The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 25-01-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Ами аз нали това казвам. Винаги са ми били интересни притежателите на Айфони - твърде много снобизъм има в повечето от тях.
Пич, извинявай. Нищо лично. Не те познавам, за да давам крайни мнения. Но като чета постовете ти, като гледам как се превъзнясяш на моменти от това, което имаш, какви пари струвало и тем подобни глупости, ми се струва, че и в теб хич, ама хич няма снобизъм
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Цец0 за този полезен пост
sleeper (25-01-2014), TUISTERa (28-01-2014)
  #62  
Стар 25-01-2014
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Пич, извинявай. Нищо лично. Не те познавам, за да давам крайни мнения. Но като чета постовете ти, като гледам как се превъзнясяш на моменти от това, което имаш, какви пари струвало и тем подобни глупости, ми се струва, че и в теб хич, ама хич няма снобизъм
Бъди сигурен, че няма. Аз не робувам на модата. Телефона ми е Сони, не е Айфон. А другите неща съм си ги купил защото наистина ми трябват. Фотото ми е хоби и затова съм си купил добра камера. Както и добрият звук също. Но това което не ми трябва - няма да си купя. Да, имам пари, но няма да ги пръсна за нещо просто защото е фешън. Освен това никъде не съм се превъзнасял. Аз в спалнята си още гледам ТВ на Сони с плосък кинескоп на 18 години. И това не ми пречи. И няма да го сменя, просто защото е модерно да имаш ЛЦД ТВ.
Имам няколко хобита - фотография, звук и картина, сателитна тв, както и една игра - Simcity4. За тях ще дам толкова пари, колкото искам и мога. Че и повече. И няма да правя компромиси с качеството.
За разлика от феновете на Айфон, за които ТОВА/ТАЗИ марка е върха! Във всяко едно отношение.
Ограничавайки се и признавайки само 1 нещо ( марка ), ограничаваш сам себе си. На това му се вика задръстеняк, нали? Поне младите му казвате така. Когато избирам нещо не робувам на марката на всяка цена. Ако Самсунг направят нещо добро, определно няма да си купя Айфон. Ако Сони направи нещо добро - ще купя Сони.
Но да купя Айфон НА ВСЯКА цена - не го разбирам. Не виждам с кое това нещо превъзхожда другите неща. Освен с цената. Кажете ми 1 нещо което има Айфон, а другите телефони нямат. САМО 1 нещо. И ако има такова - то заслужава ли си парите?
Знаете ли колко много хора срещам всеки ден - облечени добре, по последна мода, гордо перчещи се с дрехите си от мола, с айфона, с очилата си... Твърде много. Говоря за мой колеги. Знам им заплатите. Определено са събирали пари с месеци, за да си позволят този външен вид, НО до тук. От там нататък поддържането на стандарта е меко казано трудно. Смешно ми е когато се фукат, а си броят стотинките за обяд. ТОВА е снобизъм.
Не парадирам с нищо. Имам - давам. Ако нямам - няма да давам. Но да нямам, а в същото време да дам 1300 лева за телефон и да го ползвам за Ангри бърдс ... това меко казано е глупаво...Но да играеш Ангри бърдс на Айфон, това вече определно е снобизъм. Още повече като парадираш с това.

И да добавя нещо - Аппле са критикувани много за цените си. Дори в Щатите. Но не забравяйте, че в Щатите Iphone са на цена 0 долара. Демек, всеки един беден българин плаща телефона на няколко американци. Защото производствената цена на iPhone е под 200 долара. Пък вие го купувайте за 800...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 25-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Добре а защо оплюваш нещо без да си го ползвал ???
Колко пъти си работил с айфон, и какви точно са ти целите с мобилния телефон???
Аз ползвам епъл от 4 г за този период съм ползвам малко и андроид, телефона беше страхотен топ модел но не беше моят телефон.Приложенията които ползвам по цял ден в работата ги има както за ios така и за android ,но определено съм по доволен от стабилността на ios.Да съгласен съм ,че повечето хора си купуват телефона защото е модерно ( не малко тел съм оправил на приятели които дори не знаят как да го пуснат ), но има и такива които ги ползват и за друго, за едни ios за други android ,всеки има право на избор.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 25-01-2014
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Кажете ми 1 нещо което има Айфон, а другите телефони нямат. САМО 1 нещо.
Ще ти отговоря от името на айфон потребителите и това е:
Операционната система, стабилна, бърза, лека, сигурна, надеждна.
Това нямат другите телефони.

