The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Настройки на рутери

Настройки на рутери Как да настроите вашия рутер така, че да имате достъп до вашия сателитен приемник, или как да защитите вашия приемник от нежелан достъп отвън.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 21-09-2011
Андрей Колев Андрей Колев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 135
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има програма за Windows XP & 7 която ти превърща самото ПС в рутер

http://www.connectify.me/

на лаптопа ми върви перфектно с win XP и вградения wi-fi на лаптопа , но на ПС-то с USB wifi с win7 НЕ мога да я подкарам нещо
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21-09-2011
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvbyte Вижте мненията
Здравейте! Интересуваме как става това през усб ланкарта (външна) за RJ45 кабел,през вградената ми на лаптопа си влиза кабелният ми интернет.
Че другата седмица ми идва тунера и незнам как да го свържа,а не ми се купува рутер.
Ти тази УСБ ланкарта имаш ли я или ще я купуваш? И представяш ли си в дългосрочен план, как лаптопа непрекъснато трябва да работи за да имаш нет на приемника? и всички висящи кабели от него и усб ланкарти?

Ако нещо временно искаш да направиш, например за един уикенд да гледаш на вилата става, но за постоянно...

Наистина за 30 лв слагаш едно безшумно рутерче някъде, окабеляваш и не мислиш дали ако вземеш лаптопа или той вземе че заспи, защо после няма нет на приемника.

EDIT: Ако все пак държиш да е така, виж линка от по-горното ми мнение, и просто в посочените команди заменяш имената на интерфейсите - там където в примера е посочено "public interface" ще напишеш името на картата по която идва нета, а където трябва да напишеш "private interface" ще посочиш усб ланкартата.
__________________
__________________________________________________________________________
TP-Link 1043
[openwrt (samba, mumudvb, transmission, oscam, asterisk, squid, miniDlna)] + USB QQBOX DVB-S + Af9015 DVB-T;
Skystar HD2; TD88 multifeed (13 19 23,5 28, 39)
Ariva 120 Combo; Amiko Alien

Последно редактирано от лтрифонов : 21-09-2011 на 10:37
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
интернет, на, приемник, сателитен, свързване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Сателитен приемник на Булсатком Криси89 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 19 13-03-2011 15:06
VOLTEL САТЕЛИТЕН ПРИЕМНИК MINI CRX IQ PLUS ili7107 YU-MA-TU / VOLTEL 3 07-07-2010 00:00
VOLTEL САТЕЛИТЕН ПРИЕМНИК MX 700 LAN ХГХристов72 YU-MA-TU / VOLTEL 13 06-07-2010 23:57
Сателитен приемник Philips Тони-79 ДРУГИ 0 14-03-2010 22:30
Сателитен Приемник STRONG SRT 7335 CI - 375 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 15-06-2009 01:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.