The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #661  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на Светльо90
Светльо90 Светльо90 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 339
Благодари: 269
Получил благодарност:
40 пъти в 33 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 2
По подразбиране

При мен от продукти `Choice` всички пратки идват през ExpressOne без изключение, така че тях може да избягвате. За другите не мога да кажа, но идват ту на пощи, ту на Express-a (забелязах, че когато са с белгийски и с унгарски пощи тракингите идват при бг пощи)
__________________
IPbox 55 HD, Vu+ Zero 4k , Skystar USB HD , мотор Moteck SG-2500A , Triax 110 , LG 55LB730V, LG 55UM7100PLB
Отговори с цитат
  #662  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,228
Благодари: 604
Получил благодарност:
476 пъти в 338 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светльо90 Вижте мненията
При мен от продукти `Choice` всички пратки идват през ExpressOne без изключение, така че тях може да избягвате. За другите не мога да кажа, но идват ту на пощи, ту на Express-a (забелязах, че когато са с белгийски и с унгарски пощи тракингите идват при бг пощи)
То по добре да идват със БГ Пощи. Една пратка ми е идвала със
ExpressOne и званях да се разправям че 10 дни стои на 30 км от мен и не я доставят. Сега втора пратка стои 14 дена на 30 км от мен и пак няма доставка. За втори път се налага разправяне със тях значи това им си е системен номер.
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
  #663  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на Светльо90
Светльо90 Светльо90 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 339
Благодари: 269
Получил благодарност:
40 пъти в 33 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jack82 Вижте мненията
То по добре да идват със БГ Пощи. Една пратка ми е идвала със
ExpressOne и званях да се разправям че 10 дни стои на 30 км от мен и не я доставят. Сега втора пратка стои 14 дена на 30 км от мен и пак няма доставка. За втори път се налага разправяне със тях значи това им си е системен номер.
Вероятно пробват ако мине номера. Трябва да се научат, че пратките трябва да се носят до адрес, но май не схващат много (и за пощите се отнася). Иначе преди като започваха от ExpressOne в моя град имаше само на 2-3 места, но скоро отварях сайта им и явно са почнали да работят с някакви външни малки офисчета като easypay и оставят пратките в най-близкото офисче спрямо крайния адрес, явно изобщо нямат намерение да карат вече до адрес.
Когато започнаха да разкарват пратки от ExpressOne при мен, първия месец идваха до дома ми, но след това изцяло във офиса, просто при мен имам късмет, че ми е наблизо и не ми е проблем да отида до офиса им (както и пощите). При пощите никога не са идвали до дома ми, а изцяло в офиса им. На старото ми работно място от пощите всяка сутрин минаваха да оставят пратките, но до дома ми никога не се е случвало...
__________________
IPbox 55 HD, Vu+ Zero 4k , Skystar USB HD , мотор Moteck SG-2500A , Triax 110 , LG 55LB730V, LG 55UM7100PLB
Отговори с цитат
  #664  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,228
Благодари: 604
Получил благодарност:
476 пъти в 338 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светльо90 Вижте мненията
Вероятно пробват ако мине номера. Трябва да се научат, че пратките трябва да се носят до адрес, но май не схващат много (и за пощите се отнася). Иначе преди като започваха от ExpressOne в моя град имаше само на 2-3 места, но скоро отварях сайта им и явно са почнали да работят с някакви външни малки офисчета като easypay и оставят пратките в най-близкото офисче спрямо крайния адрес, явно изобщо нямат намерение да карат вече до адрес.
Когато започнаха да разкарват пратки от ExpressOne при мен, първия месец идваха до дома ми, но след това изцяло във офиса, просто при мен имам късмет, че ми е наблизо и не ми е проблем да отида до офиса им (както и пощите). При пощите никога не са идвали до дома ми, а изцяло в офиса им. На старото ми работно място от пощите всяка сутрин минаваха да оставят пратките, но до дома ми никога не се е случвало...
Аз във Алиекспрес както и много други съм добавил адрес за доставка. Тогава каква е идеята на ExpressOne като не правят доставки не мога да разбера.
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
  #665  
Стар Преди 2 седмици
Gena_Bs Gena_Bs е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 330
Благодари: 46
Получил благодарност:
83 пъти в 57 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Перат пари! Както и всички останали.
Утре ще се закрият и ще станат я ExpressТwo, я TurtleOne.
Отговори с цитат
  #666  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,319
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Същата работа и при мен. Уж е до адрес а ходя си ги търся по офиси. Тему е по голямо приключение там ги пращат на изибокс на Спиди на произволен принцип в града. Може бокса да е на съседната улица и да ходиш до съседен квартал на 5-10 км да си вземеш пакета. Хубава работа ама Българо-Китайска.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #667  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,915
Благодари: 372
Получил благодарност:
573 пъти в 392 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

От geekbuying напоследък ми идват със спиди у нас.
От Тему днес получих инфо, че са в саймдей...Не ги знам кви са, май на емага. От алито предимно в пощата...
Отговори с цитат
  #668  
Стар Преди 2 седмици
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 491
Благодари: 141
Получил благодарност:
322 пъти в 133 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма проблем да се ходи до бокс клъстер или някой офис. Много ме яд като гледам, че е освободен от митница и предаден за доставка на куриера и ми го доставят след 15 дена. Чудя се как да пускам всеки път на АлиЕкспрес за кофти куриер. От бг пощи ми идва за 2 дена, другите ги влачат по 15-20 дена.
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на spgi за този полезен пост :
teolink (Преди 1 седмица)
  #669  
Стар Преди 2 седмици
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 646
Благодари: 129
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Няма проблем да се ходи до бокс клъстер или някой офис. Много ме яд като гледам, че е освободен от митница и предаден за доставка на куриера и ми го доставят след 15 дена. Чудя се как да пускам всеки път на АлиЕкспрес за кофти куриер. От бг пощи ми идва за 2 дена, другите ги влачат по 15-20 дена.
И аз това се чудех, но не намерих възможност. Експрес 1 дават обратен статус до алито, че са се опитали да го доставят, но не е имало никой на адреса.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk
Отговори с цитат
  #670  
Стар Преди 2 седмици
Глаголица Глаголица е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 817
Благодари: 123
Получил благодарност:
320 пъти в 181 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Само да ви споделя, че пратка изпратена с DPD от Белгия за Берлин на 27 май ѝ отне два дена до стигне до следващата точка от транзита в Холандия на цели 90км, след това на 30-и пристигна в Берлин и ми пратиха имейл, в който ми писаха „Unfortunately, it looks like DPD has delayed the delivery“, а днес гледам са ѝ променили статуса на връщане на подателя и никой не знае защо.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Глаголица за този полезен пост :
hector21 (Преди 1 седмица)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
китайски, Магазини, НЕ, от, Пазаруване, самоонлайн


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 33 (0 членове и 33 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Пазаруване от Китайски сайт Jovanoty Дъра-Бъра 251 19-06-2018 14:06
Пазаруване от Teanydeal pantsiani GSM мобилни комуникации 7 01-12-2015 20:58
Магазини за DVB-T MPEG-4 set top box в град Варна Дато ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 8 06-05-2012 22:36
питане за магазини за сателитна техника Кирчо Иванов Въпроси и отговори 30 13-02-2012 16:36
DM 500 S (не китайски) BOBIKAT Приключили продажби 2 19-05-2011 18:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.