The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #2641  
Стар 29-07-2024
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,111
Благодари: 70
Получил благодарност:
626 пъти в 321 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Утре чакам ТОВА

Да видим къв пореден боклук ще е ... !Най-вероятно след 2-3 ден ще е на "тезгяха"!
Единственото, което ме интересува е, качествена картина, щото тъпанарите от "картела" не пускат апп-ове за Apple TV
И това е същия като последния bbox - най-добрия операторски андроид бокс в България.
Платката е Skyworth HP44H, само че в друг корпус.
https://www.androidtv-guide.com/stre...ming/boxy-atv/
Същия е и Mecool KM2 Plus, който споменах по-горе.
Трудно би му намерил кусури, ама знае ли се
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на uniqad за този полезен пост :
ники2 (30-07-2024)
  #2642  
Стар 29-07-2024
Joro711 Joro711 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 171
Благодари: 175
Получил благодарност:
45 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Лично на мен боксове с процесор S905X4 въобще не ми харесват. Просто си лагват и това е много дразнещо. Всеки си има своите предпочитания.
Отговори с цитат
  #2643  
Стар 29-07-2024
кемо кемо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joro711 Вижте мненията
Един сравнително добър вариант е последната версия на Amazon Fire TV Stick 4K Max или последната версия на Cube, който е на двойна цена.
Бих ти препоръчал и Apple TV 4K, но нямам представа коя телевизия ще гледаш и дали ще тръгне на него.
Общо взето с ТВ боксовете положението е много сложно.
"Обиколил" съм доста и всяко си има предимства и недостатъци.
Като качество на картината категорично Apple!


Ще гледам родната телевизия. Филми и спорт дават по нашите програми
Отговори с цитат
  #2644  
Стар 29-07-2024
Аватара на Светльо90
Светльо90 Светльо90 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 361
Благодари: 273
Получил благодарност:
46 пъти в 38 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кемо Вижте мненията
Ще гледам родната телевизия. Филми и спорт дават по нашите програми
Какво общо има доставчика ти на телевизия с вида бокс, било то или android или apple
За спорт ти върши работа почти всякакъв android box. За филмите - зависи какви филми ще гледаш. Ако филмите ги гледаш само до FullHD (поне аз съм го тествал на такива) ти препоръчвам този бокс като цена качество, перфектен е. Слагаш му един slimbox и заспива. Ако не ти се занимава да си слагаш някакъв допълнителен софтуер търси box с ATV, тъй като user interface-a е по-удобен, поне според мен. Иначе чувам добри отзиви за стиковете и боксовете на Amazon и на Xiaomi
__________________
IPbox 55 HD, Vu+ Zero 4k , Skystar USB HD , мотор Moteck SG-2500A , Triax 110 , LG 55LB730V, LG 55UM7100PLB

