The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #41  
Стар 30-06-2008
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,655
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,223 пъти в 2,967 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Спешно търся, някой който разбира от GBOX ...

Нали за това говориме,ако твойта не е ъпдейтната и има още 20-30 на това дередже,какво гледат другите,има карти ,няма гледка!Затова на всяка карта,трябва отделен ресивер,конвертор,антена,верен конфиг,дали нюцс с някакъв клиент да я ъпдейтва или някой директен емулатор!Иначе В ресивера ти влизат по 450-500 карти от които 400 негодни,поради същата причина и Тиесто пита защо не се гледа!И затова гБокса бил грозен!
Каква е твойта карта?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 30-06-2008
vlad vlad не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Варна
Мнения: 270
Благодари: 19
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Спешно търся, някой който разбира от GBOX ...

Картата ми е за INXTC ТV на 13.0Е. С нея се отваря само една програма. Кодировката която поддържа е DreamCrypt. Иначе на самата карта пише Firecrypt access card 9 или нещо такова. Има си и някакъв сериен номер.

Интересното е, че когато си я купих, сложих я в приемника и си тръгна веднага с CCcam. Включвах от време на време на този канал няколко дена и си се разкодираше без проблеми. Известно време не се бях сещал за нея и преди няколко дена реших да я проверя и нито картина, нито звук. Пробвах да я ъпдейтвам с какво ли не - не ще и не ще. Започвам вече да си мисля, дали самата карта не е фалшива и не е изтекла. Не знам дали има начин да се провери това. Смятам днес да звънна във фирмата от която я закупих преди 20 дена и да им поискам обяснение.

Ако се сещаш за нещо друго - помагай.

И за какво ти е отделен приемник, че даже и антена и конвертор, за локалната ти карта? Можеш да си я ползваш и с приемника с който си гледаш, стига да си достатъчно съвестен и отвреме на време да се сещаш за нея и да си я ъпдейтваш редовно.
__________________
1.2 м параболична антена, Inverto LNB Super Mini 0.3dB, 60.0E <-> 24.5W, MAX500HD
Отговори с цитат
  #43  
Стар 30-06-2008
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,655
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,223 пъти в 2,967 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Спешно търся, някой който разбира от GBOX ...

Цитирай:
Първоначално написано от vlad
Известно време не се бях сещал за нея и преди няколко дена реших да я проверя и нито картина, нито звук. Пробвах да я ъпдейтвам с какво ли не - не ще и не ще. Започвам вече да си мисля, дали самата карта не е фалшива и не е изтекла. Не знам дали има начин да се провери това. Смятам днес да звънна във фирмата от която я закупих преди 20 дена и да им поискам обяснение.

Ако се сещаш за нещо друго - помагай.

И за какво ти е отделен приемник, че даже и антена и конвертор, за локалната ти карта? Можеш да си я ползваш и с приемника с който си гледаш, стига да си достатъчно съвестен и отвреме на време да се сещаш за нея и да си я ъпдейтваш редовно.
Затова говоря,че грижата за картата,особено когато я разменяш е огромна,сещаш се да кажеш че сскам е върха,е кое му е върха,като не ъпдейтва дървената карта,че ти за участие ли си я взел или за да я гледаш?Аз например,цялата кодировка Дрийм крипт съм я забранил!Кой ги гледа тия глупости,кои са тия балъци ,които сменят с тебе и не знаят ,че картата ти не работи!Дриймкрипта вървеше в комплект със всеки дриймбокс,продавачите ги обраха и ги продават отделно!Как искаш да работи нещо ,което е спряло преди 2години!Иди хвърли 2000 лв за една сериозна карта,виж как е живота с нея и тогава определяй ,кой емулатор е по добър!
Принципа на шеринга е локалната карта над всичко!За да служи на тебе и на всички и трябва самостоятелност,стая,ресивер ,антена и конвертор!И пак проверка поне по 2 пъти на ден!А ти си гледаш на друг ресивер!Ако всеки нормален мераклия го направи така,на тебе са ти нужни 20 пиъра с по една карта и гледаш всичко!Разбираш ли за какво ти говоря!?
Ако Тиесто го поканят в биг Брадър,кой ще се грижи за картата му?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 30-06-2008
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Спешно търся, някой който разбира от GBOX ...

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto
Аз май се оказва точно дните които ще трябва да ходя на кастинг, да съм в командировка в Букурещ - Румъния и май ще пропусна Брадъра
Тиесто, не се измъквай по терлици... Всички се надявахме на теб за една незабравима телевизионна есен...
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #45  
Стар 30-06-2008
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Спешно търся, някой който разбира от GBOX ...

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto
Е кво да направя
Можеш да се явиш на кастинг в друг град на удобна за теб дата.
PS. Ще ти платя пътните разходи с банков превод.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #46  
Стар 30-06-2008
vlad vlad не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Варна
Мнения: 270
Благодари: 19
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Спешно търся, някой който разбира от GBOX ...

