The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2651  
Стар 25-10-2020
йо-йо-йо йо-йо-йо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 5
Благодари: 36
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Във Фейсбук има група, там има десетки отзиви, от хора които са реални абонати, а не такива, които само са чували как е

https://www.facebook.com/groups/neosat/
Колкото повече са източниците толкова е по добре.Аз сега чета от четири сайта и фейсбукгрупата разбира се.
Отговори с цитат
  #2652  
Стар 25-10-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,288
Благодари: 124
Получил благодарност:
630 пъти в 330 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще се лигавите ли още или ще се спрете ? Боли ги фара от нео-то дали ще сте първи , втори или последни . Претенции , изисквания , критики . Ами все им е тая . Те си имат цел и се фокусират точно там
Отговори с цитат
  #2653  
Стар 25-10-2020
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,214
Благодари: 589
Получил благодарност:
796 пъти в 539 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Ще се лигавите ли още или ще се спрете ? Боли ги фара от нео-то дали ще сте първи , втори или последни . Претенции , изисквания , критики . Ами все им е тая . Те си имат цел и се фокусират точно там
А каква е целта им? Че нещо не става ясно.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #2654  
Стар 25-10-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,288
Благодари: 124
Получил благодарност:
630 пъти в 330 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
А каква е целта им? Че нещо не става ясно.
Дали ? Кое не става ? Нямат пакет , нямат по-добро качество от останалите ? Това каква им е антената , приемника и подобни е само хляб за лалалджии
Отговори с цитат
  #2655  
Стар 26-10-2020
Балканецо Балканецо не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2020
Местоположение: Балкана
Мнения: 77
Благодари: 5
Получил благодарност:
25 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така и аз да напиша нещо за Неосат. Остава ми 2 седмици някъде до края на теста. Та като цяло съм много доволен от услугите на Неосат. Качеството и броя канали ме устройват напълно и цената горе-долу бива. Има и доста минуси. То е ясно, че най-големия минус е подредбата на каналите във фаворити и цялостно ЕПГ на каналите. Има и още много работа по звука и по картината на каналите най-вече на СДтата. На каналите bTV Comedy, bTV Cinema, bTV Lady, AMC, Diema, Kino Nova, Planeta Folk, FEN Folk, и още доста канали картината трепти и не може да се гледа на 50 инча тв. От ХДтата съм доволен като най-често гледам спортните само на Макс Спорт 4 ХД има едно накъсване на картината през няколко минути забелязах го на Ел Класико онзи ден.


Приемника, че не е от най-добрите не е ама става за гледане само че при мен има един малък проблем. Като превключвам канали и от време на време ми изписва LNB Няма сигнал. Това става на канали от различни транспондери. Някой ако знае от какво е това да каже.


И друго важно е сега ако искам да предплатя за 6 месеца пакет по избор примерно Класик Нео + Спортните как става това плащане изобщо трябва да се обаждам по телефона и после през Изипей ли?
Отговори с цитат
  #2656  
Стар 26-10-2020
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,724
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Балканецо Вижте мненията
Така и аз да напиша нещо за Неосат. Остава ми 2 седмици някъде до края на теста. Та като цяло съм много доволен от услугите на Неосат. Качеството и броя канали ме устройват напълно и цената горе-долу бива. Има и доста минуси. То е ясно, че най-големия минус е подредбата на каналите във фаворити и цялостно ЕПГ на каналите. Има и още много работа по звука и по картината на каналите най-вече на СДтата. На каналите bTV Comedy, bTV Cinema, bTV Lady, AMC, Diema, Kino Nova, Planeta Folk, FEN Folk, и още доста канали картината трепти и не може да се гледа на 50 инча тв. От ХДтата съм доволен като най-често гледам спортните само на Макс Спорт 4 ХД има едно накъсване на картината през няколко минути забелязах го на Ел Класико онзи ден.


Приемника, че не е от най-добрите не е ама става за гледане само че при мен има един малък проблем. Като превключвам канали и от време на време ми изписва LNB Няма сигнал. Това става на канали от различни транспондери. Някой ако знае от какво е това да каже.


И друго важно е сега ако искам да предплатя за 6 месеца пакет по избор примерно Класик Нео + Спортните как става това плащане изобщо трябва да се обаждам по телефона и после през Изипей ли?
Това LNB Няма сигнал и при мен го прави,пробвах и на захаринката и там го прави същото,трептенето на картината не съм забеязал да има при мен.
Отговори с цитат
  #2657  
Стар 26-10-2020
Аватара на амиго
амиго амиго е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 441
Благодари: 118
Получил благодарност:
144 пъти в 80 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Балканецо Вижте мненията

И друго важно е сега ако искам да предплатя за 6 месеца пакет по избор примерно Класик Нео + Спортните как става това плащане изобщо трябва да се обаждам по телефона и после през Изипей ли?

Към момента е необходимо на оператор да заявявате телевизионния
пакет, който ще ползвате, тъй като той генерира автоматично
задължението Ви в ИзиПей или Ипей.
Отговори с цитат
  #2658  
Стар 26-10-2020
Балканецо Балканецо не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2020
Местоположение: Балкана
Мнения: 77
Благодари: 5
Получил благодарност:
25 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenrec Вижте мненията
Това LNB Няма сигнал и при мен го прави,пробвах и на захаринката и там го прави същото,трептенето на картината не съм забеязал да има при мен.

Да се надяваме да го оправят това LNB няма сигнал след някой ъп на софтуера на приемника. А също така се надявам да пуснат и тези канали които ги няма още като This is Bulgaria HD, Travel TV HD, Filmbox, Folklor TV, C+I, а също така да се пуснат и Super Toons, Travelxp HD и ако може не пускайте тези помии WOW, Cubayo, Planet Fun, Pet & Pal, Lux & Life и тен подобни.
Отговори с цитат
  #2659  
Стар 26-10-2020
Балканецо Балканецо не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2020
Местоположение: Балкана
Мнения: 77
Благодари: 5
Получил благодарност:
25 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от амиго Вижте мненията
Към момента е необходимо на оператор да заявявате телевизионния
пакет, който ще ползвате, тъй като той генерира автоматично
задължението Ви в ИзиПей или Ипей.

А ясно значи сигурно те ще се обадят скоро, или пък аз ще им звънна след края на теста и сигурно трябва да им кажа номера на приемника, или как там беше.
Отговори с цитат
  #2660  
Стар 28-10-2020
ФулХаус ФулХаус не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2020
Мнения: 16
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Балканецо Вижте мненията

И друго важно е сега ако искам да предплатя за 6 месеца пакет по избор примерно Класик Нео + Спортните как става това плащане изобщо трябва да се обаждам по телефона и после през Изипей ли?

Може да се свържеш с тях във фейсбук и те ще ти генерират фактура, която може да платиш през ипей.бг . Като ги добавиш като доставчик на услуга, въпросната фактура ще излезе като задължение.

По-нататък щяло да бъде и по-добре, но за сега толкова
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 157 (7 членове и 150 гости)
111111, boris.ivanov, Can.82, kokal1, krisi_2514, Велков, ВуйчоТи

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 17 17-02-2022 19:47
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.