Последно редактирано от Светльо90 : 29-07-2024 на 17:49
Отговори с цитат
  #2645  
Стар 29-07-2024
Joro711 Joro711 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 171
Благодари: 175
Получил благодарност:
45 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светльо90 Вижте мненията
Какво общо има доставчика ти на телевизия с вида бокс, било то или android или apple
За спорт ти върши работа почти всякакъв android box. За филмите - зависи какви филми ще гледаш. Ако филмите ги гледаш само до FullHD (поне аз съм го тествал на такива) ти препоръчвам този бокс като цена качество, перфектен е. Слагаш му един slimbox и заспива. Ако не ти се занимава да си слагаш някакъв допълнителен софтуер търси box с ATV, тъй като user interface-a е по-удобен, поне според мен. Иначе чувам добри отзиви за стиковете и боксовете на Amazon и на Xiaomi
Въпреки, че питаш него, ще отговоря и аз. Има голямо значение, защото много доставчици например нямат приложения за Apple TV.
И освен това си му препоръчал бокс, от който ще остане много разочарован и дано да не те послуша и да си го купи. Това е всичко друго, но не и бокс. Да не говорим, че префлашването почти винаги е съпроводено с множество проблеми.
Отговори с цитат
  #2646  
Стар 29-07-2024
Аватара на Светльо90
Светльо90 Светльо90 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 361
Благодари: 273
Получил благодарност:
46 пъти в 38 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joro711 Вижте мненията
Въпреки, че питаш него, ще отговоря и аз. Има голямо значение, защото много доставчици например нямат приложения за Apple TV.
И освен това си му препоръчал бокс, от който ще остане много разочарован и дано да не те послуша и да си го купи. Това е всичко друго, но не и бокс. Да не говорим, че префлашването почти винаги е съпроводено с множество проблеми.
Именно господин "Разбирач", почти няма доставчици за apple, заради това няма почти никакво значение какъв андроид боклук ще си вземе, стига да има поне минималните изисквания за нещото, което иска. Няма проблем да ми отговориш "Ти", стига да не се правиш на много знаещ. Имаш такъв бокс или говориш само, за да не ти пресъхне устата? Имам такъв бокс и съм изключително доволен от качеството, което предлага за цената си. Префлашването става точно за 5 мин без никакви проблеми, но такива, които се обаждат без да са подготвени губят за съжаление повече от 5мин. Също така си пропуснал факта, че по-надолу в мнението ми съм му написал за други марки ако не му се занимава с префлашване. Също така вместо да предложиш нещо, оплюваш друго - типично мнение в бг форум. И вместо да се мъчиш да ми отговориш на това мнение вземи предложи нещо читаво на човека. Айде със здраве!
__________________
IPbox 55 HD, Vu+ Zero 4k , Skystar USB HD , мотор Moteck SG-2500A , Triax 110 , LG 55LB730V, LG 55UM7100PLB
Отговори с цитат
  #2647  
Стар 29-07-2024
кемо кемо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светльо90 Вижте мненията
Именно господин "Разбирач", почти няма доставчици за apple, заради това няма почти никакво значение какъв андроид боклук ще си вземе, стига да има поне минималните изисквания за нещото, което иска. Няма проблем да ми отговориш "Ти", стига да не се правиш на много знаещ. Имаш такъв бокс или говориш само, за да не ти пресъхне устата? Имам такъв бокс и съм изключително доволен от качеството, което предлага за цената си. Префлашването става точно за 5 мин без никакви проблеми, но такива, които се обаждат без да са подготвени губят за съжаление повече от 5мин. Също така си пропуснал факта, че по-надолу в мнението ми съм му написал за други марки ако не му се занимава с префлашване. Също така вместо да предложиш нещо, оплюваш друго - типично мнение в бг форум. И вместо да се мъчиш да ми отговориш на това мнение вземи предложи нещо читаво на човека. Айде със здраве!


Хора, вижте аз не разбирам от тв боксове, префлашване незнам какво е и слимбокс. Просто търся съвет за избор на тв бокс с който да гледам максималко добро качество на картината, без да ми засича, без да мисли много. Абе нещо хубаво. Сега устройство за 200лв.,ако ще ми върши същата работа, естествено ще купя него.

