The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 22-01-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
.....
Честно казано доста глупости си написал. При положение, че десетки телефони ми минават през ръцете е най-меко казано смешно да твърдиш, че някой може да ми промие мозъка А Нексуса от няколко месеца събира прах. Дори мисля да го продавам, защото е срамота такава машина да не се ползва Другите лукуми, които си разтегнал за доминиращото положение и владеенето на пазара дори нямам желание и да ги коментирам... Отдавна съм разбрал, че да спориш с епълджия е кауза пердута
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Гошко ,казах ти да не се месиш там където не ти е работа, не си напрягай плиткото мозъче ,ползвай си пръчката и не гледай в паницата на Епъл , там винаги има нещо ,което не е за устите на другите
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bu12tras за този полезен пост
heracle (22-01-2014), владии (22-01-2014)
  #23  
Стар 22-01-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране Рекордите на Apple и Nokia

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Честно казано доста глупости си написал. При положение, че десетки телефони ми минават през ръцете е най-меко казано смешно да твърдиш, че някой може да ми промие мозъка А Нексуса от няколко месеца събира прах. Дори мисля да го продавам, защото е срамота такава машина да не се ползва Другите лукуми, които си разтегнал за доминиращото положение и владеенето на пазара дори нямам желание и да ги коментирам... Отдавна съм разбрал, че да спориш с епълджия е кауза пердута
Цецо, не съм епълджия, енд-юзър съм, дадох пример, че заради това че ползвам айфон не трябва да де казва, че ми е промит мозъка, както не може да се каже , че е промит твоя защото харесваш андроид! Не си ми разбрал основната идея.
Обаче , забележи че се води една много странна битка - ЕДИН дивайс с една ос , срещу повече от 3-ма големи производителя на безброй дивайси с къстъм операционни системи , с маса bloatware в тях, всичките на база на някакъв андроид, с незнайни ъпдейти. Това обърква хората достатъчно много за да си купуват един определен модел телефон, който няма толкова разновидности, изчистен и ограничен иос, и рекламен бюджет колкото на 2 фирми от конкуренцията.
Може апарата да не е по-добър но мениежърския екип който стои зад него е уникален, и ако си мислиш , че заради това мозъка ми е промит, то нека да е така.
За протокола - HTC Desire C , закупен от МТЕЛ - нито един ъпдейт на нов модел андроид за близо 2 години.

Последно редактирано от TUISTERa : 22-01-2014 на 11:24
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22-01-2014
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Цецо , промиването на мозъци не е за нас, със същия успех мога да кажа , че гугъл са ти промили мозъка заради нексуса. Но да вадиш някого черен за това че хората да избрали неговия продукт е меко казано некоректно. Можеш да признаеш че епъл са направили работещ продукт който вече 5 години еладее пазара. Ако не са китайците андроид още щеше да е на дъното. Това че гугъл и пазарните изисквания искат продуктите им да отговарят на тези на епъл доведе андроид до това развитие, а разпространението на андроид в китай и от китай доведе до този ръст. И все пак ако не беше Джобс може би още 10-на години щяхме да си цъкаме по копчетата на нокиите. Ясно е че тъч скрийн е имало преди айфона щеше да има и след него, но никой не знае кога щяхме да стигнем до днешното ниво. Изискванията на потребителите доведоха до уеднаквяване на иос и андроид , обвиняващи един другиго за копиране, и така до следващия революционен продукт който ще промени света. Какво беше с мобилните преди айфон? Вече дори имаше еднакви модели самсунг и нокиа. Изчезнаха няколко производителя понеже се изчерпаха тотално. Развитието няма да спре и не трябва да отричаме приноса на някои хора ! Ако споделяш мнението на ГеоргиД за Джобс то явно съм се объркал по отношение на теб.
Адаша ГеоргиД обвинява 40 процента от американците че са тъпи и сектанти, защото са избрали грешната фирма..
GeorgiD , едно време имаше една серия нокии и една серия сиеменси които имаха такава насоченост като твоя клип. В момента има такъв телефон - Rumbo X5 се казва, можеш да изгледаш видеото с него и да ми кажеш дали този телефон струващ 150 долара е по качествен от Галакси Ноте 3? И защо? Защото издържа под вода ли?
И всичко което си написал за Apple приключва с израза "ЗАТВОРЕНА ЕКОСИСТЕМА"
Нормалните екстри които работят отново в тяхната екосистема или за да работят и с друг хардуер е необходимо джейл и слагането на допълнителен софтуер(платен разбира се) за да тръгне... а иде реч за обикновен блутут GPS който работи и на китайска пръчка от 60-70 евро. Ама нали сме премиум и владееме света....
Да има и с GPS(таблет) -ама и цената е друга там. Честно казано така и не мога да им разбера логиката -да имаш блутут -ама да не можеш реално да го използваш -понеже е осакатен... е нали все пак купуваш премиум продукт.....или се лъжа?!? Не е пръчка от 60-70 евро да кажеш спокойно на глас тия китайците са си...мамата.
Странно защо така и не разбрах как го владеят този свят(с осакатен продукт ли?!?(само за ценово се сещам) и странно как аз не се вписвам в него -пък и честно казано нямам и интерес да бъда "частица" от този премиум свят. А и често казано винаги може да си взема/вземем някой осакатен продукт и то на много по ниска цена.
Но спирам да говоря за цени че току що виж тук някой ще спомене за киселото грозде(за пореден път)...ама то нали и продукта осакатен -как да го подминеме бе господа -явно няма как да не го подминеме понеже тук доста потребители не сме от тяхната затворена премиум екосистема.

