The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 18-10-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз да си каа , че за прйоал ползвам евролайн американ ркспрес на пощенска и съм супер доволен. Картата е в лева/долари и не плащам такси за пазаруване в паунди от ибей. С 45 дни гратис е и е с 18 лв годишна такса. Върви в пейоал, скрилл и директно почти навсякъде.
Ще прозвучи като реклама ама не ми дреме...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 18-10-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма как да е реклама , колега , не си първия , който ползва и ще ползва кредитна карта , но Американ експрес е доста назад в сравнение с Виза и не е популярна в Европа . Аз пък позвам интернет банкиране и кредитна карта регистрирана в Пейпал и си ги менкам , когато си искам - става бързо и лесно и не е нужно да има пари в картата .Зарежда се преди всяка покупка с толкова пари , колкото е нужно - по-сигурно от това , здраве !

И само един съвет - по-малко грешки ,ако може , щото и да беше реклама , пак трудно се разбира .
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #43  
Стар 18-10-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране поръчки от ebay

Грешките са поради писането на телефона. Сори. За Европа върви пейпал/скрил а там е силата на американ експрес и липсата на такси. В китай и други места върви американ директно. А в Русия - за там мастъркард или виза Те напук на хамериканците не щат да им видят картите...
А това , че нещо не е популярно не значи , че не е най-доброто. Просто въпрос на реклама... Да си видял да рекламират някъде Американ Експрес? А на Виза/Мастъркард рекламите им са навсякъде... А отидеш ли на ПОС терминал вървят и трите... Само в Баумакс съм удрял греда с Аекспреса...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 18-10-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,951
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,328 пъти в 3,558 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Щом си клиент на пощенска банка пусни си виртуална карта мастъркард от тях с интернет банкиране, като към виртуалната карта може да ти изкарат и безплатно реална, таксата за обслужване е 0.50лв/месец, ама така като не ти работи някъде амекс-а, може да прехвърлиш към мастъркард-а
Прехвърлянето м/у твоите сметки в банката е безплатно, отделно всички интернет транзакции направени с виртуалната карта - също.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 18-10-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,969
Благодари: 2,018
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Жоре ,Стоян ще го водиш ли в сикрет тая вечер
Отговори с цитат
  #46  
Стар 18-10-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,951
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,328 пъти в 3,558 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Ще му се размине
Отговори с цитат
  #47  
Стар 18-10-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране поръчки от ebay

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Щом си клиент на пощенска банка пусни си виртуална карта мастъркард от тях с интернет банкиране, като към виртуалната карта може да ти изкарат и безплатно реална, таксата за обслужване е 0.50лв/месец, ама така като не ти работи някъде амекс-а, може да прехвърлиш към мастъркард-а
Прехвърлянето м/у твоите сметки в банката е безплатно, отделно всички интернет транзакции направени с виртуалната карта - също.
Утре ще ти снимам писъмцето което ми дойде вчера от тях. Myrewards... Хората ми дават виртуална дебитна карта за пазаруване заресена с 400 кинта вътре... Заради това , че са минали едни пари през картата и съм нацвъкал еди колко си точки... Това при виза/мастър го няма... А колкото до мастъркард имам и такава ама от райбанк ама тя ми е за руски шопинг... Не ща никакво интернет банкиране тва е пълна глупост... Имах едно време от уникредит такова , в един момент взеха да ми пишат едни евра за банкиране щото ми изтекла промоцията... Първо беше 5 евро месец... Скоро гледах , ме са вдигнали таксите... Нямам толкова пари за въртене, че да ми трябва банкиране
Едит: Ясно ми е , че ми даваш съвет и сега като се замисля може и да се отърва от картата на райбанк... Мерси

Последно редактирано от TUISTERa : 18-10-2013 на 23:05
Отговори с цитат
  #48  
Стар 19-10-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране


Ментел и други раздаващи точки трябва да вземат да погледнат как се дават награди стещу точките... Хората успяват да ме накарат дори и да пазарувам всекидневно с картата... Въпреки че имам кеш в джоба...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 19-10-2013
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега , ти си направо за завиждане - изтъркал си я картата по терминалите . За такива като теб - бонус винаги и както виждаш те ценят като клиент . Браво на банката , похвално . замислих се , доста .

Нали това е целта - да се пазарува с карта . Като вадиш кеш се ограничаваш в някаква степен , а с картата като няма пари в брой се поотпуска човек и почват проблеми , но всеки се простира според чергата си , нали така . Това е бъдещето и трябва да се ползва , удобно е , бързо е и сигурно ( тука малко имам съмнение , понеже някои нови дебитни карти не искат пин-код и ако си намериш някоя съвсем случайно и не е блокирана , става една ... ) .
Но аз ги ползвам основно за покупки от нета и не се притеснявам .
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #50  
Стар 19-10-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това е - не я ползвам по терминали , много рядко ми се случва. Всичко е натрупано от пейпал и пазаруване за приятели от ибей и диълекстрийм... Парата се дава на ръка и се плаща на банката веднъж месечно Ко ми пречи на заплата да ходя и да внасям а през месеца да пазарувам с картата...
Ето я разликата с дебитните - тука първо харчиш, после плащаш, при дебитните първо внасяш, после харчиш, като не се знае дали ще ти стигнат
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ebay, от, поръчки


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.