The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > FERGUSON

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #871  
Стар 08-11-2010
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samisam Вижте мненията
Ти на това информация ли му казваш?
Няма ли друга тема за дримаджиите, че да пишат в нея? искам да науча нещо за този приемник, може и да съм се набутал, може и да не съм, но искам да прочета нещо за приемника, а не за онези, които го имат или които го нямат. Ти нали си щастлив, че не си се набутал Кво праиш тука?
В случая,поне за теб е информация, при такова фриволно жонглиране с непознати ти понятия.Иначе,Модовете си направиха труда ( за което им благодарим ) да открият специален раздел за Достойнствата и Недостатъците на разни модели приемници.Познай с кой откриха раздела?С Архивата - 100.Има много полезни неща там,поразгледай и ще научиш МНОГО
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sarivano за този полезен пост :
val_tash (05-03-2012)
  #872  
Стар 08-11-2010
Аватара на samisam
samisam samisam не е на линия
Sam
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 144
Благодари: 70
Получил благодарност:
17 пъти в 10 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
В случая,поне за теб е информация, при такова фриволно жонглиране с непознати ти понятия.Иначе,Модовете си направиха труда ( за което им благодарим ) да открият специален раздел за Достойнствата и Недостатъците на разни модели приемници.Познай с кой откриха раздела?С Архивата - 100.Има много полезни неща там,поразгледай и ще научиш МНОГО
Добре, така е по-добре. Обаче разните му тънкости едва ли ще ги намеря там. Предполагам, че с 5 поста + и още 10 минуси там няма да намеря нещо ново. А ако тук намеря и не само аз решения на проблеми, които са за всички -тогава всички печелят. Сега темата не върви добре.Предполагам, че ще го потвърдят и други.
  #873  
Стар 08-11-2010
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samisam Вижте мненията
Добре, така е по-добре. Обаче разните му тънкости едва ли ще ги намеря там. . Сега темата не върви добре.Предполагам, че ще го потвърдят и други.
Ами ако задаваш правилно формулирани въпроси ,то все някой от многото,вече опитни Щастливци или Бачи Генту ще ти отговори.Конкретен-въпрос-конкретен отговор с конкретно решение.И темата ще се развие много позитивно и полезно.А ние, печалните "дриймисти" ( -джии има в една съседна държава ) ще цъкаме с езици, четейки в мълчаливо възхищение и лекичка завист какво сме пропуснали.Така се развива тема.Тук са само субективни мнения.Успехи
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 08-11-2010 на 21:30
  #874  
Стар 08-11-2010
Аватара на михоф33
михоф33 михоф33 не е на линия
Wake UP!
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Чехия
Мнения: 392
Благодари: 135
Получил благодарност:
123 пъти в 86 поста
Сваляния: 152
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Доволен съм от Аривата - работи , па като спре ше го мислиме. Дано и поуправят малко софта и да проработи цицито и ше е екстра приемничето.
__________________
Octagon SF4008
19E+23.5E + 39E+45E

Последно редактирано от михоф33 : 08-11-2010 на 21:31
  #875  
Стар 08-11-2010
Аватара на териминатор3
териминатор3 териминатор3 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 272
Благодари: 10
Получил благодарност:
18 пъти в 14 поста
Сваляния: 113
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги дайте по темата,,от 4 дена съм с сървър newcamd на 0,16 тотал тв-то,без грешка е до сега,няма насичане ,замръзване,рестартирване не се откача от сървъра всичко е ок до момента....преди с ццкама съм изпробвал около 7-8 сървъра и с всички имаше проблеми,постоянно накъсваше,замръзваше,рестартираше се,с newcamd е друго....та въпроса ми е трябва ми сървър за Дигитал + на newcamd,но от два три дена се ровя из нета и нищо не намирам,та молбата ми е ако някой намери или знае нещо по въпроса да пише..изтормозих се с тази арива ама не се отказвам
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на териминатор3 за този полезен пост :
сл50061 (08-11-2010)
  #876  
Стар 08-11-2010
сл50061 сл50061 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 49
Благодари: 7
Получил благодарност:
15 пъти в 7 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samisam Вижте мненията
Ти на това информация ли му казваш?
Няма ли друга тема за дримаджиите, че да пишат в нея? искам да науча нещо за този приемник, може и да съм се набутал, може и да не съм, но искам да прочета нещо за приемника, а не за онези, които го имат или които го нямат. Ти нали си щастлив, че не си се набутал Кво праиш тука?
Е ти от кой искаш да научиш нещо?Не е ли нормално тия които го имат да кажат какви са впечатленията им?Продавачите кво ще ти кажат?Много е гаден.Така ли ?
И кво значи дриймаджии.Аз не съм дриймаджия или какъвто и да е.Просто искам да гледам: Платформа,Скай Англия,Скай Германия,и много единични програми които Аривата не може да отваря.Други пък които отваря прекъсват.Има и такива който вървят добре,по на зад в темата съм ги писал кои са.Не искам приемника да ми се рестартира сам,да ми фриизва.Не искам децата ижена ми да ме питат що пак пише Scrambled и искам програмите да са ми организирани добре.Не съм дал пари за антена и мотор за да гледам Булсатком щото мен си ме устройваше и Булсатксата антена и тяхния приемник за тяхните програми и не ми фризваше нито ми се рестартираше( както някои пишат че не се рестартира аз пиша че се(рестартира) така че никой не е застрахован).Само че едно е да гледаш футболен мач( примерно) по ТВ+ на Булсат и от друга страна по Скай спорт хд ( който и да е ).Ако човек е със телевизор с кинескоп,ок.Но ако е с плазма или lcd двете са несравними.