Има обаче нещо за което съм съгласен с теб:

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
.Ограничавайки се и признавайки само 1 нещо ( марка ), ограничаваш сам себе си.


Sent from my SM-N9005
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
AGT (25-01-2014)
  #65  
Стар 25-01-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Операционната система, стабилна, бърза, лека, сигурна, надеждна.
Това нямат другите телефони.
Сигурен ли си?



Sent from LG D802
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
register (25-01-2014)
Стар 25-01-2014
GeorgiD
Това съобщение е изтрито от Хиена.
  #66  
Стар 25-01-2014
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,354
Благодари: 2,631
Получил благодарност:
1,758 пъти в 892 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз не съм много сигурен, но както написах така ще му отговорят айфон потребителите.
Ще ми се обаче да прочета твое мнение Цецо в оборване на всеобщото мнение у айфон притежателите, че иОС е най-най-най... демек това което си цитирал в моя пост.
Подобно мнение видяхме по-горе в поста на Слави.

Sent from my SM-N9005
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #67  
Стар 25-01-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Писал съм го много пъти. И смятам, че е достатъчно, за да продължавам... Ако някой тръгва да сравнява ИОС и Андроид нека сравнява устройства от един и същи ценови клас. Не върви да сравняваш айфон с пръчка за 4-500лв, че дори и по-евтина. А който може да сравни едновременно например 5S и One, Note 3, Z1, S4, че дори и G2 и да пак да каже, че иос е по-стабилен, бърз, лек и другите там лакърдии, които са изброени, то значи е или пълен лаик или пълен кон с капаци.... Пиша го от личен опит, а не от симпатии.
Отговори с цитат
Стар 25-01-2014
bu12tras
Това съобщение е изтрито от Хиена.
Стар 25-01-2014
GeorgiD
Това съобщение е изтрито от GeorgiD.
Стар 25-01-2014
bu12tras
Това съобщение е изтрито от Хиена.
Стар 25-01-2014
Цец0
Това съобщение е изтрито от Хиена.
Стар 25-01-2014
bu12tras
Това съобщение е изтрито от Хиена.
Стар 25-01-2014
GeorgiD
Това съобщение е изтрито от Хиена.
  #68  
Стар 26-01-2014
Аватара на adak
adak adak не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 132
Благодари: 23
Получил благодарност:
24 пъти в 19 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 1
По подразбиране Рекордите на Apple и Nokia

Да попитам ако може,имам ип бокс91 с пги имидж,тел.епъл4 с 7.04 хакнат и качен Блякбокс .Мога ли без енигма да стриймвам към тел.И още един въпрос за епъл тв3 има ли вече джейл.Благодаря.
__________________
Аз знам че нищо не знам
Отговори с цитат
  #69  
Стар 26-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Няма джейл за appleTV3 ,няма и да има.
Няма интерес там ,може би след като излезе apple tv 4 на пролет ще има раздвижване.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 28-01-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране Рекордите на Apple и Nokia