Да ме извините, но този премиум свят така и незнам как точно функционира. Дали ако има проблем може да го "фиксна"
Дали ако има секюрити проблем мога сам да го оправя или пък да докладвам на комюнитито и някой "по-сръчен да го фиксне веднага"
Дали след натискането на определен бутон по тъчскрина, онази "лошата" организация отвъд океана няма да почне да ми следи стъпките къде/как/и какво правя в интернет с телефона?
Ама те не ме следят...
Как точно разбра??? От нета ли прочете някоя поръчкова статия???
Кода ли видя/свали от тяхното публично FTP(objective C, Smalltalk и др) и си напълно наясно и спокоен че всичко е наред т.е. никой не те следи и няма наоколо троянски коне да слухтят.
Иван от 6-тия етаж ли ти намекна, или на нощното парти приятелите по другарски ти казаха че всичко е наред и ти им се довери по-приятелски.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Айде пак се започна с конспирациите


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22-01-2014
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Айде пак се започна с конспирациите


Sent from my iPhone using Tapatalk
Къде я виждаш? Основния довод е отворен срещу затворен софтуер. След като се разбра че САЩ са следили образно казано цял свят в продължение на последните 4-5 години -редно ли е да се доверяваме на затворени продукти? Къде е логиката?
Не че с отворен няма да те следят -но можеш много да им усложниш живота най-малко.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране Рекордите на Apple и Nokia

А ти защо си мислиш , че само с епъл са следели ? След като при отворения софт е много по-лесно за манипулация ....
Единствените които говорят постоянно за конспирации манипулации и как епъл не струват и са секта са само андроид фенчетата


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
TUISTERa (22-01-2014)
  #28  
Стар 22-01-2014
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Леле леле колко мъка има по тоя свят . Пак сме най умни в света . Евала Българи нация велика !!! Те и компютрите са им със затворена система ама са най добрите в света . Защо ли ? Явно сега ще излезе някой велик Българин и ще разясни защо най големите фирми в света (аудио-видео обработка) използват макпро . Аз знам защото са мазохисти и са сектанти . Това е положението . Всяка жаба да си знае гьола, всеки зомбиран да си знае продукта . Останалите да си ползват каквото им е кеф стига да са щастливи и да живеят спокойно , че някой не ги следи като вършат велики глупости . И тая тема осрахме . Хайде със здраве.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на AGT за този полезен пост
bu12tras (23-01-2014), данаил (28-01-2014)
  #29  
Стар 22-01-2014
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
А ти защо си мислиш , че само с епъл са следели ? След като при отворения софт е много по-лесно за манипулация ....
Единствените които говорят постоянно за конспирации манипулации и как епъл не струват и са секта са само андроид фенчетата


Sent from my iPhone using Tapatalk
Нищо не мисля -излагам реалните факти на този етап -конкретно какво можеш ти или комюнититото да направи с един отворен продукт -предвид че андроид използва linux kernel-а -то всеки един програмист -а те не са хич малко може да вземе сорса и да види реално аджеба как функционира. Нещо което в затворените продукти няма как да стане -там си винаги на тъмно и разчиташ на една дума от производителя.
Ако "утре" Tizen или някой друг отворен продукт се окаже по-добър/или достатъчно добър -няма проблем да избера него на драго сърце -стига да има софтуера който ползвам за ежедневни нужни.

След като при отворения софт е много по-лесно за манипулация ....
И съответно много по лесно да видиш кой/как и кога точно го е направил във Git/subversion/cvs.
Я пак.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

А ти какво точно правиш с телефона си ,че чак до програмисти опряхме?
99% са фейсбук потребители останалия един % са корпоративни ама те защо ли са избрали епъл да им се чуди човек а не андроид хммм а да сетих се заради сигурността и стабилността, нещо непознато на андроид потребителите...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
Стар 22-01-2014
GeorgiD
Това съобщение е изтрито от GeorgiD.
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apple, apple nokia, nokia, на, рекордите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Apple призна за първия вирус за Mac ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 3 25-05-2011 20:31
Apple разработва „умен” телевизор Джак Дъра-Бъра 3 29-03-2011 01:10
nokia Dbox vs nokia Dbox2 biser Nokiа DBox2 0 27-10-2010 20:54
България държи един от рекордите на Световните първенства Джак СПОРТ 3 11-06-2010 22:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.