Дайте ми избор... Примерно 3-5 модела и да си поръчам.
Отговори с цитат
  #2648  
Стар 29-07-2024
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,994
Благодари: 1,743
Получил благодарност:
5,252 пъти в 2,371 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Я си вземи това, което оператора предлага. Поне "тоягата" ще е безплатна!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #2649  
Стар 29-07-2024
Joro711 Joro711 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 171
Благодари: 175
Получил благодарност:
45 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светльо90 Вижте мненията
Именно господин "Разбирач", почти няма доставчици за apple, заради това няма почти никакво значение какъв андроид боклук ще си вземе, стига да има поне минималните изисквания за нещото, което иска. Няма проблем да ми отговориш "Ти", стига да не се правиш на много знаещ. Имаш такъв бокс или говориш само, за да не ти пресъхне устата? Имам такъв бокс и съм изключително доволен от качеството, което предлага за цената си. Префлашването става точно за 5 мин без никакви проблеми, но такива, които се обаждат без да са подготвени губят за съжаление повече от 5мин. Също така си пропуснал факта, че по-надолу в мнението ми съм му написал за други марки ако не му се занимава с префлашване. Също така вместо да предложиш нещо, оплюваш друго - типично мнение в бг форум. И вместо да се мъчиш да ми отговориш на това мнение вземи предложи нещо читаво на човека. Айде със здраве!
Обърни внимание на първоначалното нещо, от което тръгна разговора - "Имам самсунг кюлед 65 инча. Моля да ми предложите бокс за гледане на ип тв възможно с най-доброто качество. Ще се гледат основно мачове и филми. Бюджетът е до 400лв.
Благодаря! "
Да не се обидиш, но твоят бокс за 50 лева, дори и префлашнат не може да даде нужното качество на изображението!
Да не говорим, че няма нито един сертификат, а това е изключително важно при ползване на платени услуги от типа например на Netflix.
Сигурен съм и че ще се "сгъне" още на първото 4К видео с голям размер.
Липсата на Dolby Vision и HDR изобщо няма да ги коментирам!
Далеч по-скъпи боксове имат проблеми, за които се интересувам и чета във форумите.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Joro711 за този полезен пост :
Ванич (30-07-2024)
  #2650  
Стар 29-07-2024
Аватара на Светльо90
Светльо90 Светльо90 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 361
Благодари: 273
Получил благодарност:
46 пъти в 38 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joro711 Вижте мненията
Обърни внимание на първоначалното нещо, от което тръгна разговора - "Имам самсунг кюлед 65 инча. Моля да ми предложите бокс за гледане на ип тв възможно с най-доброто качество. Ще се гледат основно мачове и филми. Бюджетът е до 400лв.
Благодаря! "
Да не се обидиш, но твоят бокс за 50 лева, дори и префлашнат не може да даде нужното качество на изображението!
Да не говорим, че няма нито един сертификат, а това е изключително важно при ползване на платени услуги от типа например на Netflix.
Сигурен съм и че ще се "сгъне" още на първото 4К видео с голям размер.
Липсата на Dolby Vision и HDR изобщо няма да ги коментирам!
Далеч по-скъпи боксове имат проблеми, за които се интересувам и чета във форумите.
Не е споменал дали му трябва сертифициран бокс или не, също така не е казал и от какви доставчици ще си гледа филмите(торенти-големи,малки, с качество, без качество, дали ще е от библиотека от някой бг доставчик и т.н и т.н), ако иска може да гледа и 720p на 100 инча. Така че не се прави на многознайко, а предложи бокс на човека. Аз му предложих едно от най-евтините устройства на пазара, което има някакво качество. Въртиш, сучиш, а предложение от теб няма. Тъй като много гледам ги разбираш предложи нещо и се обоснови/обясни, защото само да копнеш едни думички като HDR и Dolby Vision само по себе си нищо не означава, но се съмнявам и тях да можеш да обясниш.
__________________
IPbox 55 HD, Vu+ Zero 4k , Skystar USB HD , мотор Moteck SG-2500A , Triax 110 , LG 55LB730V, LG 55UM7100PLB

Последно редактирано от Светльо90 : 29-07-2024 на 23:37
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, box, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 125 (0 членове и 125 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam за Android OS ? ststefanov23 MPCS/OScam 19 27-10-2016 18:57
Дайте съвет за Android TV Palyer Jovanoty DVD и BLURAY плеъри 71 09-08-2016 22:41
MXQ Pro android box rosy78 Приключили продажби 1 22-05-2016 17:30
android tv box unispot Дъра-Бъра 22 17-02-2015 21:06
Android 2.3 HD 1080P Android TV BOX емо111 IPTV (Internet Protocol Television) 20 01-04-2013 11:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.