The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #441  
Стар 09-08-2024
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,996
Благодари: 386
Получил благодарност:
598 пъти в 407 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

По селата и вилите заради липсата на читав нет доста ще си останат на сателитна. В един двор е почти невъзможно да няма видимост към спътник, много малко са такива. В градовете се минава на IPTV масово и без това. Между другото сега съм в едно забутано село и със споделен интернет 4Г от телефона към андроид тв си гледам и тубата и ИПТВ безгрижно. Снощи на Олимпиадата не ми е прекъснало нито веднъж.

Цитирай:
Само жалко дето хвърлиха толкова усилия да вземат оператор от който накрая ще им останат не повече от 50 хиляди абоната от сателитната тв!
Да ОТКРАДНАТ е думата! ДГД!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на oldgraf за този полезен пост :
foolish (09-08-2024)
  #442  
Стар 09-08-2024
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,459
Благодари: 1,072
Получил благодарност:
1,071 пъти в 700 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За мисловна дейност трябва IQ монополиста е доказал че няма такова.
Действат по престъпния начин лъжи измами събират кеша и после недосегаеми.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на 111111 за този полезен пост :
AGT (09-08-2024)
  #443  
Стар 09-08-2024
Гибона_85 Гибона_85 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2024
Мнения: 27
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldgraf Вижте мненията
По селата и вилите заради липсата на читав нет доста ще си останат на сателитна. В един двор е почти невъзможно да няма видимост към спътник, много малко са такива. В градовете се минава на IPTV масово и без това. Между другото сега съм в едно забутано село и със споделен интернет 4Г от телефона към андроид тв си гледам и тубата и ИПТВ безгрижно. Снощи на Олимпиадата не ми е прекъснало нито веднъж.

Да ОТКРАДНАТ е думата! ДГД!
Я се поразходи по планинските села и тогава обяснявай че има видимост!В родното село на майка ми от 300 обитаеми къщи всички абонати на Булсатком към тази позиция имат само три!В моето родно село от 500 обитаеми къщи всички абонати на Булсатком видимост имат само две!Аз в момента живея в град и също нямам видимост към тази позиция а нет няма нито на Булсатком, нито на Виваком а други дребни оператори,които май крадат канали и от Булсатком и от Виваком

Последно редактирано от Гибона_85 : 09-08-2024 на 16:13
Отговори с цитат
  #444  
Стар 09-08-2024
klapana klapana не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 923
Благодари: 77
Получил благодарност:
415 пъти в 231 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма да имат смелост да скрият булсата на 13Е.
Ако го направят все пак, това означава че ще загубят от Англия само, най-малко 150-170 хил абоната.
Не вярвам да са толкова наивни и да го направят.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на klapana за този полезен пост
AGT (09-08-2024), uplevel (09-08-2024)
  #445  
Стар 09-08-2024
Аватара на oldgraf
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,996
Благодари: 386
Получил благодарност:
598 пъти в 407 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гибона_85 Вижте мненията
Я се поразходи по планинските села и тогава обяснявай че има видимост!В родното село на майка ми от 300 обитаеми къщи всички абонати на Булсатком към тази позиция имат само три!В моето родно село от 500 обитаеми къщи всички абонати на Булсатком видимост имат само две!Аз в момента живея в град и също нямам видимост към тази позиция а нет няма нито на Булсатком, нито на Виваком а други дребни оператори,които май крадат канали и от Булсатком и от Виваком
Я се...
оправяй/спасявай.
Сега съм в село с 350 къщи и 99% имат изглед към 13Е. А при тъста, който е съвсем в планината - почти всички.
Както писах има варианти за нет различни. Ето, до нас комшията не го кефи селската оптика, защото после става въздушна, и си и взел мобилен на бибата и си гледа безгрижно няколко камери, когато не е тук. Пък ти в град нямаш нет
Въобще това с невидимостта на 13Е ми се струва пресилено. И както писах на 39Е има друг оператор, какъв е проблемът дали ще е един или друг монополист? За чужденците - ми тях не ги мисля, имат и те сто варианта за достъп до бг тв, ако толкова държат
Отговори с цитат
  #446  
Стар 09-08-2024
компира компира е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 63
Благодари: 10
Получил благодарност:
26 пъти в 20 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз живея на село, и също имам видимост за навсякъде. Имаш ли някакво дворно място - всичко се решава по един или друг начин, стига мерак да има човек. Ако някое дърво пречи - играе резачката.
Отговори с цитат
  #447  
Стар 09-08-2024
Гибона_85 Гибона_85 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2024
Мнения: 27
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldgraf Вижте мненията
Я се...
оправяй/спасявай.
Сега съм в село с 350 къщи и 99% имат изглед към 13Е. А при тъста, който е съвсем в планината - почти всички.
Както писах има варианти за нет различни. Ето, до нас комшията не го кефи селската оптика, защото после става въздушна, и си и взел мобилен на бибата и си гледа безгрижно няколко камери, когато не е тук. Пък ти в град нямаш нет
Въобще това с невидимостта на 13Е ми се струва пресилено. И както писах на 39Е има друг оператор, какъв е проблемът дали ще е един или друг монополист? За чужденците - ми тях не ги мисля, имат и те сто варианта за достъп до бг тв, ако толкова държат
Първо не съм казал че в града нямам нет имам ама не е Булшит или на Вивата а бараките им засичат ако оптиката не е тяхна! Няколко съседи се оплакаха от този проблем!Второ не знам в кое село си ако си в полето там има изглед на 360 градуса! Относно тъста ти зависи в коя планина е ако е в Рила, Пирин и Родопите където 99% от селата са заобиколени от три страни с големи баири едва ли ще има изглед точно към тази позиция! Иначе на мен ми дреме договора ми с Булшит е до август 2025 и аз съм решил да мина към кварталния оператор при който гледаме тв всички програми и ползвам интернет за 30 лева на месец! Оправяте се Вие с таксите от 70 и кусур лева на Вивата!

