The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #391  
Стар 19-02-2013
Аватара на Веско
Веско Веско не е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,240
Благодари: 395
Получил благодарност:
628 пъти в 394 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

@ Никола 67
Покрай сухото гори и мокрото. Винаги има изключения, но ще се съгласиш с мен ,че повечето бяха там за да "правят" безредици и да ескалират напрежението. Аз също съм недоволен от сметката си за ток, също съм против насилието , но кажи ми тези пичове с качулките какво правеха там? Дали въобще знаят кое е ЕРП-то им и къде се плаща тока ? Даже сигурно не знаят и какъв ток са платили родителите им. Въобще дали знаят за какво протестират? За това казах и мисля ,че този протест от днес се е изродил.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #392  
Стар 19-02-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Веско Вижте мненията
Този който го даваха със Слабаков ,беше фиркан до козирката,едвам говореше! Еее това ли е протест.
Оня гаден, мазен комунистически плъх Станишев ,се мъчи да постигне нещо,което в момента никой не може да постигне.
Ти на протест ходил ли си през живота си ?
Аз съм ходил и през 89 и през 97 и сега . Този протест не е яхнат от станишев или други атака се опитаха в нашия град но не успяха .
Лошия материал вярва на вожда си аз не .
Някой ми каза да ходя в Русия или другаде , докога ще гоните докато останете 500 000 как ще храните циганите с помощи от Европа . Всичко кадърно си замина .
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Никола67 за този полезен пост :
an (19-02-2013)
  #393  
Стар 19-02-2013
Аватара на archibal
archibal archibal е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 1,542
Благодари: 115
Получил благодарност:
714 пъти в 425 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Един от протестиращите който интервюираха каза, че е на 20 год и не иска да бъде повече мачкан . Какво знае тоя сополанко за живота, освен да пие и да смърка
Отговори с цитат
  #394  
Стар 19-02-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Веско Вижте мненията
@ Никола 67
Покрай сухото гори и мокрото. Винаги има изключения, но ще се съгласиш с мен ,че повечето бяха там за да "правят" безредици и да ескалират напрежението. Аз също съм недоволен от сметката си за ток, също съм против насилието , но кажи ми тези пичове с качулките какво правеха там? Дали въобще знаят кое е ЕРП-то им и къде се плаща тока ? Даже сигурно не знаят и какъв ток са платили родителите им. Въобще дали знаят за какво протестират? За това казах и мисля ,че този протест от днес се е изродил.

Най много полицаи на глава от населението в България кой ще се похвали че не е ограбен ?
Аз вече изоставих една къща на баща ми в едно село . Има ли поне един от вас който да е доволен от многобройната ни полиция с голям бюджет ...
Отговори с цитат
  #395  
Стар 19-02-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от archibal Вижте мненията
Един от протестиращите който интервюираха каза, че е на 20 год и не иска да бъде повече мачкан . Какво знае тоя сополанко за живота, освен да пие и да смърка
Точно така, пред младите е бъдещето ! Що да траят ?
Нека си устояват правата, да се учат да ги воюват с цената на всичко, а не като техните татковци / магарета да бяха от токова бой и е*ан да бяха умрели/.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
  #396  
Стар 19-02-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Възмутен съм. Докато си пиех ракията и вечерях, трябваше да гледам как някакъв СКИНАР го повалят на земята. Еми тоз е за е*ане, а не да го галят с перце. Заради такива изроди се стига дотам, че да се бият невинните, и когато има протест, да се политизира и се тръгва в съвсем друга посока. Хиените (да ме прощава колегата, не е за него), хиените само това и чакат. Те се знаят кои са. Ей тия боклуци, дето хвърляха камъни и боя и незнам си какво са за мачкане и респект. Не е виновна жандарменирията, тя е на заповед. Мамка му, та там може да са братята ни. Брат брата би ли посегнал? Това ли ни прави по-силни? Да покажем че можем да хвърляме камъни и бомбички. Е*бането им е малко на тия. Бой, бой, и пак бой. Не съм гледал кога са налагали стария човек, но сигурно ТВ-тата малко са спестили от материала. Винаги пускат каквото им е угодно на тях. Как и миролюбчето не я удари някой камък по тъпата и кратуна!? Възмутен съм. До какво може да се стигне заради единия кокал.
П.С.
Ще си позволя един едит:
Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Точно така, пред младите е бъдещето ! Що да траят ?
Нека си устояват правата, да се учат да ги воюват с цената на всичко, а не като техните татковци / магарета да бяха от токова бой и е*ан да бяха умрели/.
Колега, имал ли си вземане-даване с днешната младеж? Аз всеки божи ден. И както бях писал преди няколко дни, образователната ни система е запратена на майната си още от 2002-2003 насам. Какво очакваш от днешните. Който незнае кой е Апостола ли? Но за Азис, Мазис и Галена, (да я погаля и аз) знае и кътните и зъби!

Последно редактирано от BOBIKAT : 19-02-2013 на 21:33
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на BOBIKAT за този полезен пост
archibal (19-02-2013), Emo75 (20-02-2013), Дедал (19-02-2013), Зелен (19-02-2013)
  #397  
Стар 19-02-2013
Аватара на archibal
archibal archibal е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 1,542
Благодари: 115
Получил благодарност:
714 пъти в 425 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Точно така, пред младите е бъдещето ! Що да траят ?
Нека си устояват правата, да се учат да ги воюват с цената на всичко, а не като техните татковци / магарета да бяха от токова бой и е*ан да бяха умрели/.
Кои млади, тея дето не знаят таблицата за умножение ли
Отговори с цитат
  #398  
Стар 19-02-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Ние им “осигурихме“ този живот, нямаме право да се сърдим сега.
Това е плода от нашето бездействие.
Боби, тамън 3 младежи отглеждам.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
  #399  
Стар 19-02-2013
Аватара на archibal
archibal archibal е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 1,542
Благодари: 115
Получил благодарност:
714 пъти в 425 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Винаги има време да се поправи грешката. Като мнозинството иска смяна на управлението, толкова ли не може да изчака 5 м и да ги смени по нормален и цивилизован начин. Друг и въпроса с кого, но да не задълбаваме
Отговори с цитат
  #400  
Стар 19-02-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Ние им “осигурихме“ този живот, нямаме право да се сърдим сега.
Това е плода от нашето бездействие.
Боби, тамън 3 младежи отглеждам.
Колега, да са ни живи и здрави. И твоите, и моите и нашите. Но... 3-ма не са 3000 Може твоите и моите да са възпитавани по наш с теб стандарт, но да не ти казвам как са другите. Ще се хванеш за главата. Само едно ще ти кажа под сурдинка, че някои хора ще се познаят. Редно ли е лапе на 4 години да пляска баба му по задника и да и казва: "Путко!" Няма да слагам звездички на думата. Ха сега ми отговори!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на BOBIKAT за този полезен пост
Дедал (19-02-2013), Хиена (19-02-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, запалим, монополите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.