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Бъди сигурен, че няма. Аз не робувам на модата. Телефона ми е Сони, не е Айфон. А другите неща съм си ги купил защото наистина ми трябват. Фотото ми е хоби и затова съм си купил добра камера. Както и добрият звук също. Но това което не ми трябва - няма да си купя. Да, имам пари, но няма да ги пръсна за нещо просто защото е фешън. Освен това никъде не съм се превъзнасял. Аз в спалнята си още гледам ТВ на Сони с плосък кинескоп на 18 години. И това не ми пречи. И няма да го сменя, просто защото е модерно да имаш ЛЦД ТВ.
Имам няколко хобита - фотография, звук и картина, сателитна тв, както и една игра - Simcity4. За тях ще дам толкова пари, колкото искам и мога. Че и повече. И няма да правя компромиси с качеството.
За разлика от феновете на Айфон, за които ТОВА/ТАЗИ марка е върха! Във всяко едно отношение.
Ограничавайки се и признавайки само 1 нещо ( марка ), ограничаваш сам себе си. На това му се вика задръстеняк, нали? Поне младите му казвате така. Когато избирам нещо не робувам на марката на всяка цена. Ако Самсунг направят нещо добро, определно няма да си купя Айфон. Ако Сони направи нещо добро - ще купя Сони.
Но да купя Айфон НА ВСЯКА цена - не го разбирам. Не виждам с кое това нещо превъзхожда другите неща. Освен с цената. Кажете ми 1 нещо което има Айфон, а другите телефони нямат. САМО 1 нещо. И ако има такова - то заслужава ли си парите?
Знаете ли колко много хора срещам всеки ден - облечени добре, по последна мода, гордо перчещи се с дрехите си от мола, с айфона, с очилата си... Твърде много. Говоря за мой колеги. Знам им заплатите. Определено са събирали пари с месеци, за да си позволят този външен вид, НО до тук. От там нататък поддържането на стандарта е меко казано трудно. Смешно ми е когато се фукат, а си броят стотинките за обяд. ТОВА е снобизъм.
Не парадирам с нищо. Имам - давам. Ако нямам - няма да давам. Но да нямам, а в същото време да дам 1300 лева за телефон и да го ползвам за Ангри бърдс ... това меко казано е глупаво...Но да играеш Ангри бърдс на Айфон, това вече определно е снобизъм. Още повече като парадираш с това.

И да добавя нещо - Аппле са критикувани много за цените си. Дори в Щатите. Но не забравяйте, че в Щатите Iphone са на цена 0 долара. Демек, всеки един беден българин плаща телефона на няколко американци. Защото производствената цена на iPhone е под 200 долара. Пък вие го купувайте за 800...
Извинявай ама ти си точно в сектаа анти-айфон. Това имаше в предвид колега по-назад в темата. Да коментираш нещо , което не си ползвал, добре... Но да отричаш възможността други да харесват нещо, да ги наричаш задръстеняци защото на теб не ти харесва? Айде гледай си пенсионираното сони... Щото на мен ми идва времето да си пенсионирам лсд-то(пак сони), ама ти на тринитрон тръба се радваш щото е качествено. Стана ясно , че освен да казваш че си купуваш скъпо и хубаво щото така трябва, а в същност не си купуваш нищо, слагаш си 15 ичовия лаптоп пред тебе в кенефа(дали това е по хубаво от телефон?) , и ползваш от всички телефони точно сони за разговори и това защото си снобарски фен на марката сони или защото някой ти каза , че айфона е скъп и гаден?
И какво ти пречи ако ползвам акфоня за вибратор? Сонито е много ръбато!
Освен , че робуваш на анти-айфон марките, робуваш и на марката сони. Затова и не си купуваш лсд , щото те е страх да не ти изневери марката...

Последно редактирано от TUISTERa : 28-01-2014 на 01:50
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apple, apple nokia, nokia, на, рекордите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Apple призна за първия вирус за Mac ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 3 25-05-2011 20:31
Apple разработва „умен” телевизор Джак Дъра-Бъра 3 29-03-2011 01:10
nokia Dbox vs nokia Dbox2 biser Nokiа DBox2 0 27-10-2010 20:54
България държи един от рекордите на Световните първенства Джак СПОРТ 3 11-06-2010 22:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.