Последно редактирано от сл50061 : 08-11-2010 на 21:48
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на сл50061 за този полезен пост :
sarivano (08-11-2010)
  #877  
Стар 08-11-2010
малборо малборо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 84
Благодари: 9
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сл50061 Вижте мненията
Е ти от кой искаш да научиш нещо?Не е ли нормално тия които го имат да кажат какви са впечатленията им?Продавачите кво ще ти кажат?Много е гаден.Така ли ?
И кво значи дриймаджии.Аз не съм дриймаджия или какъвто и да е.Просто искам да гледам: Платформа,Скай Англия,Скай Германия,и много единични програми които Аривата не може да отваря.Други пък които отваря прекъсват.Има и такива който вървят добре,по на зад в темата съм ги писал кои са.Не искам приемника да ми се рестартира сам,да ми фриизва.Не искам децата ижена ми да ме питат що пак пише Scrambled и искам програмите да са ми организирани добре.Не съм дал пари за антена и мотор за да гледам Булсатком щото мен си ме устройваше и Булсатксата антена и тяхния приемник за тяхните програми и не ми фризваше нито ми се рестартираше( както някои пишат че не се рестартира аз пиша че се(рестартира) така че никой не е застрахован).Само че едно е да гледаш футболен мач( примерно) по ТВ+ на Булсат и от друга страна по Скай спорт хд ( който и да е ).Ако човек е със телевизор с кинескоп,ок.Но ако е с плазма или lcd двете са несравними.
платформата се гледа идеал
  #878  
Стар 08-11-2010
Аватара на samisam
samisam samisam не е на линия
Sam
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 144
Благодари: 70
Получил благодарност:
17 пъти в 10 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сл50061 Вижте мненията
Е ти от кой искаш да научиш нещо?Не е ли нормално тия които го имат да кажат какви са впечатленията им?Продавачите кво ще ти кажат?Много е гаден.Така ли ?
И кво значи дриймаджии.Аз не съм дриймаджия или какъвто и да е.Просто искам да гледам: Платформа,Скай Англия,Скай Германия,и много единични програми които Аривата не може да отваря.Други пък които отваря прекъсват.Има и такива който вървят добре,по на зад в темата съм ги писал кои са.Не искам приемника да ми се рестартира сам,да ми фриизва.Не искам децата ижена ми да ме питат що пак пише Scrambled и искам програмите да са ми организирани добре.Не съм дал пари за антена и мотор за да гледам Булсатком щото мен си ме устройваше и Булсатксата антена и тяхния приемник за тяхните програми и не ми фризваше нито ми се рестартираше( както някои пишат че не се рестартира аз пиша че се(рестартира) така че никой не е застрахован).Само че едно е да гледаш футболен мач( примерно) по ТВ+ на Булсат и от друга страна по Скай спорт хд ( който и да е ).Ако човек е със телевизор с кинескоп,ок.Но ако е с плазма или lcd двете са несравними.
Найс,а? Радвам се за теб.

Последно редактирано от samisam : 08-11-2010 на 21:56
  #879  
Стар 08-11-2010
сл50061 сл50061 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 49
Благодари: 7
Получил благодарност:
15 пъти в 7 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от малборо Вижте мненията
платформата се гледа идеал
На ццкам?
  #880  
Стар 08-11-2010
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сл50061 Вижте мненията
На ццкам?
-да ,но има едно изключение!
Тези дето имат черни точки на HD каналите - сървъра ги шейпва!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
100, 100e, 200, ariva, fergusson


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 52 (0 членове и 52 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Fergusson Ariva + / - (плюсове и минуси) АДМИН ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 110 26-01-2018 08:52
Fergusson Ariva 200@Link (Linux) skysat FERGUSON 18 11-04-2012 16:53
ferguson ariva 100e pp2811 FERGUSON 15 28-04-2011 07:31
Въпроси за Fergusson Ariva 100E роско FERGUSON 29 13-01-2011 18:50
Ferguson Ariva 100E - 198 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-08-2010 22:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.