The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #251  
Стар 18-01-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,289
Получил благодарност:
4,813 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лун2лан Вижте мненията
Пак ти казвам, че точно това му е хубавото - ОС
Пак повтатям ОС е модната от Амазон за разлика от който и да е тъп жълтур.
Когато някои са летели в космоса други са нямали какво да ядат...
Какъв космос, какви бургери от 5 лева Сигурно Амазон са бели американски космонавти, а не жълтури, както се изказваш и е върхът на сладоледа с ~18 000 т. от Анту ту
Така е модната,че да не може да се ползват всички андроид приложения, докато всеки може да си модне андроида, ако има малко познания
Радвай се, лети си, дано си намериш компания от фенове, да побутват каручката!
Отговори с цитат
  #252  
Стар 18-01-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,289
Получил благодарност:
4,813 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВинО Вижте мненията
Цитат от съседната тема, току що я погледнах....

Вижда се, че от всичко разбираш, явно толкова, колкото и от Амазон бокс
След забележката от @dzumba почна да се въртиш - отпред-отзад, ясна работа!


Важното за мен е, че има тези неща, който на мен ми трябват и работи безоткзно! Радвам се на добро здраве, което го пожелавам на всички тук
Приятна вечер и на теб, научи се да четеш, ако си мислиш,че се въртя, значи въобще и изобщо си нямаш на идея за какво иде реч
Споменал съм,че 4 вида андроид боксове съм ползвал, с 4 различни процесора, като в момента 2 броя са вързани към ТВ-та,единия е с Amlogic S905W, другия с Amlogic S912, познай защо. Естествено е да гледам технически параметри, а не надписа на бокса, когато реша да си взема нещо, явно ти си на друго мнение, твое право е, но не се мъчи да засягаш останалите, които не са на твоето ниво на некомпетентност

Последно редактирано от yavor1 : 18-01-2019 на 20:53
Отговори с цитат
  #253  
Стар 18-01-2019
лун2лан лун2лан не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 479
Благодари: 20
Получил благодарност:
127 пъти в 74 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Приятна вечер и на теб, научи се да четеш, ако си мислиш,че се въртя, значи въобще и изобщо си нямаш на идея за какво иде реч
Споменал съм,че 4 вида андроид боксове съм ползвал, с 4 различни процесора, като в момента 2 броя са вързани към ТВ-та,единия е с Amlogic S905W, другия с Amlogic S912, познай защо. Естествено е да гледам технически параметри, а не надписа на бокса, когато реша да си взема нещо, явно ти си на друго мнение, твое право е, но не се мъчи да засягаш останалите, които не са на твоето ниво на некомпетентност
...и като гледаш параметрите какво откри в S905W
Това е най голямото дърво на пазара...даже стария S905X е пъти по-добър. Относно компетентността не знам колко топла вода си открил, но който и да си вземе Амазон го пуска, нищо не чете и лети в пъти повече от S905W... просто няма нужда да чете, защото се ъпдейтва автоматично.. и не съм разбрал някакво приложение да не работи. Очаквам да кажеш че е със същия процесор, но не е. Процесора е разработен специално за Амазон и е S905Z. Сега открий разликите м/у 905X и 905W а може и м/у 905Z. Тогава почвай да пишеш, ама си виждал само 4 дървета доколкото разбрах...

Последно редактирано от лун2лан : 18-01-2019 на 22:18
Отговори с цитат
  #254  
Стар 18-01-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,289
Получил благодарност:
4,813 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лун2лан Вижте мненията
...и като гледаш параметрите какво откри в S905W
Това е най голямото дърво на пазара...даже стария S905X е пъти по-добър. Относно компетентността не знам колко топла вода си открил, но който и да си вземе Амазон го пуска, нищо не чете и лети в пъти повече от S905W... просто няма нужда да чете, защото се ъпдейтва автоматично.. и не съм разбрал някакво приложение да не работи. Очаквам да кажеш че е със същия процесор, но не е. Процесора е разработен специално за Амазон и е S905Z. Сега открий разликите м/у 905X и 905W а може и м/у 905Z. Тогава почвай да пишеш, ама си виждал само 4 дървета доколкото разбрах...
S905W е с най-добрата софт подръжка, от неговите имиджи правя бекъпи, това е причината за ползването, а и има друга сантиментална, която не те интересува и не е в темата!
S912 е 3-4 пъти по-добър от най-великия амазон, няма място за сравнение дори!


