The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #2561  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,085
Благодари: 69
Получил благодарност:
599 пъти в 310 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Зависи от ревизията на вонтара. Гигабитовите ревизии бяха в началото, през тази година излязоха всякакви нови ревизии. Както обикновено китаеца влага каквито материали има в склада в момента.
За тази цел вади нови заводски "прошивки".
И да не отговаря ревизията нищо фатално няма, пробваш следващия софт докато уйдисаш ревизията. Единствено се следи процесора да отговаря, а при по-новите андроиди и вида рам не е от значение. dtb е с универсален тайминг на рама, а не както беше нугата преди години.
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
  #2562  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на Van4ata
Van4ata Van4ata е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2020
Местоположение: България
Мнения: 61
Благодари: 9
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Зависи от ревизията на вонтара. Гигабитовите ревизии бяха в началото, през тази година излязоха всякакви нови ревизии. Както обикновено китаеца влага каквито материали има в склада в момента.
За тази цел вади нови заводски "прошивки".
И да не отговаря ревизията нищо фатално няма, пробваш следващия софт докато уйдисаш ревизията. Единствено се следи процесора да отговаря, а при по-новите андроиди и вида рам не е от значение. dtb е с универсален тайминг на рама, а не както беше нугата преди години.
Честно да ти кажа, аз Vontar X4 освен с Гигабитов лан, друг не съм виждал, (поне официалните версии)а съм продал няколко бройки вече.
Затова исках да отбележа, че HK1 X4S и Vontar X4 не са едно и също. Да, платката е една и съща и на HК, Transpeed и Vontar, но освен CPU-то, всичко останало може да се различава.
Да, не че не може да се експериментира, даже мога да добавя още няколко "прошивки" които ще се качат успешно на НК1, ама не всичко ще работи, а и после да не ме псува някой, че съм го подвел.
Така че ако някой, на който не му се играе да качва 10 различни вресии на Слимбокс, докато уцели напълно работещ, съветвам го на HK1 X4S да слага само фърмуер за Transpeed X4S.
100% съвместим и всичко ще работи.
Отговори с цитат
  #2563  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,085
Благодари: 69
Получил благодарност:
599 пъти в 310 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Аз говоря за обикновените потребители. Търговците не са ми грижа, за да ги мисля и тях. Никой от тях не ме е почерпил и един лев досега, а им отварям очите и на тях с моите безплатни съвети.
Друг е въпроса, че нямаш морално и търговско право да продаваш боксове с инсталиран slimbox софтуер без разрешението на автора му.
Всичко е само за лична употреба… Както и да е, успешен бизнес пожелавам!
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
  #2564  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на Van4ata
Van4ata Van4ata е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2020
Местоположение: България
Мнения: 61
Благодари: 9
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Аз говоря за обикновените потребители. Търговците не са ми грижа, за да ги мисля и тях. Никой от тях не ме е почерпил и един лев досега, а им отварям очите и на тях с моите безплатни съвети.
Друг е въпроса, че нямаш морално и търговско право да продаваш боксове с инсталиран slimbox софтуер без разрешението на автора му.
Всичко е само за лична употреба… Както и да е, успешен бизнес пожелавам!
Аз също говоря за обикновения потребител, който утре ще се втурне да слага Слимбокс за Вонтар X4 на НК1.
Иначе и Vontar и HK1 пуснаха отделни версии боксове с ATV, които дефакто са точно със Слимбокс.
За сравнение мога да посоча Vontar X2 и Vontar W2 които са една и съща кутия, но единия е със чист Андроид 11, а другия е със Слимбокс версия ATV11.
Та, тъй за HK1 X4S, който чел-чел, останалите да си правят експерименти с каквото си решат.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, box, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 39 (0 членове и 39 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam за Android OS ? ststefanov23 MPCS/OScam 19 27-10-2016 18:57
Дайте съвет за Android TV Palyer Jovanoty DVD и BLURAY плеъри 71 09-08-2016 22:41
MXQ Pro android box rosy78 Приключили продажби 1 22-05-2016 17:30
android tv box unispot Дъра-Бъра 22 17-02-2015 21:06
Android 2.3 HD 1080P Android TV BOX емо111 IPTV (Internet Protocol Television) 20 01-04-2013 11:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.