The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 17-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не ме интересува къде работиш ... и неща да знам . Казах ти да ми дадеш да видя програми на "тия дето ги познаваш че пишат яко на 7 или 8" ? Това искам да видя ? ето тази програма/програмии с линк ако може ? Хич не ме интересува дори къде работиш ? Кажи ето човека е този , програмата му е тази .... та да видим що за програма са писали ? не да ми казваш че няма да ми кажеш .. аз не съм и искал да знам никъде и не съм настоявал да знам . Дай програма ? да видя щото съм полуубеден че са некви 5 менюта и 20 бутончета и го смяташ за великата програма . няма абсолютно никакъв смисъл да се разправям със злобари дето на втората дума вече дразня се от "компетентното" мнение... какво искаш да ми кажеш ? че има .нет само за 7 така ли ? и само там можеш да пишеш на .нет сайтове? Не работел сайта на 2003 ? аз със с по-стара от 2003 . дай го да го видя тоз сайт да видим не работи ли ? Сега няма да ми го дадеш щото не искам да ми кажеш кой е сайта нали ? Кво значи не работи на 2003 ? не можеш да го отвориш сигурно ?
  #52  
Стар 17-12-2013
Аватара на ДВБ
ДВБ ДВБ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Местоположение: Сливен
Мнения: 29
Благодари: 8
Получил благодарност:
9 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не знам за Убунту. Телефона е Ериксон Т65, ползвам го само като телефон.
Защо питаш?
  #53  
Стар 17-12-2013
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
Не ме интересува къде работиш ... и неща да знам . Казах ти да ми дадеш да видя програми на "тия дето ги познаваш че пишат яко на 7 или 8" ? Това искам да видя ? ето тази програма/програмии с линк ако може ? Хич не ме интересува дори къде работиш ? Кажи ето човека е този , програмата му е тази .... та да видим що за програма са писали ? не да ми казваш че няма да ми кажеш .. аз не съм и искал да знам никъде и не съм настоявал да знам . Дай програма ? да видя щото съм полуубеден че са некви 5 менюта и 20 бутончета и го смяташ за великата програма . няма абсолютно никакъв смисъл да се разправям със злобари дето на втората дума вече дразня се от "компетентното" мнение... какво искаш да ми кажеш ? че има .нет само за 7 така ли ? и само там можеш да пишеш на .нет сайтове? Не работел сайта на 2003 ? аз със с по-стара от 2003 . дай го да го видя тоз сайт да видим не работи ли ? Сега няма да ми го дадеш щото не искам да ми кажеш кой е сайта нали ? Кво значи не работи на 2003 ? не можеш да го отвориш сигурно ?
По умния отстъпва, защото по глупавия няма как да го разбере.

Поздрави.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
  #54  
Стар 17-12-2013
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДВБ Вижте мненията
Не знам за Убунту. Телефона е Ериксон Т65, ползвам го само като телефон.
Защо питаш?
Откъде му намираш батерии на този телефон?
А за убунту ще ти кажа, просто нещата вървят напред и от старото в един момент трябва да се отръсиме, същото се отнася ако щеш за Linux, ако искаш за Windows.
Нали не караш трабантче в 21-ви век, що не караш?
В един момент старото трябва да бъде погребано.
Софтуера продава хардуера и обратното.
Нали не те кефи да си на 33600 Kbps модем, защо да те попитам?

Поздрави.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
  #55  
Стар 17-12-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-от производителя не очаквай да ти дава драйвери за неподдържани ОС!!!

п.п. - и само за пример: ПЪРВИ ОПИТ ЗА ТЪРСЕНЕ
И ти прочете ли въобще какво си "намерил"? За кво са ми драйвери за тъчпада и за флашване на биос-а, говоря за драйвери за дъно, за видео, за кардрийдър, за блутуут, за мрежова карта, за уаерлес-а и т.н... Въобще не споменавам за модерни процесори и RAM>3 GB, там е ясно, че ХР-то никво го няма.
И веднага въпрос - според теб ако производителят НЕ Е написал драйвери за XP, какъв е шансът някой друг да ги е написал? Това да не е линукс, бе, бачи Генту?

