The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1311  
Стар 17-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,927
Благодари: 1,733
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лтрифонов Вижте мненията

извод: човека има някаква компютърна зала и продава ТВ програми ?!
има ли друга причина за цялата тази МОЩ ? за домашно ползване?

ако човека е сървис провайдер се извинявам, не съм, разбрал...
къв провайдър бре трифонов? не четеш ли че човека "гледа" от заргакум?

PS.Миленчо,я начертай една схема как си вързал тия 21 LNB-та и дисеците?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #1312  
Стар 17-05-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
къв провайдър бре трифонов? не четеш ли че човека "гледа" от заргакум?

PS.Миленчо,я начертай една схема как си вързал тия 21 LNB-та и дисеците?
Въобще не ги гледам, аз казвам, че "мога да гледам". Не съм си играл никога да ги прецъквам един след друг. Това е като някой рибари когато хванат рибата да я връщат във водата. Когато преди 7-8 години имах 1 200 канала си играх да ги прецъкам трябваха ми 5 часа. Е сега няма как да стане да ги прецъкам. Аз телевизия почти не гледам, всичко е от тръпката и за спорта. Искам като си пожелая еди кой си сателит еди коя си програма като цъкна и тя да излезе, това е, и като излезе въобще не я гледам, а връщам на някой интересен канал, но просто чувството е страхотно. Какво да ви кажа това е страст за мене, да имам антени и конвертори на всякъде, да разширявам постоянно системата! Аз не съм запален по гледането на тв, а по сателитите като цяло! И дали това ще стане дали онова, дали с еди ква си антена или конвертор е възможно да стане еди какво си, дали приемника ще се справи да командва толкова дисеци, каскади, дори и 12 волтов ключ имам. Просто се стремя да му използвам пълните възможности на приемника, обичам да си поставям цели, да експериментирам и да постигам целите си. Навремето Наско дето го гръмнаха на хайн боаза, ми викаше "все още не е измислен приемник който да отговаря на твойте критерии" Е екстренд 9500 много се доближава, но като го взема ще ви кажа как е!
Отговори с цитат
  #1313  
Стар 17-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,927
Благодари: 1,733
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милен_ТТ Вижте мненията
Въобще не ги гледам, аз казвам, че "мога да гледам". Не съм си играл никога да ги прецъквам един след друг. Това е като някой рибари когато хванат рибата да я връщат във водата. Когато преди 7-8 години имах 1 200 канала си играх да ги прецъкам трябваха ми 5 часа. Е сега няма как да стане да ги прецъкам. Аз телевизия почти не гледам, всичко е от тръпката и за спорта. Искам като си пожелая еди кой си сателит еди коя си програма като цъкна и тя да излезе, това е, и като излезе въобще не я гледам, а връщам на някой интересен канал, но просто чувството е страхотно. Какво да ви кажа това е страст за мене, да имам антени и конвертори на всякъде, да разширявам постоянно системата! Аз не съм запален по гледането на тв, а по сателитите като цяло! И дали това ще стане дали онова, дали с еди ква си антена или конвертор е възможно да стане еди какво си, дали приемника ще се справи да командва толкова дисеци, каскади, дори и 12 волтов ключ имам. Просто се стремя да му използвам пълните възможности на приемника, обичам да си поставям цели, да експериментирам и да постигам целите си. Навремето Наско дето го гръмнаха на хайн боаза, ми викаше "все още не е измислен приемник който да отговаря на твойте критерии" Е екстренд 9500 много се доближава, но като го взема ще ви кажа как е!

