The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 07-10-2023
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,861
Благодари: 242
Получил благодарност:
904 пъти в 487 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В новата фактура от А1 цената на домашния ми интернет от 12,89 лв. без ДДС е намалена на 11.66 лв. без ДДС. Икономия за мен в размер около 1,50 лв.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 09-08-2024
танака танака не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2022
Мнения: 19
Благодари: 3
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имам ваучер за 50 лева получен във връзка с индексирането на цените.

Няколко пъти пробвам да го ползвам в магазин на А1, но ми разиграват различни номера.

Първия път казаха че при тях не могат да се ползват бонуси и ваучери а само в онлайн магазин.

Месец по-късно в друг магазин-офис ми казаха че ваучерите важат само при закупуване на телефон или таблет, чиито цени започват от 180 лева най-евтиния, тоест за да получиш "подаръка" първо трябва да платиш, чиста проба ИЗМАМА !

При активиране на ваучера пише: "Можеш да ползваш кода в онлайн или физически магазин на А1 при покупка на устройство в брой до 31.12.2024г"

Прикачвам скрин на ваучера !

Кажете сега това не са ли Изпечени Мошеници и Престъпници ?

Ваучера важи за всяко устройство, независимо дали е флашка, модем, рутер или телефон.

Омръзна ми да се занимавам с консултанти в офисите им, явно трябва да сезирам КЗП или КЗК.

Някой минал ли е по този или подобен път да сподели какво е най-добре да направя, и кой да сезирам ?
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg A1-Bonus-50 leva.jpg (24.8 КБ, 76 разглеждания)

Последно редактирано от танака : 09-08-2024 на 20:02
Отговори с цитат
  #53  
Стар 10-08-2024
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 92
Благодари: 38
Получил благодарност:
20 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от танака Вижте мненията
Имам ваучер за 50 лева получен във връзка с индексирането на цените.

Няколко пъти пробвам да го ползвам в магазин на А1, но ми разиграват различни номера.

Първия път казаха че при тях не могат да се ползват бонуси и ваучери а само в онлайн магазин.

Месец по-късно в друг магазин-офис ми казаха че ваучерите важат само при закупуване на телефон или таблет, чиито цени започват от 180 лева най-евтиния, тоест за да получиш "подаръка" първо трябва да платиш, чиста проба ИЗМАМА !

При активиране на ваучера пише: "Можеш да ползваш кода в онлайн или физически магазин на А1 при покупка на устройство в брой до 31.12.2024г"

Прикачвам скрин на ваучера !

Кажете сега това не са ли Изпечени Мошеници и Престъпници ?

Ваучера важи за всяко устройство, независимо дали е флашка, модем, рутер или телефон.

Омръзна ми да се занимавам с консултанти в офисите им, явно трябва да сезирам КЗП или КЗК.

Някой минал ли е по този или подобен път да сподели какво е най-добре да направя, и кой да сезирам ?

Аз също имам два такива ваучера и не смятам да ги ползвам, не разбрах от всичко написано от какво и защо ще се жалвате. Ваучера е с условие за покупка на телефон над опеределена сума, не съм и очавал да е за нещо което струва 50лв или 50лв от сметка, по-скоро идеята му е да ви продадат нещо с остъпка. Какво нередно има? Слагайте го в коша и напред.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10-08-2024
танака танака не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2022
Мнения: 19
Благодари: 3
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
Аз също имам два такива ваучера и не смятам да ги ползвам, не разбрах от всичко написано от какво и защо ще се жалвате. Ваучера е с условие за покупка на телефон над опеределена сума, не съм и очавал да е за нещо което струва 50лв или 50лв от сметка, по-скоро идеята му е да ви продадат нещо с остъпка. Какво нередно има? Слагайте го в коша и напред.

Къде точно пише че е само при покупка на телефон ?

Ясно е написано че може да се използва про покупка на устройство !

"Можеш да ползваш кода в онлайн или физически магазин на А1 при покупка на устройство в брой до 31.12.2024г"

Да не си от обслужващия персонал/работниците на заплата на мошениците от А1 ?

Така няма да си заработиш заплатата и таргета, само пенсионери и мангали може да лъжите, но мангалите много взеха да ви бият и има защо.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на танака за този полезен пост :
Калито (11-08-2024)
  #55  
Стар 10-08-2024
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 92
Благодари: 38
Получил благодарност:
20 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от танака Вижте мненията
Къде точно пише че е само при покупка на телефон ?

