The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2181  
Стар 21-09-2020
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,953
Благодари: 3,709
Получил благодарност:
1,720 пъти в 1,136 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има нещо тотално сбъркано тогава при теб (тая кабеларка да не вземат и те сигнала от Нео-то с техни СТБ) - тоя найлон няма как да не го забележиш ... или просто по някаква причина харесваш замазана картина без детайли
Отговори с цитат
  #2182  
Стар 21-09-2020
Аватара на амиго
амиго амиго е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 441
Благодари: 118
Получил благодарност:
144 пъти в 80 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Балканец Вижте мненията
Ти поне не си платил като мен за 6 месеца напред. Абе за сега при всички забива приемника. Чакаме да мине ъпдейт и да се оправят най-важните неща. Най- важното е да се отстрани проблема с това забиване на приемника и да се пуснат останалите менюта и най-вече фаворитите. Че ще го оправят ще го оправят въпроса е да е по навреме
При мен не забива защото за три седмици съм го пускал 4-5 пъти . Какви ъпдейти да чакаме. Ако са можели да са го оправили. Ако има модули може и да стане работата , но с това дръвце едва ли.
Отговори с цитат
  #2183  
Стар 21-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще чакаш Щом имаш желание да ползваш услугата ще чакаш. А може и да свикнеш, па да спреш да чакаш. Явно на зайко това му е веруюто... При такива приемници щеше да е по-добре да стартира с модули и да чака приемниците да ги направят, поне нямаше да събира негативи от тестерите... Знае се, че тези които ще му тестват услугата са хора със съществуваща услуга и ще се правят сравнения. Не мога да разбера на какво разчита, да се набалбукат при него хора ли? Даже и договор няма, голяма част от хората , които ще отидат при него при такава услуга ще си намерят нов оператор за нула време
Отговори с цитат
  #2184  
Стар 21-09-2020
косера косера не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2017
Мнения: 10
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес дойдоха от neosat да ми пуснат тестовата телевизия.Първото ми впечатление е добро.Качеството е супер за сат.телевизия,но приемника е меко казано скопен.Мисля да изчакам двумесечния период и да видим как,ще връщам оборудването.Момчето каза,че се връщат чрез куриер,но спомена само приемника и нищо не каза за чинията?А къде,ще ги пращам и как,ще ме цакат
Отговори с цитат
  #2185  
Стар 21-09-2020
Балканец Балканец не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2020
Мнения: 211
Благодари: 5
Получил благодарност:
50 пъти в 38 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Има нещо тотално сбъркано тогава при теб (тая кабеларка да не вземат и те сигнала от Нео-то с техни СТБ) - тоя найлон няма как да не го забележиш ... или просто по някаква причина харесваш замазана картина без детайли

Абе сигурно не съм толкова капризен от към картина и така виждам нещата. На твто съм направил едни настройки на картината и така ми е и за кабелната и за HDMI 1 и HDMI 2. Но и мен ме притеснява не картината а приемника как работи и това, че доста забива при бързо превключване на каналите. А каналите са доста няма как да ги превключваш един по един то цел ден ще отнеме. На мен ми се е случвало преди години на була на приемника зхд100 да ми забива така, но при подредба на каналите във фаворитите. Дано след ъпдейт да се оправи проблема и да се подреждат каналите как си трябва.
Отговори с цитат
  #2186  
Стар 21-09-2020
milenjs milenjs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 127
Благодари: 14
Получил благодарност:
58 пъти в 33 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не знам за какво ревете. Аз си купих 4 приемника на 1-ви септември. За 6 месеца. От тогава не са спирани. Спират се само ТВ-тата. Никакво забиване. Не знам къде го видяхте.

Смяната на каналите - вярно при някои забавя секунда-две. Не съм гледал при кои, май тези които са HEVC. Ама ако секунда-две ти е много не почвай работа като механик във Формула 1.
Качеството - убиец. Сравнявам го с Булсат-а на който бях абонат 20 години. И на виваком сателитната, имаме го на вилата. Разликата е от небето до земята. А, и сравнение с виваком - Бургас оптичната ТВ като качество НЕО-то е в пъти отгоре. Като количество да не говорим.
Обслужване - също добро - пуснах заявка в сайта, обади ми се каката, на другия ден нещата бяха при мен. След седмица звъннах - трябва ми антена за караваната - на другия ден беше пак с куриер при мен.
Хубавото до тук, лошото -

Няма фаворити
Не спира и пуска ТВ-то от дистанционното на приемника
Кофти дистанционно - полвам от булсата. Булката обаче и харесва повече новото. Явно зависи от пръстите, моите са кебапчета...
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на milenjs за този полезен пост
Лозев (21-09-2020), сонисат (21-09-2020)
  #2187  
Стар 21-09-2020
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 837
Благодари: 322
Получил благодарност:
188 пъти в 135 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от косера Вижте мненията
Днес дойдоха от neosat да ми пуснат тестовата телевизия.Първото ми впечатление е добро.Качеството е супер за сат.телевизия,но приемника е меко казано скопен.Мисля да изчакам двумесечния период и да видим как,ще връщам оборудването.Момчето каза,че се връщат чрез куриер,но спомена само приемника и нищо не каза за чинията?А къде,ще ги пращам и как,ще ме цакат
На мен ми казаха само приемникът в Спиди. Казваш за Неосат и плащаш разходите за куриер.
Отговори с цитат
  #2188  
Стар 21-09-2020
Балканец Балканец не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2020
Мнения: 211
Благодари: 5
Получил благодарност:
50 пъти в 38 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milenjs Вижте мненията
Няма фаворити
Не спира и пуска ТВ-то от дистанционното на приемника
Кофти дистанционно - полвам от булсата. Булката обаче и харесва повече новото. Явно зависи от пръстите, моите са кебапчета...