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba
Затова говоря,че грижата за картата,особено когато я разменяш е огромна,сещаш се да кажеш че сскам е върха,е кое му е върха,като не ъпдейтва дървената карта,че ти за участие ли си я взел или за да я гледаш?Аз например,цялата к..дировка Дрийм крипт съм я забранил!Кой ги гледа тия глупости,кои са тия балъци ,които сменят с тебе и не знаят ,че картата ти не работи!Дриймкрипта вървеше в комплект със всеки дриймбокс,продавачите ги обраха и ги продават отделно!Как искаш да работи нещо ,което е спряло преди 2години!Иди хвърли 2000 лв за една сериозна карта,виж как е живота с нея и тогава определяй ,кой емулатор е по добър!
Принципа на ше...нга е локалната карта над всичко!За да служи на тебе и на всички и трябва самостоятелност,стая,ресивер ,антена и конвертор!И пак проверка поне по 2 пъти на ден!А ти си гледаш на друг ресивер!Ако всеки нормален мераклия го направи така,на тебе са ти нужни 20 пиъра с по една карта и гледаш всичко!Разбираш ли за какво ти говоря!?
Ако Тиесто го поканят в биг Брадър,кой ще се грижи за картата му?
Проблема е точно в дървената карта, а не в CCcam. Значи можеше да си работи сума ти време картата с CCcam, да си се ъпдейтва коректно и изведнъж като спре - CCcam бил виновен. Да, ама не. Ако картата ти е свястна и работи както трябва, не ти трябват отделни стаи, приемници, антени, конвертори и т.н. Стига ти един единствен приемник и достатъчно съвест, за да се грижиш картата ти да е винаги ъпдейтната. Това е истината.
__________________
1.2 м параболична антена, Inverto LNB Super Mini 0.3dB, 60.0E <-> 24.5W, MAX500HD
Отговори с цитат
  #47  
Стар 30-06-2008
vlad vlad не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Варна
Мнения: 270
Благодари: 19
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Спешно търся, някой който разбира от GBOX ...

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto
Аз проблеми с мойта карта на ИТВ нямам, винаги е ъпдейтната и си ги отварям каналите на ИТВ с нея ... И при GBOX и при CCcam !
Ето за това говоря.

Между другото, как ти е картата на INXTC? Работи ли още или и тя умря геройски?
__________________
1.2 м параболична антена, Inverto LNB Super Mini 0.3dB, 60.0E <-> 24.5W, MAX500HD
Отговори с цитат
  #48  
Стар 30-06-2008
vlad vlad не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Варна
Мнения: 270
Благодари: 19
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Спешно търся, някой който разбира от GBOX ...

Работеше, ама преди колко време? Въпроса е, дали сега работи още?
__________________
1.2 м параболична антена, Inverto LNB Super Mini 0.3dB, 60.0E <-> 24.5W, MAX500HD
Отговори с цитат
  #49  
Стар 30-06-2008
vlad vlad не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Варна
Мнения: 270
Благодари: 19
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Спешно търся, някой който разбира от GBOX ...

А ще имаш ли някога :roll:
__________________
1.2 м параболична антена, Inverto LNB Super Mini 0.3dB, 60.0E <-> 24.5W, MAX500HD
Отговори с цитат
  #50  
Стар 30-06-2008
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,655
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,223 пъти в 2,967 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Спешно търся, някой който разбира от GBOX ...

Цитирай:
Първоначално написано от vlad
Ако картата ти е свястна и работи както трябва, не ти трябват отделни стаи, приемници, антени, конвертори и т.н. Стига ти един единствен приемник и достатъчно съвест, за да се грижиш картата ти да е винаги ъпдейтната. Това е истината.
Да, ама не!Някои карти се ъпдейтват на 45 дни,други на месец,трети всяка седмица,като ИТВ,други всеки ден!
Ако се закачиш на карта от нетуърка,никога няма да ъпдейтнеш твойта,Тиесто си гледа,ама не знае ,дали от неговата или от нета,аз съм сигурен,че е от нета!Трябва да забраниш провайдъра на твойта карта в нета,за да може винаги заявката да пита твойта карта,слагаш го в игнор листа,слагаш го на Канал 1 ресивера и не го гасиш!Ако мислиш,че с него ще гледаш нещо друго,просто забрави!Тука съвеста няма приоритет,има някои условия,които трябва да се спазват!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
gbox, който, Някой, от, разбира, Спешно, търся


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Kathrein UFS 922 не разбира от кирилица!!!!! Stony KATHREIN 10 27-01-2011 17:26
Жена от засада разбира ли? dido sat 2010 СПОРТ 5 25-01-2011 21:46
Помогнете, като за човек, който почти нищо не разбира влади1 КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 10 12-12-2010 09:28
Setanta търси спешно инвеститори ТИНТИН Новини 0 18-04-2009 21:56
Спешно търся някой дето разбира от PHP - черпя :) dman Дъра-Бъра 10 27-08-2008 09:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.