The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 21-08-2013
Аватара на fakirastanly
fakirastanly fakirastanly не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 250
Благодари: 36
Получил благодарност:
28 пъти в 24 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ухх на кабеларка след 32 инча нагоре всичко става мазня голяма.Размисли за плазма.



http://www.technopolis.bg/b2c/detail...T50E-3D-PLASMA
__________________
DM500S,MAX800HD,Triax 88,Panasonic Neo Plasma...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21-08-2013
мискинин мискинин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 122
Благодари: 64
Получил благодарност:
54 пъти в 25 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=fakirastanly;271151]Ухх на кабеларка след 32 инча нагоре всичко става мазня голяма.Размисли за плазма.

Имам 42 на LG, LED+, модел 2013 година. Дори и SD каналите /около 90% от каналите/ на кабеларка изглеждат като HD. Нямам никакви забележки към картината. Аз съм за LED. Моето мнение - за да се събереш в бюджета: задължително нов модел, LED, 32, без екстри. Аз съм за LG, но ти си решаваш. Имай в предвид, че консултантите лъжат. Дават им бонуси за конкретни марки и модели. Поискай дистанционното и сам разгледай менютата - важното е на теб да ти харесва.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на мискинин за този полезен пост :
  #23  
Стар 21-08-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

[QUOTE=мискинин;271156]
Цитирай:
Първоначално написано от fakirastanly Вижте мненията
Ухх на кабеларка след 32 инча нагоре всичко става мазня голяма.Размисли за плазма.

Имам 42 на LG, LED+, модел 2013 година. Дори и SD каналите /около 90% от каналите/ на кабеларка изглеждат като HD. Нямам никакви забележки към картината. Аз съм за LED. Моето мнение - за да се събереш в бюджета: задължително нов модел, LED, 32, без екстри. Аз съм за LG, но ти си решаваш. Имай в предвид, че консултантите лъжат. Дават им бонуси за конкретни марки и модели. Поискай дистанционното и сам разгледай менютата - важното е на теб да ти харесва.
Вярно е това. Не вярвайте на консултанти. За пустите пари какво ли не правят. Сравнявайте екстрите и вижте, кои ви трябват и кои не. Сравнете картината, прочетете мнения из интернет за даден модел. След това може да се спрете на това което искате и да разкарате консултанта. Като марка лично аз избягвам собствените марки на големите вериги и т.н кучи марки. Не се подвеждайте по цената. Примерно кафеавтомат, който струва 1000 лева се оказа пълен боклук и по направия и по всичко.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21-08-2013
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=ivo;271261]
Цитирай:
Първоначално написано от мискинин Вижте мненията
Вярно е това. Не вярвайте на консултанти. За пустите пари какво ли не правят. Сравнявайте екстрите и вижте, кои ви трябват и кои не. Сравнете картината, прочетете мнения из интернет за даден модел. След това може да се спрете на това което искате и да разкарате консултанта.
Ами елементарна човешка логика би следвало да бъде след като някой се опитва да ти продаде нещо, да не може да бъде безпристрастен в обявяване на качествата и кусурите на нещото. Може и еврейска логика да я наречем, без лоши чувства към евреите. Правил съм си експеримент да питам консултатнти защо очилата на LG са по евтини от тези на Samsung. Уникални обяснения съм чувал. Като се започне от фирмена политика и се завърши със вечната батерия в LG очилата.. Апропо същата батерия явно я има и в Real3D очилата на Кина Арена за по 2 лева Да не кажа, че и според субективното ми мнение май са по-добри от тия на LG.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22-08-2013
demmlik demmlik не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 602
Благодари: 1,862
Получил благодарност:
96 пъти в 73 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране

аз ти казвам, куписи Panasonic vs Toshiba размера има зна4ение 42::+ SOUND от мен да знае@
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22-08-2013
мискинин мискинин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 122
Благодари: 64
Получил благодарност:
54 пъти в 25 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demmlik Вижте мненията
аз ти казвам, куписи Panasonic vs Toshiba размера има зна4ение 42::+ SOUND от мен да знае@
И аз съм с лоши впечатления за Тошибата. За 42 е вярно за саунда. Обикновено при сравними модели 32 и 42, при 42 има допълнителен говорител на гърба на телевизора. Но 32 по принцип се купува за по-малко помещение и това надали е голям проблем.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
led, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Съвет за приемник панорамна HDTV приемници 0 05-01-2013 19:30
Съвет към Булсатком Пламен Тачев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 07-12-2012 23:14
Съвет за 3D LCD SIRIUS ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 04-02-2012 18:50
съвет за лсд миленски821 HDTV дискусии 29 29-08-2011 15:21
Съвет ibramdd ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 15 03-02-2011 00:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.