Явно ти си виждал само амазоните, за това нямаш представа за какво иде реч, а и си мълчеш за сравненията с други боксове, типично е за МАГ потребителите, но явно има и друга-Амазон секта
S905Х и RK3229 са в килера


За STBEMU какво рече, че не разбрах дали ОС 6 допуска такива приложения
КОДИ също няма в Амазон стора, та трябва от други места да се търси (да те светна, Аптоид)

Последно редактирано от yavor1 : 18-01-2019 на 22:53
Отговори с цитат
  #255  
Стар 18-01-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВинО Вижте мненията
Линкове има достатъчно, преди малко беше намерил нещо за таблетите на Амазон.
Ако искаш да си го мериш си намери някой, който да ти е на акъла. Явно висиш тук 24/7 - все ще хванеш някой зомбиран на твоето ниво!


Цитат от съседната тема, току що я погледнах....

Вижда се, че от всичко разбираш, явно толкова, колкото и от Амазон бокс
След забележката от @dzumba почна да се въртиш - отпред-отзад, ясна работа!


Важното за мен е, че има тези неща, който на мен ми трябват и работи безоткзно! Радвам се на добро здраве, което го пожелавам на всички тук
Не търся спор с теб, просто някой неща, който пишеш не са ти ясни!!!

Зомбиран, Колумб, Амазон... лични нападки, говори за много ниско ниво от твоя страна! Аз никъде не съм те определял лично!!!

Понеже всичко е ОТ, а и е петък вечер / почивка след работната седмица аз спирам до тук!
Пожелавам ти приятна вечер
пич,
не искам да ставам адвокат на никой , но като те чета ми лъхна аха на експерт , но някак се като ти прочетох саповете в подписа ти и си помислих , ами те дори девелопърите мазохисти не изпитват и не изпитваха удоволствие да дават съпорт на поне 75% от кутиите които си упоменал.
Та ко рече ,че Амазоните били ТОП, това от къде го светна от германише Амазон или ей тъй за противопоставянето.

Чел тоя , чел оня и ??????, тоест искаш до кажеш че твоя милост ги купува и пробва сите тия чудесии.
Аре малко по сИриозно,знаем че от неметско по убаво нема , ама овцете пасат навсякъде където трева никне.
А че Явор ги усеща нещата на Андроидните боксове ти го гарантирам , за Амазонките не знам ,но тия боксовете с Амложик ич и не се съмнявай.
Дзумбата правил забележки и той и на мен прави, що някой да не си мисли че е е научил или че знае всьо и вся.
Щото като иде реч и аз редовно му правя забИлежки на дзумбата ,не съм го чул да се оплаква.
Та познавам едни уж на ти с IPTV и прочие и те викат от наше по убаво нема , ама язи им викам -кенеф и пълна мацаница.
Ти кво шъ кайш???, сигурно и на мен шъ направиш бележка и ще кажеш че освен амазонките има и креолки.
И за да не изпадаме в умозаключения кой какво и как е виждал, за 1 месец изредих 10 модела Андроид , та 10>4 , а само от един месец ги растрелвам , за абитуренските балове сигурно ще съм към 30-ка Минчо..
А това мини юес би трупче със собствена OS си е живо самоубийство или по скоро мъчение като с новите Самсунг с Тизен.

https://www.amazon.com/dp/B079QHML21...age=es_US&th=1

Последно редактирано от Neo64 : 18-01-2019 на 23:32
Отговори с цитат
  #256  
Стар 18-01-2019
лун2лан лун2лан не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 479
Благодари: 20
Получил благодарност:
127 пъти в 74 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
S905W е с най-добрата софт подръжка, от неговите имиджи правя бекъпи, това е причината за ползването, а и има друга сантиментална, която не те интересува и не е в темата!
S912 е 3-4 пъти по-добър от най-великия амазон, няма място за сравнение дори!