Последно редактирано от Гибона_85 : 09-08-2024 на 18:37
Отговори с цитат
  #448  
Стар 09-08-2024
Гибона_85 Гибона_85 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2024
Мнения: 27
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от компира Вижте мненията
И аз живея на село, и също имам видимост за навсякъде. Имаш ли някакво дворно място - всичко се решава по един или друг начин, стига мерак да има човек. Ако някое дърво пречи - играе резачката.
А когато има естествено възвишение връх или баир взимаш бомби, багери и камиони!Взривяваш го, товариш го и го извозваш за да може да имаш изглед към 13 Е и да плащаш 70 и кусур лева на Вивата за основен пакет плюс 7 лева за всеки допълнителен приемник!
Отговори с цитат
  #449  
Стар 09-08-2024
компира компира е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 63
Благодари: 10
Получил благодарност:
26 пъти в 20 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

*ах тези баири, толкова ли са злобни... - тук няма какво да кажа. И аз имам мерак някой ден да се преместя някъде в Родопа планина, на висока надморска височина, но кога ще го осъществя...
Отговори с цитат
  #450  
Стар 09-08-2024
Гибона_85 Гибона_85 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2024
Мнения: 27
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от компира Вижте мненията
*ах тези баири, толкова ли са злобни... - тук няма какво да кажа. И аз имам мерак някой ден да се преместя някъде в Родопа планина, на висока надморска височина, но кога ще го осъществя...
Тези Баири са си добре! Тези хора от стотици години живеят там!И повечето са в Планински котловини където заобикалящите ги Баири са много високи!Дори има и градове разположени в планински котловини! Едва ли ще се изселят за да могат да гледат телевизия последно поколение! Проблемът е друг!С тази компания на повечето от тях са минали две десетилетия от живота им и в един момент идва нов собственик и им казва ами ние искаме да ви предоставим качествена телевизия ама май за вас няма да можем! Интересно ми е като на тези баби им изтича договора и почнат да им звънят да си го подновят ще ги питат ли дали имат изглед към 13Е или нямат?!И ако подлъжат някоя бабичка да си поднови договора а няма изглед към 13Е тогава какво ще стане ?!Ще трябва да плаща за нещо което не може да ползва или ще им прекратят служебно подновеният договор без неустойка!?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
булкрипт, Булсатком, ЛИ, отива, при, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 44 (0 членове и 44 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Uno 4k SE и булкрипт карта v1 vazmuten UNO 4K 13 08-03-2022 09:08
Продавам карта Булкрипт версия подходяща за тестове турбо Приключили продажби 0 14-06-2012 12:08
Положение Булкрипт,това е :) Veskop ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 189 19-02-2011 20:05
Венета Райкова отива в бТВ Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 2 30-06-2010 09:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.