А с колегата om63 може да ми намерите драйвери за ХР и за AMD FirePro M4100 Mobility видеокарта за лаптоп.
http://www.amd.com/us/products/works...-family.aspx#4
Или за AMD Radeon™ HD 6990M Graphic, или за AMD Radeon R9 290X (не ми давайте линк към driverscollection, че да си сваля последния Catalyst Control Center, там не пише това, което изрично пише в сайта на AMD - не се поддържа! Точка и поздрави!
  #56  
Стар 17-12-2013
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мен 3.01 е най добре..... карайте си с него
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
  #57  
Стар 17-12-2013
Аватара на ДВБ
ДВБ ДВБ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Местоположение: Сливен
Мнения: 29
Благодари: 8
Получил благодарност:
9 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Още е с оригиналната батерия, май беше 720 mAh. Тя е вътре и не може да се маха. 220 часа готовност, 8 часа разговори. Модел 200 или 2001г.
Телефона служи за телефонни разговори, за сърфиране си имам комп със Wi-Fi, имах и модем едно време, ама много скъпо таксуват на минута.
Поздрави!
  #58  
Стар 17-12-2013
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
И ти прочете ли въобще какво си "намерил"? За кво са ми драйвери за тъчпада и за флашване на биос-а, говоря за драйвери за дъно, за видео, за кардрийдър, за блутуут, за мрежова карта, за уаерлес-а и т.н... Въобще не споменавам за модерни процесори и RAM>3 GB, там е ясно, че ХР-то никво го няма.
И веднага въпрос - според теб ако производителят НЕ Е написал драйвери за XP, какъв е шансът някой друг да ги е написал? Това да не е линукс, бе, бачи Генту?

А с колегата om63 може да ми намерите драйвери за ХР и за AMD FirePro M4100 Mobility видеокарта за лаптоп.
http://www.amd.com/us/products/works...-family.aspx#4
Или за AMD Radeon™ HD 6990M Graphic, или за AMD Radeon R9 290X (не ми давайте линк към driverscollection, че да си сваля последния Catalyst Control Center, там не пише това, което изрично пише в сайта на AMD - не се поддържа! Точка и поздрави!
Изкинах се и аз тука с един GB H87-HD3 да му подкарам PCI Express 3.0 с една NVidia GTX 660 Ti под XP с 16 GB рамчица ма нещо неще и неще, явно толко си мога както вика един колега по горе.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
  #59  
Стар 17-12-2013
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ДВБ Вижте мненията
Още е с оригиналната батерия, май беше 720 mAh. Тя е вътре и не може да се маха. 220 часа готовност, 8 часа разговори. Модел 200 или 2001г.
Телефона служи за телефонни разговори, за сърфиране си имам комп със Wi-Fi, имах и модем едно време, ама много скъпо таксуват на минута.
Поздрави!
Аз не съм много в час с батериите но все си мисля че лъжеш в момента ако твъдиш че батерията издържа толкова.
Няма как батерия на минимум 10 години да бачка като нова, е няма такъв филм значи.

ПП: Имам тука един US Robotics някъде външен, ако искаш да ти го подаря за да чуваш свистенето на dial-up кънекцията
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
  #60  
Стар 17-12-2013
Аватара на ДВБ
ДВБ ДВБ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Местоположение: Сливен
Мнения: 29
Благодари: 8
Получил благодарност:
9 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не те лъжа. Литий-полимер е батерията. Работи само денем, вечер го гася доксто спя. Малко намаля готовността, преди издържаше повече - 20-25 дена, сега 12-15, не говоря много, но си намалява, все пак е дърт модел.
И аз имам в шкафа модем, ама няма къде да го включа...
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
windows, xp


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
btkserver for Windows БатеГойко Емулатори 0 05-02-2013 06:20
Windows приемник или STB? бгюзер КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 11 22-01-2013 16:18
Windows 8 в действие ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 15-09-2011 12:23
кои windows е най подходящ chano Забавно 65 04-01-2011 11:36
EPG на кирилица в Windows 7 MCE евгенийниколов Въпроси и отговори 0 08-09-2010 15:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.