Явно ти си виждал само амазоните, за това нямаш представа за какво иде реч, а и си мълчеш за сравненията с други боксове, типично е за МАГ потребителите, но явно има и друга-Амазон секта
S905Х и RK3229 са в килера


За STBEMU какво рече, че не разбрах дали ОС 6 допуска такива приложения
КОДИ също няма в Амазон стора, та трябва от други места да се търси (да те светна, Аптоид)
И stbemu и kodi има...лично съм ги инсталирал за проба, Колега...пробвай с друго. В момента си гледам мовиана и не ме е..е кой какви боксове ръчка

Последно редактирано от лун2лан : 19-01-2019 на 00:00
Отговори с цитат
  #257  
Стар 19-01-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,825
Благодари: 1,289
Получил благодарност:
4,813 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лун2лан Вижте мненията
И stbemu и kodi има, макар че не ги ползвам...лично съм ги инсталирал за проба, Колега...пробвай с друго
Чудесно, радвам се за теб, важното е да ти харесва гамата на Амазон!
Може да пробваш моя титанум бекъп, има много приложения - про версия,а и доста портали има в stbemu, естествено ако може да си ги възстановиш,защото за МАГ не се получава далаверата! За S912,S905Х няма проблем, за RK3229 не всичко тръгва пълноценно, но не е фатално като функционалност! Интересно ми е как ще се получи на Амазон.

Честно, изпитвам благородна завист, от удоволствието което ще изпиташ, когато и ако станеш собственик на андроид бокс S912 3/64 gb
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=44207&page=9
Връзката за достъп до файла ще бъдат активна до: събота 19 януари,2019 да не изтървеш влака

Последно редактирано от yavor1 : 19-01-2019 на 00:12
Отговори с цитат
  #258  
Стар 19-01-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,286
Благодари: 124
Получил благодарност:
628 пъти в 329 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Сигурно Амазон са бели американски космонавти, а не жълтури,
Определено тези които пишат софтуера на Амазон стика не са жълтури/има разлика между китайска провинция и Сингапурска компания . Даже някой може и лично да ги познавате , но да не знаете за това . Разликата между типично китайските боксове и останалите като хардуер не е фрапираща , то няма и как да бъде . Чиповете ползвани в тази сфера са ясни и не е нужно да се открива топлата вода . Контрола , изискванията за надеждност , дългосрочната поддръжка и всичко свързано с това какво върши устройството се задава от Амазон и се следи много стриктно , което не се случва при масовия китайски вариант/там всеки си пише нещо от днес до утре и преписва от големите компании които прозвеждат при тях на ишлеме /
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mistor за този полезен пост :
лун2лан (19-01-2019)
  #259  
Стар 19-01-2019
нечев1 нечев1 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2017
Мнения: 10
Благодари: 4
Получил благодарност:
16 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Съвет за tv box

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Определено тези които пишат софтуера на Амазон стика не са жълтури/има разлика между китайска провинция и Сингапурска компания . Даже някой може и лично да ги познавате , но да не знаете за това . Разликата между типично китайските боксове и останалите като хардуер не е фрапираща , то няма и как да бъде . Чиповете ползвани в тази сфера са ясни и не е нужно да се открива топлата вода . Контрола , изискванията за надеждност , дългосрочната поддръжка и всичко свързано с това какво върши устройството се задава от Амазон и се следи много стриктно , което не се случва при масовия китайски вариант/там всеки си пише нещо от днес до утре и преписва от големите компании които прозвеждат при тях на ишлеме /

Колкото и забавен да е този голям спор ще се радвам да спрешцда пишеш глупости освен ако не взимаш пари за да рекламираш разни бози тук. Ти че си се набутал добре просто остави другите хора да си купятнещо по-добро. Аз съм с s905w и S912 мога като човек учил и занимаващ се вече 15 години с електроника че РАЗМЕРАТ ВИНАГИ ИМА ЗНАЧЕНИЕ така че когато ме стигнеш по производителност с твоята боза подобие на флашка ще се радвам да споделиш резултата с антуту тук и да ни кажеш че грешим. За момента положението е такова че си се прецакал
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на нечев1 за този полезен пост
Neo64 (19-01-2019), yavor1 (19-01-2019)
  #260  
Стар 19-01-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Точно в десятката , да не кажа и около нея няма да прозвучи грубо.
Стика , който и да е той според някой дори и такъв който още не е в продажба а го има само в Германия и само в провинцията на Меркел????? си е дърво и пак дърво за много пари!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
yavor1 (19-01-2019)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, box, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 103 (0 членове и 103 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam за Android OS ? ststefanov23 MPCS/OScam 19 27-10-2016 18:57
Дайте съвет за Android TV Palyer Jovanoty DVD и BLURAY плеъри 71 09-08-2016 22:41
MXQ Pro android box rosy78 Приключили продажби 1 22-05-2016 17:30
android tv box unispot Дъра-Бъра 22 17-02-2015 21:06
Android 2.3 HD 1080P Android TV BOX емо111 IPTV (Internet Protocol Television) 20 01-04-2013 11:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.