линия
Неще ьтв!
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 99
Благодари: 8
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KALIAKRA Вижте мненията
А това за отбора на всички власти е безпочвено и само фенчетата на червеното гуру ГА могат да си го приказват.
E то лошото е че израстват поколения с подобна нагласа. Щото не помнят как подобни на ГА късаха некролозите на Гунди и не даваха да се правят помени. Как го изкараха алкохолик и подобни глупости.

Шумкарска работа. Ама то си е нормално ние на дербито със Славия събирахме по 50-60к народ, а на тях им караха феновете с автобуси под строй.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 26-05-2013
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KALIAKRA Вижте мненията
Коко,не ми прави нкакво впечатление злорадството на другите и аз отдавна съм казал,че сме сами срещу всички,което ни прави още по-горди.А причината за това е ясна - Левски има положителен баланс в мачовете срещу всички отбори,чийто фенове ревът тука.А това за отбора на всички власти е безпочвено и само фенчетата на червеното гуру ГА могат да си го приказват.
Сами срещу всички? Май всички са срещу вас, щото не могат да ви понасят мафиотските схеми - форума е показателен. Я кажи сега как в Каварна се ражда Левскар от Левски София. Аз във Варна мога да ри кажа как се ражда Спартаклия от Спартак Варна, ама айде ти кажи как в Каварна се става от Левски София, че и на мачовете им ходиш.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 26-05-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,949
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
...ама айде ти кажи как в Каварна се става от Левски София, че и на мачовете им ходиш.
Едно време по "първа" програма са давали само УеФски и цецка и нормално да имат "милиони" фенове, колкото 2 автобуса
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
Антонио (26-05-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
дубъл, евроидиотите, на, НЕ, Сребърен, честито


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
15 март ден на потребителя честито ! bokarium Дъра-Бъра 0 15-03-2013 11:10
Честито Ново Земетресение Brian Дъра-Бъра 31 08-01-2013 19:03
Честито на печелившите Бижев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 39 18-03-2012 18:54
да ни е честито д.е.м.т Кошче 9 02-02-2011 21:00
Честито на най новия Модератор nikec Забавно 5 21-11-2008 09:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.