Ясно е написано че може да се използва про покупка на устройство !

"Можеш да ползваш кода в онлайн или физически магазин на А1 при покупка на устройство в брой до 31.12.2024г"

Да не си от обслужващия персонал/работниците на заплата на мошениците от А1 ?

Така няма да си заработиш заплатата и таргета, само пенсионери и мангали може да лъжите, но мангалите много взеха да ви бият и има защо.


Агресивно, крещящо поведение. Как ме кръсти служител, минахме веднага на ТИ, мога да ти подаря моите два ваучера ако искаш. На всички е ясно че подобни "подаръци" са лов за балъци, което значи че всеки трябва да се сети сам че е така.
Относно квалификациите, няма да ТИ сляза на махленското говорене, но ще кажа в същия тон, че понеже всички потребители сте такива, каквото ни е държавата.... вместо да се обърнеш към КЗП, пишеш до арменския поп (тук)

Слава богу че вече съм от А1, миналата година едни професори тук ме кръщаваха че работя за един друг телеком.

Общо взето в БГ форум, всеки който мисли иначе е боклук, служител, подлога и проче 🤮
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.hristov за този полезен пост :
boris.ivanov (10-08-2024)
  #56  
Стар 10-08-2024
vstealth vstealth е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: пловдивско
Мнения: 61
Благодари: 0
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

E, то съвсем ясно си го пише, може (или не може, въпрос на желание) да ползвате при покупка на устройство, кое не е ясно, буквално си го пише.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на vstealth за този полезен пост
boris.ivanov (10-08-2024), d.hristov (10-08-2024)
  #57  
Стар 10-08-2024
танака танака не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2022
Мнения: 19
Благодари: 3
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
"Ваучера е с условие за покупка на телефон над опеределена сума..."
Цитирай:
Първоначално написано от vstealth Вижте мненията
E, то съвсем ясно си го пише, може (или не може, въпрос на желание) да ползвате при покупка на устройство, кое не е ясно, буквално си го пише.
Къде точно пише че е само за покупка на телефон, както твърди един от обслужващия персонал на М-ентетата, прекръстени на А1 ?

Именно въпрос на желание а при нежелание принуда със законни и не дотам законни действия към които не искам да прибягвам а трябва.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 10-08-2024
Глаголица Глаголица е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 888
Благодари: 137
Получил благодарност:
349 пъти в 198 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.hristov Вижте мненията
минахме веднага на ТИ
В българското неформално интернет пространство, каквото са форумите, винаги се е пишело на „ти“.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Глаголица за този полезен пост
Gena_Bs (11-08-2024), Liberator (Преди 1 седмица), Калито (11-08-2024)
  #59  
Стар 11-08-2024
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,118
Благодари: 256
Получил благодарност:
279 пъти в 212 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Жалващият се,
Би ли споделил какво устройство искаш да си купиш, а те не ти дават?
Както е написано, устройство е единствено число, а пък те даже дават избор от две. Кое не е ясно?
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат
  #60  
Стар 11-08-2024
танака танака не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2022
Мнения: 19
Благодари: 3
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартинския Вижте мненията
Жалващият се,
Би ли споделил какво устройство искаш да си купиш, а те не ти дават?
Както е написано, устройство е единствено число, а пък те даже дават избор от две. Кое не е ясно?
Нищо не дават, просто си измислят оправдания да те разкарат или набутат 200-300 лева за нещо което са взели на 1/4 от цената за да си използваш"бонуса".

Естествено че трябва да е по избор устройството не от две а от всичките, които се предлгат в техните онлайн или физически магазини, в противен случай да го бяха уточнили предварително.

Няма значение в случая какво искам да си взема може да е модем за мобилен интернет или рутер , но в никакъв случай телефон или таблет, какъвто ми дадоха безплатно преди 10 години при подписване на договор за мобилен интернет.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
А1, вдига, Всички, За, КЛИЕНТИ, НЕ, но, цените


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Теленор вдига месечните такси от 1 февруари!!! демиров Дъра-Бъра 31 23-12-2021 19:16
Македония вдига 60 метрово знаме на границата с България koko_varna Дъра-Бъра 31 27-12-2012 09:41
БСК на лов за клиенти Боксер Дъра-Бъра 20 28-01-2011 14:15
Българин вдига Карлинг Къп тази вечер Джак СПОРТ 5 28-02-2010 19:29
Сър Алекс вдига стадион за 100 милиона в България ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 28-10-2009 09:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.