Напълно съм съгласен с човека. На мене дистанционното си ми е добре.

Това със забавянето на hevc каналите си е нормално според мен.

Пускане на функцията HDMI-CEC и Фаворитите това са недостатъците и всичко ще е супер. Сигурен съм, че скоро ще го оправят това. Би трябвало менютата да са като на Шита на приемниците.
Отговори с цитат
  #2189  
Стар 21-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milenjs Вижте мненията
Не знам за какво ревете. Аз си купих 4 приемника на 1-ви септември. За 6 месеца. От тогава не са спирани. Спират се само ТВ-тата. Никакво забиване. Не знам къде го видяхте.

Смяната на каналите - вярно при някои забавя секунда-две. Не съм гледал при кои, май тези които са HEVC. Ама ако секунда-две ти е много не почвай работа като механик във Формула 1.
Качеството - убиец. Сравнявам го с Булсат-а на който бях абонат 20 години. И на виваком сателитната, имаме го на вилата. Разликата е от небето до земята. А, и сравнение с виваком - Бургас оптичната ТВ като качество НЕО-то е в пъти отгоре. Като количество да не говорим.
Обслужване - също добро - пуснах заявка в сайта, обади ми се каката, на другия ден нещата бяха при мен. След седмица звъннах - трябва ми антена за караваната - на другия ден беше пак с куриер при мен.
Хубавото до тук, лошото -

Няма фаворити
Не спира и пуска ТВ-то от дистанционното на приемника
Кофти дистанционно - полвам от булсата. Булката обаче и харесва повече новото. Явно зависи от пръстите, моите са кебапчета...
Значи ревем, щото виждаме какво предлагат. Казвам - пускам телевизора и приемника беше забил. Техниците не си бяха свършили работата. Превключването на каналите е бавно. Ненормално бавно. Ип тв с буфер 2 секунди превключва по-бързо. Качеството го сравняваш с на була Еми , като си гледал цял живот батак сега ще ти се струва убаво... Качеството на картината не мога да го коментирам, понеже нито имах време да го гледам повече, нито телевизора е критерий(лг некво 50-ка от 2012) ... Между мен и каналит4е стои приемника и дистанционното. За тези дето на 1 януари пускат нова и я гледат до 31 декември предполагам всичко ще е ок. Но едно е ясно, спрямо 4 оператора които сравнявам (моя си за който работя, конкуренцията срещу която се борим, булсат фюжън на андроид тв и ТИ_ВИ_БГ иптв ) нема как да ме задържат неосата с тая услуга (монтажа влиза в услугата, устройствата влизат в услугата, поддръжката е основна част от услугата) . А още по-зле е , че на такива като тебе и парите са им взели, щото айде, ние сме тестери некви, ебе ги гъзо за нас, ама за тебе трябва да му е мило и драго


Едит: до модератора, айде махнете ги тия цензури вече, кат искам да напиша нещо ще го напиша без значение звездичките, ако ще говорим за реклама дайте да си кажете а1, булсат и неосат колко ви плащат и дали си плащат
Отговори с цитат
  #2190  
Стар 21-09-2020
Силкис Силкис не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2018
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
9 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Значи ревем, щото виждаме какво предлагат. Казвам - пускам телевизора и приемника беше забил. Техниците не си бяха свършили работата. Превключването на каналите е бавно. Ненормално бавно. Ип тв с буфер 2 секунди превключва по-бързо. Качеството го сравняваш с на була Еми , като си гледал цял живот батак сега ще ти се струва убаво... Качеството на картината не мога да го коментирам, понеже нито имах време да го гледам повече, нито телевизора е критерий(лг некво 50-ка от 2012) ... Между мен и каналит4е стои приемника и дистанционното. За тези дето на 1 януари пускат нова и я гледат до 31 декември предполагам всичко ще е ок. Но едно е ясно, спрямо 4 оператора които сравнявам (моя си за който работя, конкуренцията срещу която се борим, булсат фюжън на андроид тв и ТИ_ВИ_БГ иптв ) нема как да ме задържат неосата с тая услуга (монтажа влиза в услугата, устройствата влизат в услугата, поддръжката е основна част от услугата) . А още по-зле е , че на такива като тебе и парите са им взели, щото айде, ние сме тестери некви, ебе ги гъзо за нас, ама за тебе трябва да му е мило и драго


Едит: до модератора, айде махнете ги тия цензури вече, кат искам да напиша нещо ще го напиша без значение звездичките, ако ще говорим за реклама дайте да си кажете а1, булсат и неосат колко ви плащат и дали си плащат
Разбрахме че работиш за конкуренцията. Няма нужда вече да ни убеждаваш. Ние сами можем да преценим.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Силкис за този полезен пост :
йо-йо-йо (22-09-2020)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 297 (14 членове и 283 гости)
ardases, bakalla, Danixbg, ditev, komar1, Kosme, mistor, noobtv, sa6o91, Вайдин57, Вокстер, Дидоее, росенколев, хахчо

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 17 17-02-2022 19:47
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.