The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 18-12-2013
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
Айде и разбирачко се показа от дупката ...
Аз хапчета не пия.. съжалявам , щом си фен а химията бъди , мен не ме вкарвай в тая материя . Нищо че бях любимец на химичката ! Разбирачи много , прогрес никакъв . Тъй че гледай си там хапчетата дето са ти в главата и не ми казвай кога да си лягам ..

П.С: Не се паля Тачев , питам за пример нали виждаш какво ми се отговаря: няма да ти кажа кво работя..?!? Къде ямбол , къде стамбул ? Тоя пък друг разбирач , де чул не дочул хапчета му изникват ? и той явно е велик 7-мак или 8-мак ?! нали виждаш . Затова пишат хората за българските форуми че питаш : и след 2 минути вече ти казват колко си тъп и глупав!! Е точно заради такива като тоя преслав ли какъв е ? . Той е най-великия, всичко останало е малоумно - като повечето тук май . Само те са виждали УЙндоус, само те са виждали техника , само те са ремонтирали , само те бе , само те!!! никой друг не е . Само преслав и някой друг още , те си личат кой са . Като кажеш нещо и изкочи преслав или другия велик .. и ти кажат че си тъп или да си пиеш хапчетата - смятай колко са велики с лаф от 90-те години (за хапчетата) . А уж са много хайтек ! Един лаф нов не могат да измислят .
Ти определено не си добре колега.
  #72  
Стар 18-12-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Абе хора..... Престанете да се излагате. Слагайте си по една седмица и не се занимавайте с глупости. В коя година живеете???
Големия разбирач . Какво значение има годината ? Има избор и се ползва . Имам компютри с XP , Win7 , Win8 и всичко си работи перфектно и се ползва нон-стоп !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
  #73  
Стар 18-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Човека постнал темата ви информира че щели да спират поддръжка и край вече се почна най-голямата тема на земята ! XP/7/XP/7/XP/7 .... и така до края на света - а всъщност са едно и също с малко шарения едното ... и 10 пъти по-голямо ? а като погледнеш кво има повече ? един *** . Ама как да им го обясниш на "любителите на шаренията" ? Едно л***о се заменя с друго само че предното поне е спряло да мирише...

Сивика ви го каза : въпрос на избор . Ама да ми величаете едното , малко прекалено идва .. Затова аз още чакаm някой велик разбирач да ми каже какво повече прави на 7 от това което е правил на XP ?
Изглежда няма такива .
  #74  
Стар 18-12-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега , знам какво е началото , а това е известно поне от ... 2 години и не е ново , просто е вече официално .

И това е БГ форум - винаги се пише извън темата , по интересно е за някой , понеже нямат какво да кажат друго !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
  #75  
Стар 18-12-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от civica Вижте мненията
Големия разбирач . Какво значение има годината ? Има избор и се ползва . Имам компютри с XP , Win7 , Win8 и всичко си работи перфектно и се ползва нон-стоп !
Живей си тогава в 60-те и се радвай на черно бели телевизори.... И да, има значение годината... Ама за такива като теб май развитието в главата ти е спряло отдавна...

P.S. И между другото се чудя има ли тема, с кото да не си специалист и да не я осереш... Въздуха във Варна май пак си е казал думата.... Продавай си ширпотребата в продавалника и не се меси, където не ти е работата
  #76  
Стар 18-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Знам че не е ново , те вече за 3-ти път го спират явно най-накрая наистина. Затова уточних че много добре им го каза че това е избор . и мисля че много добре и аз го казах за замяната ....
Стар 18-12-2013
civica
Това съобщение е изтрито от civica.
  #77  
Стар 18-12-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
Знам че не е ново , те вече за 3-ти път го спират явно най-накрая наистина. Затова уточних че много добре им го каза че това е избор . и мисля че много добре и аз го казах за замяната ....
Прав си колега - въпрос на избор , но има и принуда . ХР е морално остаряло и трудно за поддръжка за нивото на сегашната техника .
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
  #78  
Стар 18-12-2013
алт алт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 765
Благодари: 176
Получил благодарност:
201 пъти в 155 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Живей си тогава в 60-те и се радвай на черно бели телевизори.... И да, има значение годината... Ама за такива като теб май развитието в главата ти е спряло отдавна...

P.S. И между другото се чудя има ли тема, с кото да не си специалист и да не я осереш... Въздуха във Варна май пак си е казал думата.... Продавай си ширпотребата в продавалника и не се меси, където не ти е работата
Амнистираха го преди 3-4 часа и вече омириса форума на варненско препържено. Баси спама.
  #79  
Стар 18-12-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я пак ! Да видя , че спама е изтрит ? Едва ли !! Пишеш поредните глупости без да четеш какво се пише и трие . И като оня - разбирача! Нищо общо с темата !!
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
  #80  
Стар 18-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хората така са преценили , так правят . Всичко е за мангизи - това е от ясно по-ясно. Но че новите ***на ще спрат да миришат чак след години и това е ясно Принудата си я правят те . И същата работа ще се получи и с тая 7-ца . тъкмо я закрепят и айде нова ... Затова и няма нито една напълно стабилна и безпогрешна система - защото всеки бърза като теле пред майка си. Нито антивирусни нито нищо. Вече няколко пъти се опитват безуспешно някакви вируси да ми прецакат XP но уви... все ги махам без да направят нищо а антивирусната мълчи всеки път като наказан първокласник . Ама така е и за нея новите неща идват от после.

Последно редактирано от Йовчо Димов : 18-12-2013 на 00:47
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
windows, xp


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
btkserver for Windows БатеГойко Емулатори 0 05-02-2013 06:20
Windows приемник или STB? бгюзер КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 11 22-01-2013 16:18
Windows 8 в действие ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 15-09-2011 12:23
кои windows е най подходящ chano Забавно 65 04-01-2011 11:36
EPG на кирилица в Windows 7 MCE евгенийниколов Въпроси и отговори 0 08-09-2010 15:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.