а със схемата какво стана?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #1314  
Стар 17-05-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
а със схемата какво стана?
Не ми се чертае сега братле! Имам 2 дисек суича един 1/16 и един 1/8, а между тях превключвам с 12 волтово реле, нищо сложно няма. Азбокса поддържа 12 волтово реле, екстренда не, но той е с два тунера. Правил съм и каскади, но ги махнах, нещо се ушакват тия дисеци, и понякога не разпознават командите от приемника, и чудно че това се случва само с азбокса, на дм не прави такива проблеми. Ай стига съм плюл тоя азбокс, че току виж че появил някой върл защитник на марката.
Отговори с цитат
  #1315  
Стар 17-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,927
Благодари: 1,733
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милен_ТТ Вижте мненията
Навремето Наско дето го гръмнаха на хайн боаза
твойто "навремето" е в много близко минало?!?сигурно и оттогава си и "сателитаджия" май-май, от датата на регистрацията ти....
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #1316  
Стар 17-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,927
Благодари: 1,733
Получил благодарност:
5,229 пъти в 2,354 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милен_ТТ Вижте мненията
Навремето Наско дето го гръмнаха на хайн боаза
твойто "навремето" е в много близко минало?!?сигурно и оттогава си и "сателитаджия" май-май, от датата на регистрацията ти....

я кажи сега,кой ти навърза конверторите и дисеците?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #1317  
Стар 17-05-2012
Аватара на skyboy
skyboy skyboy е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 604
Благодари: 185
Получил благодарност:
169 пъти в 105 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милен_ТТ Вижте мненията
Ай стига съм плюл тоя азбокс, че току виж че появил някой върл защитник на марката.
Азбокса е 230 лв с доставката я ми кажи по добър приемник за тези пари?
Отговори с цитат
  #1318  
Стар 17-05-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skyboy Вижте мненията
Азбокса е 230 лв с доставката я ми кажи по добър приемник за тези пари?
Въобще не ми гледай регистрацията и колко мнения имам, от 17 години се занимавам и съм върло запален. Бях в другия форум, но там ме ядосаха и се преместих тука, ама като гледам и от тоя форум може да се откажа скоро, и тука се намира по някой друг главоч. Кой ми бил вързал дисеците смешник! Първия сателитен приемник сам съм си го правил ве, 95-та година, а след него още колко съм имал няма да ти казвам. Аз колкото антени съм турнал и дисеци ти толкова ляб не си изял бе!
По отношение на азбокса за цената съм съгласен, все пак си е линукс приеминик и има доста екстри за тия пари, заслужава си разбира се! Преди 3-4 години дадох 600лв за него, беше пресен пресен модел, и имах големи наджеди че ще е голямата работа, или по точно че ще бъде голяма работа, и постоянно се чакаше поредния софт, поредната версия на на някой CAS така си и отиде и си остана!
Отговори с цитат
  #1319  
Стар 17-05-2012
Аватара на skyboy
skyboy skyboy е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 604
Благодари: 185
Получил благодарност:
169 пъти в 105 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Просто те попитах има ли конкуренция в момента за тази си цена Азбокса,мойто мнение е че няма.
Не е нормално да го сравняваш с екстренд,ву и други по нови и скъпи модели,за тази си цена си е перфектен това исках да ти кажа
И пак повтарям въобще не го хваля не ме разберай погрешно.

А относно цените аз имам 1 емтеч 200 купен за 550лв преди не помня колко години,но това няма връзка със темата нали?
Който и да попиташ в този форум всеки ще ти каже че се занимава със сателитната телевизия от началото на демокрацията...
Отговори с цитат
  #1320  
Стар 17-05-2012
Аватара на optics
optics optics не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 22
Благодари: 7
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милен_ТТ Вижте мненията
Въобще не ми гледай регистрацията и колко мнения имам, от 17 години се занимавам и съм върло запален. Бях в другия форум, но там ме ядосаха и се преместих тука, ама като гледам и от тоя форум може да се откажа скоро, и тука се намира по някой друг главоч. Кой ми бил вързал дисеците смешник! Първия сателитен приемник сам съм си го правил ве, 95-та година, а след него още колко съм имал няма да ти казвам. Аз колкото антени съм турнал и дисеци ти толкова ляб не си изял бе!
Цитирай:
Първоначално написано от АДМИН;[url
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=11624][/url]
ПРАВИЛА

2. Забранява се :
1) публикуването на ключове
2) рекламата на платен шеринг или реклама и линкове към други форуми
3) обиди, обидни думи, нападки, подигравки и заплахи към регистрираните потребители на нашия форум
4) публикуването на линкове към нерегламентиран софтуер
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 178 (0 членове и 178 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.